Şimdi Ara

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
10
Favori
54.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • silverin girişi op ya ne diyim benim zamanımda bişiler oldu bende geldim diye sırıta sırıta geliyo knuckleste onu tanıyo 06 i hatırlıyo yani o zaman diliminin silinmiş olması lazımdı asla yaşanmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverthehedgeho -- 22 Ekim 2017; 21:24:4 >
  • Rivalsı unutmuştum bu arada ben kanser oldum diyaloğu okurken be bu ne eggman kaçıyo knuckles kovalıyo çıldırcaktım 7dk 1 yıl kadar uzun sürdü
  • Sonic severler için; hem Sonic Forces, hem de Sonic Mania ile iki türde de oyun çıkarmaları çok iyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum discorda adım CİN neden diye sormayın :D

Edit: link geçersiz diyor yeniden bi atabilirmiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverthehedgeho -- 26 Ekim 2017; 20:21:0 >
  • bu arada bölümü 1 dakka altında bitirenler var
  • aynı adam ps4 demosundada oynamış daha iyi grafikler ve ingilizce diyalog var
  • Pc versiyonu için minimum sistem gereksinimleri steamde yayınlandı
    MİNİMUM:
    İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1
    İşlemci: Intel i5 5th gen @ 2.7Ghz or AMD A10 7th gen @ 3.0Ghz
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GTX 750 Ti or AMD R7 265
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 18 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: Sound: 11 compatible

Ekran kartı benimkinin iki üst modeli ama sıkıntı yok benim canavar minimum gtx760 isteyen oyunları çalıştırıyordu ve ön sparişimide verdim bi hayırlı olsun isterim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverthehedgeho -- 5 Kasım 2017; 20:58:5 >
  • Launch traileri
  • Sonic Forces'ı deneyen var mı? Çoğu oyun sitesi düşük puan vermiş. Generations'taki havayı veriyor mu az da olsa?

Sonic Mania'yı denemiştim geçende, resmen beni beni 90'lı yıllara götürdü Mania. Özlemişim eski Sonic'i :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DemirHerif kullanıcısına yanıt
    Oyunu daha bitirmedim 22. Bölümdeyim ama sana şimdiye kadarki kısım ile ilgili diyeceğim şeyler şunlar hikaye generationstan iyi şuana kadar iyiydi bitirince söylerim tam ama hikayenin sıkıntısıda cutsceneler çok kısa hikayenin çoğu telsiz konuşmalarıyla anlatılıyor oynanışa gelince biraz dananın kuyruğu kopuyo çünkü sonicin generationstaki yeteneklerlnden bir kaçı alınmış (drift wall jump ve light dash halkalardan geçme olayı var ya) bide zıplama biraz garipleşmiş bazen zıpladığında hızın kesilebiliyo generationstan biraz daha kötü gibi bunlar modern sonic içindi classice gelirsek onun fizikleride garipleşmiş spin dashı daha dengeli generationstan ve maniadaki drop dashta eklenmiş ama nasıl desem bi gariplik var bazen durduk yere yavaşlıyo classic geçen rampadan inerken gittikçe yavaşladı ?? Custom çoğunlukla modernle aynı yeteneklere sahip ama wisponları ve iplere hook atma olayı var zıplaması başta garip geliyo ama alışınca iyileşiyo. Wisponlarda öyle böyle eğlenceli tam olarak kaç tane var bilmiyorum ama yeterince var hepside güzel şimdi oyunun en büyük sıkıntısı level tasarımı eğer generationsu level tasarımı için sevdiysen forceste 2 3 level hariç öyle bişey bekleme (en azından benim geldiğim yere kadar) leveller genelde kısa 1 dakika ile 2 dakika 30 saniye arası leveller sinematik sahnelerle dolu oyunun bi diğer sorunuda otomasyon oyun kontrolü senin elinden çok sık alıyor özellikle ilk levellerde sonradan azalıyor ama başta öyle.müzikler aşırı iyi zaten bi sonic oyunundanda bu beklenirdi ama bu sefer sitilleri biraz farklı daha çok elektronik dubstep gibisinden bosslara gelirsek infiniteninboss savaşları biraz hayal kırıklığı yarattı bende ama öbürleri o kadar kötü değil ama genelde kolaylar(geldiğim yere kadar) custom heronun görüntüsünü değiştirme olayı bayağı eğlenceli başta az seçenekle başlıyosun ama sonradan seçenekler bayağı artıyor şuan zamanım az devamını yazıcağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sonic Generations PC Retro: Better Than Forces, 4K60 on GTX 970!

• Sonic Forces'in "Super Sonic DLC"si kalıcı olarak ücretsiz oldu...

https://twitter.com/sonic_hedgehog/status/956292949641281536

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 25 Ocak 2018; 16:15:40 >
  • benide ekle.nickimden ve avatarımdan anlayabilirsin nasıl bir sonic fanı olduğumu
  • Buraları bir yoklayayım dedim hiçkimse uğramamış discorda taşındığımızdan beri

• DF Retro Extra: The Sonic 2 HD Demo Is Amazing... But What About Sonic 2006?

• Sonic Mania oyunu PS4 kullanıcıları için PS Plus ile Haziran ayında bedava veriliyor...

• Sonic the Hedgehog En Çok Hasılat Elde Edilen Oyun Filmi Oldu

Sonic the Hedgehog Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)

Yaklaşık 1 ay önce vizyona giren efsanevi oyun serisi Sonic'in filmi Sonic the Hedgehog, yeni bir başarı kazandı. Sonic the Hedgehog daha öncesinde, en iyi açılış yapan oyun filmi unvanını kazanmıştı.

Şimdi ise 2019'da yayınlanan Dedektif Pikachu'yu geçerek, en fazla hasılat elde eden oyun filmi oldu. Filmin 1. ay sonunda hasılatı ise 144 milyon $. Önündeki hedef ise 150 milyon $. Eğer bu hedefe de ulaşırsa 150 milyona ulaşan tek oyun filmi olacak.

Filmin Korona virüsü sebebiyle bazı ülkelerde geç, hatta bazı ülkelerde vizyona girmediğini de hatırlatalım. Özellikle Çin gibi bir ülkede vizyona belirlenen tarihte girememesi gişeyi oldukça etkilemiştir. Ancak Sonic the Hedgehog yine güzel bir başarı elde etmiş.

Sonic the Hedgehog'un yayınlanan ilk fragmanında Sonic'in tasarımı büyük olumsuz tepkilere maruz kaldığı için filmin vizyon tarihi ertelenmiş ve Sonic baştan tasarlanmıştı.

https://bolumsonucanavari.com/Haberler-Sonic_the_Hedgehog_En_Cok_Hasilat_Elde_Edilen_Oyun_Filmi_Oldu-100116.htm

• Hüznü Şenlendiririm kullanıcısına yanıt
    Bendede aynısından vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.