Şimdi Ara

SON FİYAT! TR GARANTİLİ RTX 3090 GAMING X TRIO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SON FİYAT! TR GARANTİLİ RTX 3090 GAMING X TRIO

Ürün çok az kullanılmış olup tertemizdir. Kutusu ve tüm kutu içeriği eksiksizdir. 01.09.2021 İnventus faturalıdır.

FİYAT: 34.000,-TL

Fiyat : 34000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 1 Eylül 2023 Satıldığı Şehir : Samsun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• O zaman görüldüğü kadarıyla ya daha önce G6X bellekli kart kullanmadınız ya da sadece 1-2 adet falan kullandınız sanırım? Zira genel olarak mimari hakkında bilginiz bulunmuyor desek yanlış olmaz. Bundan dolayı bilgi eksikliğini görünce yazmak istedim.

Bahsettiğiniz VRAM markası ayrımları G6 ve öncesindeki belleklerde olmaktadır. Yukarıda yazdığım gibi G6X özelinde şu an için Micron dışında alternatif bulunmuyor.

İlanı daha fazla kirletmemek adına ilgili konuyu burada bırakmak yerinde olacaktır. Bu konuda bilgisi bulunmayanlar için umuyorum ki ilgili mesajlar faydalı olmuştur.

• Merhaba. Ürünü almak isterim. Kartın Ramleri micron mu yoksa samsung mu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tolga_casanova T kullanıcısına yanıt

Selamlar. Ramler Micron

• tolga_casanova T kullanıcısına yanıt

G6X bellekler şu ana kadar sadece Micron tarafından üretilmektedir.  

İlerleyen günlerde Samsung devreye girer mi bilinmez ama G6X'lerde şu an için alternatif bulunmamaktadır.

• Mining yapacağım. Bu yüzden micron ram lar ile yaramıyor. Isınıp mh düşüyor ve soğuduğunda bile aynı mh ile devam ediyor. Samsung ramler de böyle bir problem yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O zaman görüldüğü kadarıyla ya daha önce G6X bellekli kart kullanmadınız ya da sadece 1-2 adet falan kullandınız sanırım? Zira genel olarak mimari hakkında bilginiz bulunmuyor desek yanlış olmaz. Bundan dolayı bilgi eksikliğini görünce yazmak istedim.

Bahsettiğiniz VRAM markası ayrımları G6 ve öncesindeki belleklerde olmaktadır. Yukarıda yazdığım gibi G6X özelinde şu an için Micron dışında alternatif bulunmuyor.

İlanı daha fazla kirletmemek adına ilgili konuyu burada bırakmak yerinde olacaktır. Bu konuda bilgisi bulunmayanlar için umuyorum ki ilgili mesajlar faydalı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 12 Mart 2022; 3:54:5 >
  • Arkadaşlar ilanı güncellemye çalıştığımda sayfa hata veriyoru. Fiyatı pazarlıksız 30.000,-TL olarak güncelledim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.