Şimdi Ara

Sonunda Turkiye'de P990 a kavuştum :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung I750 yi 1 ay daha geciktirirlerse beni de P990 cı yapacaklar...
  • arkadaşlar size makina ile çektiğim birkaç resim sunuyorum.

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 7 Eylül 2006; 22:07:07 >

• resim gayet güzel florasan ışığında odada sanırım dimi
  • fotoğrafçılık konusunda pek başarılı olduğum söylenemez :)

evet sprite floresan altında
  • sprite makro suda çok güzel..
  • hayırlı olsun
    güzel telefon
  • hocam bunlardan urun alırsak garantisine kim bakacak?
    kvk genpa bakıyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: goofyitu

hocam bunlardan urun alırsak garantisine kim bakacak?
    kvk genpa bakıyormu

ürün kvk dan, ceptenevar'dan veya genpadan da olsa sony ericsson garantisi taşıyor. dolayısıyla bana söylendiği kadarıyla kvk, genpa ve benim aldığım yer servis konusunda yardımcı oluyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: ceza keskinkılıç

hayırlı olsun
    güzel telefon

teşekkürler . bu arada iyi dileklerini ileten herkese de ayrıca teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 7 Eylül 2006; 22:17:49 >

• ok hayırlı olsun
    bende gidip aliyim cumartesi kalirsa
    tek satmiyo gozukuyorlar 1 gb ms duoyla satiyorlar
    sen almadin heralde karti?

ben de estore a verdim siparisi sali gunu hala bekliyorum iptal edicem simdi
    cevap da vermiyorlar
  • quote:

ok hayırlı olsun

cevap da vermiyorlar

1 gb ms duo ellerinde kalmamış. olsa ben de alacaktım. maalesef bir çocuk telefonu tutuşturuyorlar elinize. onu da satmak istiyorum ama utanıyorum açıkçası
    ceptenevar.com a telefon edip yerlerini öğrenirseniz (koşuyolunda) cebinize paranızı koyup gider alırsınız. ayrıca yerlerini görünce içinize su serpilecektir. zira bana öyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 7 Eylül 2006; 22:44:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: canakp

quote:

ok hayırlı olsun

cevap da vermiyorlar

1 gb ms duo ellerinde kalmamış. olsa ben de alacaktım. maalesef uyduruk bir çocuk telefonu tutuşturuyorlar elinize. onu da satmak istiyorum ama utanıyorum açıkçası
    ceptenevar.com a telefon edip yerlerini öğrenirseniz (koşuyolunda) cebinize paranızı koyup gider alırsınız. ayrıca yerlerini görünce içinize su serpilecektir. zira bana öyle oldu

Koşuyolu' na çok yakınım. Tam olarak neresinde?

• koşuyolu tansas mini 'den yokuş yukarı çıkıyorsunuz(acibadem tarafi degil diğer tarafa doğru). yokusun tepesindeki trafik isiklarindan karsiya girdiginizde yol bu kez yokus asagi iniyor. inisin bittigi noktadan sola donerseniz katip salih sokak'ı goreceksiniz. katip salih sokaktaki sagdan 3. bina ceptenevarın merkezi. oradan alabilirsiniz . umarım ellerinde kalmıştır zira satış temsilcisinin bana gosterdiği tablodan anladığım kadarıyla bir "peynir ekmek durumu" söz konusu.

şimdi siteye girince gordum hediye secenekleri arasina bir de oyuncak robot eklemisler. bana teklif etmemislerdi. etselerdi kesin cocuk telefonu yerine robotu alirdim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 7 Eylül 2006; 22:41:50 >
  • Kalır....
    Kalmasa da 6 ay bekledin 6 hafta daha bekleriz...
  • Gule gule kullanin iyi gunlerde
    Bende 9-10 aydir bekliyorum bu telefonu.Tum P serilerine sahip oldum.En son 910 umu saatiktan sonra 9500 almistim tam bir hayal kirikligi oldu 9500 bende.Ondan sonra P990 cikti cikacak vb derken (hepimizin bildigi gecikme olaylari vb)o arada bir tane Nokia E61 alayim dedim yaz basi(Nokia forumdan mini incelemeyi yazdim E61 hakkinda.)malesef beraberligimiz benim birazda bir kaza sonucu sivi temasina maruz birakmam ile fazla uzun surmedi.Biraz bekledim baktim 990 dan ses seda yok hem de E61 beklentilerimin cok uzerinde cikti diye gidip bir tane daha aldim onuda bu sali cebitte caldirinca dun bir tane Samsung D900 aldim.Aldigim yerde bana bir adet P990 ayirabileceklerini soylediler bu gun icin (1.540 ytl 6 taksit) neyse 3 uncu E61 i almak istemedim acikcasi batil itikatlarim yok ama bana yaramadigini dunusuyorum bir sekilde.Yinede ilk izlenim olarak E61 in yapim kalitesi ve menuz hizi P990 dan az da olsa iyi.(Her ne kadar biri Symbian S60 3 rd edition otekide UIQ 3.0 olsada)Ama asil daha onemlisi : E61 in ekrani (Kontrast,renk ve gecisler) daha iyiydi.Kotu haber: Video oynatma hizi ilk izlenimlenimimde bende iyi not almadi.E61 bu konuda 990 nin yaninda pvr gibi kaliyor.Sizdekilerin firmware versiyonu kac?Biliyorsunuz 2 firmware cikti.En sonuncusu biraz olsun hatalarini kapatmis 990 nin.Ben yarin biraz vakit ayiracagim bu ise olmassa bir kac gun kullaniri iyice emin olduktan sonra satarim diye dusunmeye basladim.Neyse yarin ola hayirola.Nasil desem su an cok icime sinmedi cihaz (henuz)Belki E61 e cok fazla alistim yada bu cihazdan beklentilerim cok daha fazlaydi.Kotu diyemiyorum ama nasil desem bir seyler tam yerine oturmamis eksik kalmis gibi.

• Güle güle kullan arkadaşım yorumlarını resimlerini bekliyoruz artık
  • HP 6915 alabilirsin Windows Mobile arıyorsan, neden samsung u bekliyeceksin ki?

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Samsung I750 yi 1 ay daha geciktirirlerse beni de P990 cı yapacaklar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

SE Update service (Windows pc ler icin ) :
    http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=sg&lc=en&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10336&fid=21839&esi=true

bahsettiğin programı son 15 gündür çeşitli bilgisayarlarda defalarca denedim. deneyenlere sordum. asla çalışmıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: Chenk

HP 6915 alabilirsin Windows Mobile arıyorsan, neden samsung u bekliyeceksin ki?

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Samsung I750 yi 1 ay daha geciktirirlerse beni de P990 cı yapacaklar...

Bence de başka bir windows ppc seç. Samsungun o modeli wm 2003 kullanıyor. Artık 2005 var.
  • hayırlı olsun bence guzel secim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.