Şimdi Ara

Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar bilindiği üzere bir aydır muhabbetini yaptığımız kameraya nihayet bizde sahip olduk TM700 + 2.ORJ BATARYASI 1030$ MAL oldu spot piyasada ve gg de satılanlardan geyet ucuza yani . ürün yenilenmiş değil ve iki bataryasıda japan alışverişdeki güvenirliliği ilgi ve alakasından dolayı Murat çam.... kardeşime çok teşekkür ediyorum .sizlerinde abd ye işi düşerse murat kardeşimize ulaşmanız yeterli.

BABAMIN BÜFESİNDE BİRER DAKİKALIK 2 ÇEKİM YAPTIM RENKLERİN BOL OLDUĞU BİR ÇEKİM OLDU MERAK EDEN ARKADAŞLAR İNDİREBİLİRLER KAYIT KALİTESİ 1080/60P ve Orjinal Dosya

www.rapid share.com/files/398565698/00026.MTS
    www.rapid share.com/files/398564057/00025.MTS

rapid ile share arasındaki boşluğu almayı unutmayın

TEST KABİLİNDEN SAYILIRSA AMATÖRCE ÇEKİLMİŞ 2 ADET ZOOM TESTİ KAYIT KALİTESİ 1080/60P ve Orjinal Dosya

http://rapid share.com/files/399361845/AMATEUR_ZOOM_TEST_1_.MTS
    http://rapid share.com/files/399358384/AMATEUR_ZOOM_TEST_2.MTS

video çekerken fotoğraf çekilebiliyor

Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemi71 -- 8 Ekim 2010; 0:59:28 >

• Hayırlı olsun. Senden haber gelmeyince, ben SD60 aldım. Bir TM700 olamaz ama şimdilik idare eder. Senden güzel bir inceleme bekliyoruz artık.
  • iki adet 1080/60p orjinal video ilk mesaja eklenmiştir
  • İyi günlerde kullanın. Örnek videolar için teşekkürler.
    Alım işlemini anlatabilirmisiniz ? Murat arkadaşımıza nasıl ulaşabiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuestra

İyi günlerde kullanın. Örnek videolar için teşekkürler.
    Alım işlemini anlatabilirmisiniz ? Murat arkadaşımıza nasıl ulaşabiliriz ?

satıcı için problem olabilir onun için pm attım
  • her tm700 konusunun standart sorularını soruyorum

1- sıfır ışıkta gece çekimi (infared night shot) yapıyormu? (yapmıyor sanırım)
    2- video çekerken aynı anda resim kaydı yapıyormu? (yapıyor sanırım)

örnek video 26.mts deki ülker acılı çubuğa yaptığın zoom optik değil sanırım? çok yakınken görüntü bulanıklaşmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laydin -- 14 Haziran 2010; 11:45:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laydin

her tm700 konusunun standart sorularını soruyorum

1- sıfır ışıkta gece çekimi (infared night shot) yapıyormu? (yapmıyor sanırım)
    2- video çekerken aynı anda resim kaydı yapıyormu? (yapıyor sanırım)

örnek video 26.mts deki ülker acılı çubuğa yaptığın zoom optik değil sanırım? çok yakınken görüntü bulanıklaşmış?

night shot kurcaladığım kadarı ile yok video çekerken fotoğraf çekilebiliyor ancak çekilen fotoğrafı digital makinelerle kıyaslamanın imkanı yok benim samsung s630 6mp makine kameradan daha iyi çektiğini söyliyebilirim zoom işine gelince kameranın optik zoom 12X BEN 18X E Ayarlamıştım bulanıklık ondan olabilir daha çeşitli ve ayrıntılı çekimleri köyde yaparım inş

• Diğer başlıkta bir soru sormuştum kimse cevaplamadı şimdide sana sorayım, kamera kayıt yaparken mikrofon ses seviyesini ekranda DB cinsinden gösteriyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cpu-m-m-x

Diğer başlıkta bir soru sormuştum kimse cevaplamadı şimdide sana sorayım, kamera kayıt yaparken mikrofon ses seviyesini ekranda DB cinsinden gösteriyormu ?

valla kardeş pek anlamam ama kurcalarken senindediğin gibi mikrofon sesiyle alakalı bir bölümü bulmuştum db gösteriyordu ama devamlı ana çekim ekranında gösterirmi göstermezmi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemi71

quote:

Orijinalden alıntı: cpu-m-m-x

Diğer başlıkta bir soru sormuştum kimse cevaplamadı şimdide sana sorayım, kamera kayıt yaparken mikrofon ses seviyesini ekranda DB cinsinden gösteriyormu ?

valla kardeş pek anlamam ama kurcalarken senindediğin gibi mikrofon sesiyle alakalı bir bölümü bulmuştum db gösteriyordu ama devamlı ana çekim ekranında gösterirmi göstermezmi bilmiyorum

hani bar gibi bir şey oluşuyor ya..mikrofona doğru parmağınla yumuşakça tıklattırınca ekranın bir köşesinde bir bar seviyesi gözükmesi lazım..onu kastetmiş arkadaş.. :-)

bu arada mutlu sağlıklı günlerde kullan inşAllah..hemen indiriyorum videoları.. :-)

• AMATÖRCE ÇEKİLMİŞ 2 ADET ZOOM TESTİ İLK MESAJA EKLENMİŞTİR KAYIT KALİTESİ 1080/60P ve Orjinal Dosya

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemi71

Dostlar bilindiği üzere bir aydır muhabbetini yaptığımız kameraya nihayet bizde sahip olduk TM700 + 2.ORJ BATARYASI 1030$ MAL oldu spot piyasada ve gg de satılanlardan geyet ucuza yani . ürün yenilenmiş değil ve iki bataryasıda japan alışverişdeki güvenirliliği ilgi ve alakasından dolayı Murat çam.... kardeşime çok teşekkür ediyorum .sizlerinde abd ye işi düşerse murat kardeşimize ulaşmanız yeterli.

BABAMIN BÜFESİNDE BİRER DAKİKALIK 2 ÇEKİM YAPTIM RENKLERİN BOL OLDUĞU BİR ÇEKİM OLDU MERAK EDEN ARKADAŞLAR İNDİREBİLİRLER KAYIT KALİTESİ 1080/60P ve Orjinal Dosya

www.rapid share.com/files/398565698/00026.MTS
    www.rapid share.com/files/398564057/00025.MTS

rapid ile share arasındaki boşluğu almayı unutmayın

TEST KABİLİNDEN SAYILIRSA AMATÖRCE ÇEKİLMİŞ 2 ADET ZOOM TESTİ KAYIT KALİTESİ 1080/60P ve Orjinal Dosya

video çekerken fotoğraf çekilebiliyor ancak çekilen fotoğrafı digital makinelerle kıyaslamanın imkanı yok benim samsung s630 6mp 'in kameradan daha iyi çektiğini söyliyebilirim TM700 ile ÇEKİLEN ÖRNEK FOTOLAR kalitesine siz karar verin bildiğim kadarı ile kameralardaki video kalitesi ile fotoğraf kalitesi orantılı olmuyor yani en iyi kameranın fotoğraflarının bile eksiği oluyor

Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi Sonunda Panasonic TM 700'üm Geldi

kardeş sana bir sorum olaca k.kamerayı sallayınca bir ses geliyormu.pil takılı değilken bile.

• Sendemi71 dende bu cihazdan almayı düşünüyorum da birkaç sorum olacak:

1-) Kamera kayıt sırasındayken, fotoğraf çekme butonuna basarak fotoğraf çekebiliyormuyuz?

2-) Yüz tanıma fonksiyonu ile kadrajdaki bir kişi güldüğünde otomatik olarak fotoğrafını çekiyor mu?

3-) Sadece fotoğraf çekme modundayken, çektiği fotoğrafları sadece jpeg olarak mı çekiyor yoksa, .RAW .NEF gibi kendine ait bir uzantı ile de kaydediyor mu?
  • ürünü nerden alıyosunuz acaba gümrük sorunu olmuyor mu yurtdışından getirtince ? pm atabilirseniz sevinirim

edit: amerikadan elden almışsınız sanırım ilk başta tam okumamıştım

hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South Korean -- 1 Ekim 2010; 17:47:39 >
  • laydin bütün sorularının cvb ı evt
  • fotoğraflara bakılırsa sağda solda çekip saklayacağımız amatör fotolar için gayet ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karadeniz Otoyolu

EVET YAPIYOR 1-) Kamera kayıt sırasındayken, fotoğraf çekme butonuna basarak fotoğraf çekebiliyormuyuz?

EVET ÇEKİYOR 2-) Yüz tanıma fonksiyonu ile kadrajdaki bir kişi güldüğünde otomatik olarak fotoğrafını çekiyor mu?

JPG FORMATINDA ÇEKİYOR 3-) Sadece fotoğraf çekme modundayken, çektiği fotoğrafları sadece jpeg olarak mı çekiyor yoksa, .RAW .NEF gibi kendine ait bir uzantı ile de kaydediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am loving my teacher

ürünü nerden alıyosunuz acaba gümrük sorunu olmuyor mu yurtdışından getirtince ? pm atabilirseniz sevinirim

edit: amerikadan elden almışsınız sanırım ilk başta tam okumamıştım

hayırlı olsun

Murat Camdeviren
    info@camsdigital.com
    İstanbul
    05326627506
    www.camsdigital.com

KENDİSİ SAĞLAM BİR ARKADAŞTIR TÜRKİYE TOPRAKLARINDA SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPILMIŞTIR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.