Şimdi Ara

Son dakika >> YSK: İstanbul seçim sonuçları iptal edildi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
2
Favori
125.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
573 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kıyamet Senfonisi

Hala sandığa gömeriz yazmayın artık aklınızı kullanın be!!

Adamlar kazanmadıkları için seçimi iptal etti kazandırtırlarmı ebe akıllılar
    İstanbul halkıda aynı Ankara halkı gibi vicdani terazisini kullanmalıdır dedim.
    sandıkta daha büyük bir cevap vermekten başka bir çözüm öneriniz varsa buyrun dinleyelim?
    16 milyon oyda fark az olduğu için böyle pişkinlik yaptılar , o fark 10 kat fazla olursa ne yapacaklar o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 6 Mayıs 2019; 20:44:38 >

• Tum gümrük kapılarına welcome to tayyibistan yazin da bitsin bu is .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

Bu mesaj silindi.
    Futbol eğlence sektörü için kurulmuş, milyon euroları basit bir top oyununa alıp verenlerle cebine girecek kazancı etkileyecek aktörleri aynı kefeye koyamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesap veremeyeceksiniz hesap. İptal nedenini bilmeden karşı tarafa hırsız diyorsunuz sizin oy verdiğiniz kisiler nasıl geleceğimize umut olsun. Yazık.

• GüvenlikMurat kullanıcısına yanıt
    Fanatiklik gözünüzü kör etmiş, bu konuda bile gelip takım muhabbeti açıyorsunuz.
    Velev ki gs hakemle kazandı, adama demezler mi ilk yarıdaki bjk nin kendi evinde oynadığı maç neydi ? Hakkınızla mı kazandınız hakemle mi?

Bu ülkede bir zamanlar kayırılmamış bir takım var mı? Ha unutmuşum bjk efendi namuslu en namuslu takım. Quaresmaya çıkarılmayan kırmızı kartlar mı? Yok csnım olur mu bilerek yapmadı di mi :D

İkiyüzlüsünüz ikiyüzlü, fanatiklikten kör olmuşsunuz

• Bir yönden iyi oldu. Hangi kurumda kaç tane babası belli olmayan kişi var ortaya çıkti.

Asıl sorun, seçim tarihi. Okullar kapanmadan yapılması lazım. Malesef göc var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Futbol eğlence sektörü için kurulmuş, milyon euroları basit bir top oyununa alıp verenlerle cebine girecek kazancı etkileyecek aktörleri aynı kefeye koyamazsın.

Alıntıları Göster
    ben yapılan haksızlık karşısında susanlar bugun konusmasın diyorum. ama beyni olmayanlar hala lafı beyninden anlamıyor malesef
  • aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Son dakika >> YSK: İstanbul seçim sonuçları iptal edildi

Hangi usulsüzlükmüş?

Oğlum siz 16 Nisan referandumunda geçerli KANUNU bak usulsüzlüğü geçtim KANUNU ÇİĞNEYEREK mühürsüz oyları geçerli saydınız la?

Gün gelecek sen dahil hepiniz akapeli olduğunuz için utanacaksınız...
  • Seçimin iptaline neden olan yanlışlıkların asıl sorumlusu YSK değil mi, YSK görevlilerinden görevden alınıp yargılanan var mı? Mesela YSK, götevlendirilmesi hukuksuz olan sandık başkanlarını neden onayladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 6 Mayıs 2019; 20:47:52 >
  • Benim anlamadığım ilçe başkanlığı, ilçe meclis seçimleri yenilenmiyor çünkü orda hile yok sadece büyükşehir belediye tekrarlanıyor çünkü orda oy çalındı ??? Çalındıysa her yerde çalındı. Turkiye geneli tüm seçimler tekrar edilmeli bana göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saçmasapansözler kullanıcısına yanıt
    Allah belanızı versin bu kadar basit. Blok.
  • Seçme ve seçilme hakkı da böylelikle kaldırılmış oldu, seçimi belirleyen YSK artık işlevini yitirmiş hükümet adına çalışan bir organa dönüşmüş.

Ciddi bir tepki verilmesi lazım bu hukuksuzluğa böyle saçmalık olamaz.
  • Üzülüyorum güzelim ülkemizin haline. Ülke tek bir kişinin elinde adalet yerlerde liyakat yerlerde...

• Ülkeye bak be, tek adam şakkadanak seçimi iptal ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GüvenlikMurat

ben yapılan haksızlık karşısında susanlar bugun konusmasın diyorum. ama beyni olmayanlar hala lafı beyninden anlamıyor malesef

Alıntıları Göster
    ya boş yapma lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aduket atan adam

Vicdanı olan insan bu kararı desteklemez. Birde dikkatimi çekti komple yenilenmeyecek mi şimdi ilçelerle falan?
    komedi burda zaten il iptal ilceler gecerli

• Her turlu hile hurda darp cinayet her seyi yapacaklar ve akp alacak bu sefer. Adamlar her seyin planini yapmistir. Kazanamayacaklari secimi tekrarlatmazlar. Cok buyuk pislikler olaylar donecek. Yaziklar olsun serefsizler. Ulkenin adini tayyibistan olarak degistirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 6 Mayıs 2019; 20:47:55 >
  • Belediye baskani ile meclis uyeleri arasinda abes bir oran vardi. Bunda bir bit yenigi var ama birdaha secim mecimle ugrasmakta zman kaybi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya resmen diyorlar ki HIRSIZ eve girmiş masanın üzerinde 4 tane 100TL varmıştı ama gelmiş sadece 1'ini çalıp gitmiş. Saçmalıklar zinciri resmen ya!
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.