Şimdi Ara

SONY 3000 3.7 volt MAH PİLLERİ ŞARJ ETME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu pilleri nasıl şarj edeceğim bilmiyorum 60 lirada para verdik Arduinoyla engelden kaçan robot yapacaktım normalde 9 volt 1 amper adaptörle şarj ederim diye düşünüyordum oda sağlıksız oluyormuş piller için şimdi şarj aleti gördüm elektrikçi de 2 tane yeri var biri 1 amper diğeri 0.5 amper yazıyor 2 tane şarj etme yeri var hangisiyle şarj edecem bunlardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Markası lii202 SONY 3000 3.7 volt  MAH PİLLERİ ŞARJ ETME SONY 3000 3.7 volt  MAH PİLLERİ ŞARJ ETME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahim4270 -- 16 Ocak 2019; 12:56:1 >

• İki kuruş etmez server'a sahip olan DH çöpü yüzünden o kadar yazdığım şey boşa gitti.

Mesajı yazıyorum gönder tuşuna basıyorum hesabımdan çıkış yapılıyor ...

Özetle hocam liitokala kaliteli ürünler üreten bir firma.

Bu şarj cihazı pilinize iki akım şansı sunuyor.

Pili taktıktan sonra 0.5 ila 1 amper arasında geçiş yapabilirsiniz .. sizin pilin 1 amperle şarjı Uygun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    0.5 amper olan yere taksam sorun olurmu çünkü bende Sony 3000 mah dan 2 tane var birini 1 ampere digerinide 0.5 ampere taksam sıkıntı olurmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahim4270 -- 16 Ocak 2019; 16:21:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim4270

0.5 amper olan yere taksam sorun olurmu çünkü bende Sony 3000 mah dan 2 tane var birini 1 ampere digerinide 0.5 ampere taksam sıkıntı olurmu
    Hocam onlar ayrı ayrı değil ki

Biri 1 amper biri 0.5 amper değil.

İkisi de aynı yere bağlı.

Atıyorum sağa da pil taksaniz hem 0.5 hem 1 amperle , sola da pil taksaniz hem 1 hem 0.5 amperle şarj edebilirsiniz.

Ama iki pil takıp da biri 1 amperle biri 0.5 amperle şarj olsun diyemezsiniz. Bu cihazda o özellik yok.

İki pil takınca ikisi içinde ya 0.5 yada 1 amperi seçebilirsiniz .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kral çok yardımcı oldun sağolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.