Şimdi Ara

son dakika ISID intihar saldirisi 16 türk askeri sehit oldu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
5
Favori
20.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Suriye'de savaş başladığında , Suriye'deki yangının Türkiyeyi de yakabileceğini ön görüp ,

tavrımızı Esad'dan yana koyabilseydik , diğer ülkeler bu savaşı ne kadar körüklese de , savaş bu kadar

büyümezdi, bunun için, savaşa mezhep gözlüğünden değil de Türkiye'nin çıkarı gözlüğünden bakmamız gerekiyordu,

bizim dışımızdaki tüm ülkeler , kendi ülke çıkarı için oradalar, ABD israil güvenliği, yeni petrol hattı,

Rusya , Akdeniz üssünü kaybetmeme, peki ülke olarak Esad'ın devrilmesinden bizim ne çıkarımız olacaktı,

Şam'da namaz kılmak mı ? tüm bunlara değer miydi ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=PYRrWlDDNPY&feature=youtu.be

şu videoyu izlemek, özellikle son 10 saniyesini izleyip, bu adamlara silah göndereni, bu adamları sınırdan alıp hastahanelerde iyileştireni, biz bilmem kimin misafiriyiz diyip kiliste iskenderunda para bile ödemeden beslenmelerine yardım eden herkesin belasını diliyorum. bayrağımızın rengini nerden aldığını bu yüzyılda sadece kitaplarda okumak niyetiyle...
  • leoga66 L kullanıcısına yanıt
    madem din kardeşi arabistan niye mülteci almıyor, ayrıca nerde suriyeli varsa avrupaya gitmek istiyor. adamlar burayıda istemiyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmfalper

quote:

Orijinalden alıntı: leoga66

quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

ben inanmıyorum ulan rızkımı allahın verdiğine, sana ne??? inanmak zorunda mıyım. sen inanıyorsan kendine inanıyorsun, ondan bana ne?

şimdi ben inanmıyorsam eğer suriyeli bakmak zorunda mıyım??? al evine sen bak bir suriyeli aile. bakıyor musun?

bakıyorsan da ispatla? böyle geniş geniş konuşmak ne güzel ya... bir de din iman muhabbeti yap ki kimse sesini çıkaramasın, ohh...

kardeşim bu türkiye musluman bir ülke ve onları gerekirse beslicekte korucakta parada verecek eğer sen müslüman değilsen ve istemiyorsan can dündar gibi gidip "HANS" olabilirsin bu ülke müslüman ve öylede kalacak

Türkiye Cumhuriyeti devleti laik bir devlettir. 1928 yılında anayasamızdan devletin dini ibaresi kaldırılmıştır. Bilip bilmeden boş yorumlar yapmayalım.

Arkadaşım okuman yokmu senin ülke diyorum devlet değil yakında o ibarede kalkacak inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

madem din kardeşi arabistan niye mülteci almıyor, ayrıca nerde suriyeli varsa avrupaya gitmek istiyor. adamlar burayıda istemiyor yani.

arabistan katar hepsi alıyor almasa bile biz gene.alacağız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • leoga66 L kullanıcısına yanıt
    harbi .iktir git artik surdan. trolluyorsun yeter, ha yok ciddiysen cok fena kufur edicem.
  • kardeşim şunu bir anla,
    1- türkiye, suriye ve ıraktan toprak almaya çalışıyor ki bu mantıksız değil. her ülke sınırını büyütmek ister.
    2- suriye ve ırak dağılacak sen istesende istemesende. eğer sen fedakarlık yaparsan mümkün olduğu kadar senin çıkarların doğrultusunda yeni sınırlar çizilir. yani madem suriye ırak dağılacak o zaman ben komşuyum ben payımı alırım diyor türkiye.
    3- ki bunada mecbur. çünkü dediğin gibi pkk nın başı mardinde yada diyarbakırda değil, pkk yı bitirmek istiyorsan türkiye dışında suriye ve ıraka mecburen girmek zorundasın. oralarda pkk kampları var mı var. mecburen gireceksin.
    4- ha diyelimki girmedin olabilir o zaman oturur izlersin. çok çok ne olur yanında yunanistan veya ermenistan gibi adına doğu batı yeni eski kürdistan gibi bir isim koyarak ebedi bir düşman devleti kurulur. o zaman da 3 tarafında sınırında problem yaşadığın devletler ile çevrilmiş olur, yok dedilermi ihracat tırların 3000 dolar yerine bu ülkelerin etrafından dolanarak yolu uzatır 10.000 dolara mal götürür, ihracatın az olur, yani yerli üretimin az üretir. sonrada ben niye fransa kadar refah içinde yaşamıyorum demiyecen.
    5- ha bu arada sen hiç bir kimseye karışmasanda başkaları sana karıştı karışıyor ve sen bu coğrafyada olduğun sürece ebediyen karışacak.

artık şunu bir anlayın, siz istediğiniz kadar barış yanlısı olsanızda avrupalılar abd rusya iran yunanistan ermenistan asla ve asla durmayacaktır. yunanistan ve ermenistan şu anda güçsüz biraz güçlü olsalar onlarda senin boğazını sıkarlar. iran rusya az bişey palazlandılar aha işte burnunun dibinde savaşa girdiler. gerçekler bunlar saf olmayalım. artık yeter şu suriyede ne işimiz var saflığını bırakın. 40 yıldır şehit veriyoruz pkkdan önce de asala vardı şehit vardı, asaladan önce de taşnak ve hınçak vardı şehit vardı... sanki ilk defa şehit veriyormuşuz gibi şu şaşkınlık modundan çıkın.

• quote:

Orijinalden alıntı: leoga66

quote:

Orijinalden alıntı: paldov

harbi .iktir git artik surdan. trolluyorsun yeter, ha yok ciddiysen cok fena kufur edicem.

Din size batıyor demi ülkenin gelişmeside batıyor rahmetli Erbakan 'ın bir sözü var " Bir iş yaparken herzaman solculara bakarım eğer karşı çıkmıyorlarsa anlarım ki yanlış yoldayım o işten geri dönerim ; yok eğer karşı çıkıyorlarsa doğru yoldayimdir o işi sonuna kadar yaparım " gerçekten zeki adammış eğer batıyorsa daha çok batacak zamanla ..

Necmettin Erbakan 2003'te "Siyonistler Suriye yi işgal edecek" demişti.
    Suriye yi işgal edenler kim? Türkiye Suriye de kimlerle birlikte hareket ediyor?
    Savaştan 2 yıl önce Türkiye ile Suriye arasında vizelerin kaldırılması anlaşması ne için yapıldı? Amaç neydi?
    Avrupa ve Amerika daki binlerce CIA/Mossad ajanı Suriye'ye hangi ülke üzerinden giriş yapıp İŞİD'i kurdu?

• ışıdın 2 Türk askerini yaktığı söyleniyor. muhtemelen de doğru. Ey troller körü körüne savunuyorsunuz ya iki dakika gözlerinizi kapatıp yanarak ölen o evlatların eşiniz,kardeşiniz,dostunuz, arkadaşınız olduğunu bir düşünün. Türkiye ve bu vatanın evlatları hiçbir şekilde bunları haketmiyor. Ülke bataklıkta çırpındıkça iyice derine batıyor.
  • ışıd 2 askerimizi korkunç bir şekilde infaz etmiş diye haberler geziyor. daha fazla çıldırmamak için bakamıyorum bile.

http://odatv.com/images/resimler/sid.jpg

http://www.habermerkezi46.com/goksun-belediyesi-ak-parti-meclis-uyesi-selim-yagmur-yanlis-anlasildim/2045/

rüzgar eken fırtına biçiyor

• Yukarıda bahsedilen videoyu izlememenizi öneririm. Şahsen bana tanrının varlığını sorgulattırdı. Şuan öyle bi moddayım ki beynime kan gitmiyor. Kendimi sövmeden alamıyorum. Elim ayağım titriyor
  • tabii ya, twitterı kapatırsak her şey güzel olur! bunun adı çirkin politika
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rothture

Yukarıda bahsedilen videoyu izlememenizi öneririm. Şahsen bana tanrının varlığını sorgulattırdı. Şuan öyle bi moddayım ki beynime kan gitmiyor. Kendimi sövmeden alamıyorum. Elim ayağım titriyor

videoyu bana yollarmısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

ışıdın 2 Türk askerini yaktığı söyleniyor. muhtemelen de doğru. Ey troller körü körüne savunuyorsunuz ya iki dakika gözlerinizi kapatıp yanarak ölen o evlatların eşiniz,kardeşiniz,dostunuz, arkadaşınız olduğunu bir düşünün. Türkiye ve bu vatanın evlatları hiçbir şekilde bunları haketmiyor. Ülke bataklıkta çırpındıkça iyice derine batıyor.

suriyede ölen selefi askerleri daha önemli onlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rothture

Yukarıda bahsedilen videoyu izlememenizi öneririm. Şahsen bana tanrının varlığını sorgulattırdı. Şuan öyle bi moddayım ki beynime kan gitmiyor. Kendimi sövmeden alamıyorum. Elim ayağım titriyor

Hangi video hocam link atar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah'ım bu nasıl olabilir çıldırıyorum ya rabbim. Hayatım boyunca unutamayacağım görüntüler izledim lanet olsun. Kesinlikle izlemeyin arkdaşlar. Kesinlikle de paylaşmayın suç sayılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Allah'ım bu nasıl olabilir çıldırıyorum ya rabbim. Hayatım boyunca unutamayacağım görüntüler izledim lanet olsun. Kesinlikle izlemeyin arkdaşlar. Kesinlikle de paylaşmayın suç sayılıyor.

videoyu atarsana duacın olurm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

quote:

Allah'ım bu nasıl olabilir çıldırıyorum ya rabbim. Hayatım boyunca unutamayacağım görüntüler izledim lanet olsun. Kesinlikle izlemeyin arkdaşlar. Kesinlikle de paylaşmayın suç sayılıyor.

İzlemenizi hiç tavsiye etmem ama çok istiyorsanız twitter da biraz arama yapın elbet karşınıza çıkıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

quote:

İzlemenizi hiç tavsiye etmem ama çok istiyorsanız twitter da biraz arama yapın elbet karşınıza çıkıyor.

twitter kullanmıyorum videoyu ozelden atarsanız cok tesekkür ederim baya merak ettim kotü bir durum ama merak iste

• ''Suriye'de işimiz ne'' diyenlere..
     son dakika ISID intihar saldirisi 16 türk askeri sehit oldu
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.