Şimdi Ara

[SON DAKİKA] TWITTER YASAĞI SONA ERDİ.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

quote:

Orijinalden alıntı: benvesen123

Özgürlük demek bu ülkenin başbakanının anasına, eşine, çocuklarına küfretmek anlamına gelmiyor. Özgürlük bir kimseye zarar vermeden istediğini yapmaktır. Sizin annenize veya kız kardeşinize binlerce kişi twitter denen yerden sövüp dursa naparsınız ? O hesapların kapanmasını istersiniz değil mi ? Ama twitter Türk mahkemelerini tanımadığı için ve Türkiye'de ofis açmadığı için bu hesaplar kapatılamıyordu. Twitter bu yüzden kapandı. Tek sebep küfürde değil provokatörlük, insanları direk galyana getiriyolar burdan, sokağa dökmeye çalışıyorlar.

Ama hala siz gelip "Özgürlüğümüzü elimizden aldılar, demokrasimizi aldılar" felan filan. Aynı seçimi kaybedince demokrasi diye ağlayan Kılıçdaroğlu gibi. Burda gelip başbakanı seven insanlara koyun deyin, bilmem ne kılı deyin, Sonrada "özgürlük özgürlük" diye ağlayın. Alın size özgürlük.

Bu sovme yeni birsey degil mumin kardesim, madem cok rahatsiz oluyorlardi da basindan mudahale etselerdi. Fetullah hoca efendi 2-3 paylasimda bulununca mi, secim oncesi twitteri kapatip hesaplari sildirmek kafalarina dank etti. Kimi kandiryorsunuz.

Dershanelerin kapatılmasına karar alındığından bu yana kadar twitteri fetullah ve ekibi işgal etti kardeşim. Yinede yıldıramadılar başbakanı orası ayrı gene seçimlerden açık ara farkla kazandı ama insan sormazmı youtube içinde geçerli bu başbakan, bu bakanlar akılsızmı da seçime 2 ay kala telefonunun dinlendiğini bile bile özel meselelerini veyahut yolsuzluk (!) yaptıklarını telefondan konuşuyorlar ? Saçma. Yargıdan sonuç gelmeyince ses kaydı çıkardılar. Ellerinde 1 ses kaydıyla (!) yolsuzluk yapıyorlar diye dolaşıyorlar.

Yani son dönemlerde kapanması zaten gerekiyordu, öylede oldu. Bana göre herzaman seçimlerden 1 hafta önce felan twitter ve youtube kapatılmalı. Kapatılmalı ki provokatörler ve montajcılar kol gezemesin, bu yollarla demokrasi adı altında oy çalmaya çalışmasınlar.

• ne güzel memleket be
  • Burada gelip ekmeği elinden alınmış fakir edebiyatı yapanlar, twitter kapandı hayat bitti edebiyatı yapıp sağa sola saldıranlar, zaten hiçbir zaman kapanmamıştı ki neyin kafasını yaşıyorsunuz.Cumhurbaşkanı bile giriyor siz giremiyorsanız sorun sizde bence.Sadece Twitter ve Youtube'u mahkeme kararlarına uymadığından dolayı geri adım attırmak için göstermelik kapattılar.Sözde kapandığından beri youtube'a girişte sorun yaşamadım.Twitter zaten gereksiz umarım kökünden batar.
  • ben daha giremiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana ne kardeşim ben başbakana sövmüyorum + twitter in sahibi de sövmüyor eeee benim suçum ne bu sosyal medya kim sövüyorsa onun hakkında geregini yaparsın ama adam akılı yapar cezasını verirsin ibreti alem için de verdigin cezanın reklamını yaparsın bak bakalım o zaman yapılıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

Özgürlük demek bu ülkenin başbakanının anasına, eşine, çocuklarına küfretmek anlamına gelmiyor. Özgürlük bir kimseye zarar vermeden istediğini yapmaktır. Sizin annenize veya kız kardeşinize binlerce kişi twitter denen yerden sövüp dursa naparsınız ? O hesapların kapanmasını istersiniz değil mi ? Ama twitter Türk mahkemelerini tanımadığı için ve Türkiye'de ofis açmadığı için bu hesaplar kapatılamıyordu. Twitter bu yüzden kapandı. Tek sebep küfürde değil provokatörlük, insanları direk galyana getiriyolar burdan, sokağa dökmeye çalışıyorlar.

Ama hala siz gelip "Özgürlüğümüzü elimizden aldılar, demokrasimizi aldılar" felan filan. Aynı seçimi kaybedince demokrasi diye ağlayan Kılıçdaroğlu gibi. Burda gelip başbakanı seven insanlara koyun deyin, bilmem ne kılı deyin, Sonrada "özgürlük özgürlük" diye ağlayın. Alın size özgürlük.

5 kisinin yasadigi bi ev dusun.adamlardan biri sana sovmus olsun.sende eve girip karsiligini veremedigin icin evi yak.olan diger 4 kisiye olsun.ne guzel dimi

Bu mantıkla o mantık aynı mı twitteri milyonlar kullanıyor benim kastettiğim farklı birşey zaten anlamamışsın, Twitteri sadece twitter Türkiye'de ofis açsın diye korkutmak için kapadılar. Ofis açsınki mahkemeleri tanısın twitter böylece başbakana veya kılıçdaroğlu felan filan farketmez küfür edenler mahkeme yoluyla hesapları kapatılsın diye. Ki zaten gidip 300 kişilik hesaba dava açacak değiller. 20-40-80-100-200-300 bin kişilik hesaplar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Switch-

Ee seçimler bitsin açılır dedim youtubeyi açarlar yakında herkes de unutur herseyi

Youtube'u nasıl okuyon ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi ülkede,hangi alanda bir siyasi partiye küfür edilmiyor ki.her yerde var küfretmek.bunun çözümü twitter'ı kapatmak değil.kaldı ki bu yasağın nedeni "başbakanımıza sövüyorlar yeaağ" da değil zaten.bu çok açık ve net
  • Youtube'yi açsınlar artık ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Mirror

quote:

Orijinalden alıntı: Switch-

Ee seçimler bitsin açılır dedim youtubeyi açarlar yakında herkes de unutur herseyi

Youtube'u nasıl okuyon ?

youtubé --> fransızca yutube diye okunmakla beraber yutubeyi diyebiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

quote:

Bu sovme yeni birsey degil mumin kardesim, madem cok rahatsiz oluyorlardi da basindan mudahale etselerdi. Fetullah hoca efendi 2-3 paylasimda bulununca mi, secim oncesi twitteri kapatip hesaplari sildirmek kafalarina dank etti. Kimi kandiryorsunuz.

Dershanelerin kapatılmasına karar alındığından bu yana kadar twitteri fetullah ve ekibi işgal etti kardeşim. Yinede yıldıramadılar başbakanı orası ayrı gene seçimlerden açık ara farkla kazandı ama insan sormazmı youtube içinde geçerli bu başbakan, bu bakanlar akılsızmı da seçime 2 ay kala telefonunun dinlendiğini bile bile özel meselelerini veyahut yolsuzluk (!) yaptıklarını telefondan konuşuyorlar ? Saçma. Yargıdan sonuç gelmeyince ses kaydı çıkardılar. Ellerinde 1 ses kaydıyla (!) yolsuzluk yapıyorlar diye dolaşıyorlar.

Yani son dönemlerde kapanması zaten gerekiyordu, öylede oldu. Bana göre herzaman seçimlerden 1 hafta önce felan twitter ve youtube kapatılmalı. Kapatılmalı ki provokatörler ve montajcılar kol gezemesin, bu yollarla demokrasi adı altında oy çalmaya çalışmasınlar.

Bak kendi agzinla itiraf ettin Fetullah Gulen in korkusundan kapattiniz, kisiler haklara saldiridan filan degil. Kendi dedigin seyide yalanliyorsun, ne deyim iyi gunler.

• Zamanlama manidar cidden. Bir daha ki seçimlere kadar gireriz rahat rahat sonra tekrar kapanır seçimler yaklaşınca Müstahak bu zihniyetteki bir halka bu yönetim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatates

hangi ülkede,hangi alanda bir siyasi partiye küfür edilmiyor ki.her yerde var küfretmek.bunun çözümü twitter'ı kapatmak değil.kaldı ki bu yasağın nedeni "başbakanımıza sövüyorlar yeaağ" da değil zaten.bu çok açık ve net

Küfürsüz sadece Obama'yı eleştiren bir yazı yaz. Tabii bunu bir hashtag altında yaz 500 takipçime yazdım bişey olmadı deme.. Ya da Fransa'da sıradan bir kişiye fransızca küfür yaz. Bunları dediğim şekilde yaparsan hesabının kapatılacağının garantisini veriyorum. Sonra da burada başbakana istediğin gibi küfür et, hiçbir şekilde hesabın kapatılmaz.

Twitter'ın İsrail'de bile ofisi varmış, şaşırmadım ama yuh!! İsrail o kadar özgürlükçü ki bu özgürlük kapsamında kendine ait olmayan yerleri de alıyor, evleri yıkıyor onlarca insan sokakta kalıyor.

Eğer Avrupa'nın, ABD'nin özgürlük anlayışı buysa ben o kadar özgür olmak istemiyorum kalsın.

• önden reklam alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

hangi ülkede,hangi alanda bir siyasi partiye küfür edilmiyor ki.her yerde var küfretmek.bunun çözümü twitter'ı kapatmak değil.kaldı ki bu yasağın nedeni "başbakanımıza sövüyorlar yeaağ" da değil zaten.bu çok açık ve net

Küfürsüz sadece Obama'yı eleştiren bir yazı yaz. Tabii bunu bir hashtag altında yaz 500 takipçime yazdım bişey olmadı deme.. Ya da Fransa'da sıradan bir kişiye fransızca küfür yaz. Bunları dediğim şekilde yaparsan hesabının kapatılacağının garantisini veriyorum. Sonra da burada başbakana istediğin gibi küfür et, hiçbir şekilde hesabın kapatılmaz.

Twitter'ın İsrail'de bile ofisi varmış, şaşırmadım ama yuh!! İsrail o kadar özgürlükçü ki bu özgürlük kapsamında kendine ait olmayan yerleri de alıyor, evleri yıkıyor onlarca insan sokakta kalıyor.

Eğer Avrupa'nın, ABD'nin özgürlük anlayışı buysa ben o kadar özgür olmak istemiyorum kalsın.

1- Hakaret,tehdit olmadığı sürece sadece eleştirici bir yazı ile bir hesap kapatılmaz hiç bir yerde.
    2- Başbakana küfür,hakaret,tehdit vb. edilen hesapların kapatılması taraftarıyım. ben de aksini söylemiyorum.lakin twitter'ı kapatmak nedir ? Başbakana küfür yıllardır ediliyor twitter'dan fakat tapeler çıkmaya başlayınca seçim öncesi twitter ve ardından ses kayıtlarının upload edildiği youtube yasaklanıyor ve seçimin ardından bu yasaklar yavaş yavaş kalkıyor.Bu yasaklara neden olarak da bize küfür ediyorlar twitter'ı kapadık,atatürk'ü kötüleyen videolar vardı youtube'u kapadık şeklinde açıklama geliyor. siz de buna gerçekten canı gönülden inanıyorsunuz.yapmayın allah aşkına
    3- Zaten hiç bir zaman o kadar özgür olamayacağız bu ülkenin vatandaşı olarak.umarım gün gelir devran döner de yanılmış olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysa -- 3 Nisan 2014; 18:33:51 >

• önlerden
  • Hâlâ giremiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

1- Hakaret,tehdit olmadığı sürece sadece eleştirici bir yazı ile bir hesap kapatılmaz hiç bir yerde.
    2- Başbakana küfür,hakaret,tehdit vb. edilen hesapların kapatılması taraftarıyım. ben de aksini söylemiyorum.lakin twitter'ı kapatmak nedir ? Başbakana küfür yıllardır ediliyor twitter'dan fakat tapeler çıkmaya başlayınca seçim öncesi twitter ve ardından ses kayıtlarının upload edildiği youtube yasaklanıyor ve seçimin ardından bu yasaklar yavaş yavaş kalkıyor.Bu yasaklara neden olarak da bize küfür ediyorlar twitter'ı kapadık,atatürk'ü kötüleyen videolar vardı youtube'u kapadık şeklinde açıklama geliyor. siz de buna gerçekten canı gönülden inanıyorsunuz.yapmayın allah aşkına
    3- Zaten hiç bir zaman o kadar özgür olamayacağız bu ülkenin vatandaşı olarak.umarım gün gelir devran döner de yanılmış olurum.

tümden kapatılma sebebi zaten bu hesapların kapatılmasını istememiz twitterın da kaale almaması.senin dediğin gibi hesap silinip üyeye ceza uygulansaydı zaten sorun kalmayacaktı.bir türlü anlatamadık şunu size.galiba biz anlatamıyoruz,anlamıyorsunuzu geçti artık olay.anlamamakta bi yere kadar çünkü.

• rezerv
  • Yaşasın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.