Şimdi Ara

Sony 2000 TL Değermi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://www.sanalmarketim.com/sony-vaio-svs1513m1eb-core-i53230m-6gb-750gb-gt640m-le-155-win-8/p_49863/
    Grafik web tasarımı ve programlama için 3-4 yıl sorunsuz yeter diye düşündüm 2000 lira deger mi?Farklı tavsiyes
    i olan var mı?Aslında sınırım 1800 ama eğer değerse zorlıcam.
    full hd ve klavye aydınlatması gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DyLeXia -- 27 Ekim 2013; 12:33:41 >

• Lenovo z500-59367617 modeline bakmanızı öneririm.
  • baktım full hd ve klavye aydıntlatması yok.Birde lenovo niye ucuz veya sony mi pahalı?Yani kağıt üzerinde özellikmi?
  • Klavye aydınlatması var hatta şu an onun üzerinden yazıyorum.
    Full HD yok evet onu fark etmemişim.
    Sony dünyaca ünlü bir firma ve ürününün donanımı Lenovo'dan kötü bile olsa markasını satıyor adam hangisinin daha iyi olduğu tartışılır ben çok memnunum z500'den.
    Ancak işlemci ve ekran kartı gibi teknik detaylarda bu Lenovo modeli Sony'den çok daha iyi onu belirteyim.
  • BordooMaavi kullanıcısına yanıt
    sizde ayno model mi var?
    beğenmediğiniz yönü var mı?Genelde ne iş yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaman1321

sizde ayno model mi var?
    beğenmediğiniz yönü var mı?Genelde ne iş yapıyorsunuz?

Touchpadini beğenmedim. Mouse ile kullanıyorum.
    Onun dışında 1 haftalık kullanımımda herhangi bir aksilikle karşılaşmadım. Öğrenciyim henüz başlamamış olsam da 1-2 hafta sonra AutoCAD kullanmaya başlayacağım. Gündelk kullanım ve oyun amacıyla kullanıyorum şimdilik PES 14'ü deneyebildim sadece onda da en üst seviyede hiç donmadna gayet rahat oynanabiliyorduç
  • Klavye aydınlatması var değilmi?Bende öğrenciyim 1.sınıf bilgisiyar müh.
  • i5'li modellerde yok ama size önerdiğim i7li 59-367617 modelinde klavye aydınlatması var. Şu an açıp kapatıyorum hatta
    http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-z500-59-367617-notebook-pmu263353
    Şu firmadan gidip elden almıştım ben bilgisayarı geçen hafta 1658 liraydı.
    Bu arada son olarak ekleyeyim, Sony'nin pahalı olmasının sebeplerinden biri de servisidir. Yani servis ağı çok daha yaygındır Lenovoya göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BordooMaavi -- 27 Ekim 2013; 13:59:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.