Şimdi Ara

SONUNDA CÖZDÜM ' the item isn't availble from your current location ' Bypass XBL Region Locking (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
10.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Harbiden süper paylaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan96

www.securenetics.com bende açılmıyor.Bağlantı zaman aşımına uğruyor.Baska vpn sitesi var mı

USA IP desteği veren başka ücretli VPN servisi bulmaya çalışın. ;)
  • mesajım bulunsun
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin, zira 1 gündür uğraşıyoum sıyırmak üzereyim. Forumda yazan herşeyi yaptım üyeliğimi aldım, VPN bağlantımı kurdum ve paylaşıma açtım, xboxıma network ayarkarından dediğiniz gibi gereken bilgileri girdim. Fakat ne zaman test xbox live connection desem bağlantı başarız oldu diyor fakat VPN i kapattıyorum o zaman live bağlantısını kuruluyor. Nerde hata yapıyorum? Bir de mesela VPN ile bağlanıyorum ve bir siteye giriyorum mesela ip mi kontrol etmek için , anında bağlantı kopuyor bu normal midir? Modemim 4 portlu, VPN hesabımı da secureseneticsten aldım (standart üyelik). Çok teşekkür ederim şimdiden, lütfen bir fikir verin.
  • eğer üyeliğiniz bittiyse freevpnuk.com adresine girip yayınlanan bilgiler ile yeni bir vpn baglantı oluşturun
    oluşturduğunuz vpn bağlantısını seçip özellikler yapınız oradan paylaşım ı seçiniz aktifleyiniz.
    paylaşımı açtıktan sonra yerel ağ bağlantınızda yeni ip nolar yazacak bnları silip otomatik ip olarak bırakınız
    sonra vpn bağlantınız ile bağlantı kurunuz.
    whatismyip adrsinden ip nizin vpn den alınan ip olduğundan emin olun.
    daha sonra yerel ağ bağlantısını açıp ipv4 adresindeki ip adresini not ediniz bu bilgisayarımızın ip si .
    bilgisayar ile işimiz bitti.
    şimdi xbox ı açıp network ayarlarına geliniz.
    otomatik ip olarak yazan deper not alınız.
    ardından munueli seçip degerleri giriniz.
    usteki ip ye xbox ın otomatik olarak aldıgı ip yi ekleyin.
    submask 255.255.255.0
    gatawey kısmına bilgisayar ip sini ipv4 olanı yazınız .
    dns kısmına birincil oaln yere 8.8.8.8
    ikincil dns ye 8.8.4.4
    olarak gidip bağlantı kurmayı deneyiniz

• Teşekürler Yakup, beleş vpn için süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manavus -- 24 Ağustos 2011; 21:43:32 >
  • Beles VPN yemıyor bende nedense (download now ekranı gelmıyor Lıve`da) ama paralı VPN alırsam dırek download ekranı gelıyor. Sıtenın bır cakallıgı olsa gerek. :)
  • ücretli vpn hangisini tavsiye edersiniz kullandığınız ve memnun kaldığınız var mı?
  • Arkadaslar bu kadar detaya girip IP değiştirmeye veya anlatıldıgı gibi manuel VPN kurmaya gerek yok, ayrıca notebook olmasıda gerekmiyor. İşlem çok basit:

1- Hotspot shield indirip kurun ve connect deyin..VPN baglantı hemen saglanır
    2- xbox un LAN portundan çıkan kabloyu direk modeminize takın
    3- Problemsiz İndirmeye başlayabilirsiniz:)

denildiği gibi %1 den sonra normal baglantınıza geçebilirsiniz. Xbox da download'u "B" ileçıkp durdurun. PC den de Hotspot shield üzerinde "disconnect" 'e tıklıyorsunuz VPN bağlantı kopuyur. Xbox üzerinde de download again diyorsunuz. başka hiçbir değişiklik yapmadan indirmeye devam. % 90 küsürdede tekrar connect deyip VPN den indirmeye devam edersiniz.
  • Dediğin yöntem de iyi seçeneğe benziyor. Bir ara denemesini yaparım. Normal 30 günlük VPN alıyorum ben. VPN ile işim çok oluyor çünkü.

Hotspot Shield denemesini en kısa zamanda yapıcam. Ek bilgilendirme için teşekkürler.
  • Beyler konu hortamış ama rica edicem yardım için..

Vpn kodu aldım 1 günlük , herşeyi yaptım. Bağlantıda sağladım.Fakat xboxta market kısmına girmeye çalışınca Status Code : 80072741 hatası alıyorum.

+18 oyunları indirmede problemim var. Mesela UFC undisputed'i sorunsuz yükledim.

Neyse anlıyacağınız benim sorunum ne bilmiyorum.Herşeyi yaptım buradaki.Hatta Xboxa girince bölgem United States olarak gözüküyor.Doğru yapmışım gibi geldi.

1 Aylık Vpn mi almam gerekiyor yoksa sorun başka yerde mi bilemedim..

Teşekürler..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.