Şimdi Ara

Son Ay Operatör Değişimi Taahhüt Bozma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son Ay Operatör Değişimi Taahhüt Bozma ücreti ne kadar çıkar? Bazı yerlerde son ay olduğu için ceza çıkmaz deniyor Böyle bişey var mı?

• Benim taahhüt de bu ay bitiyor . Türkcell müşteri hizmetleri ile konuştuğumda son ay taahhüt ücreti çıkmaz dedi .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son ay kullandığın kadar ödersin sadece tcellde katlama kampanyası var interneti 2 ye çarpıyor varsa onu alır 40 yada 45 tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serseri441907 -- 14 Ağustos 2020; 17:30:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğiniz gibiyse iyiymiş Bakalım bugün onayı verdik simi aldık Normalde Eylül 10da bitecekti taahhüt

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de 9 Eylülde bitiyor. Fatura geldiğinde bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F.U. kullanıcısına yanıt
    Tamamdır

• F.U. kullanıcısına yanıt
    Tamamdır

• İlk ay fayda Katlama Net v.s. kampanyalarından faydalanıldıysa son ayın son gününe kadar Taahüt devam eder.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Taahhüt devam eder evet ama ceza durumu biraz muamma Bakalım ne olacak durum

• Katlama kampanyası varsa ceza çıkıyor hatta eşimin hattını taşıdık taahhüt son gün 3 saat kala geçiş oldu onda bile mesaj geldi cayme bedeli diye.. şikayet vs yazdım henüz gelmedi sonra gelirse bilmiyorum artık.. ama mesaj hemen gelmişti taşıma işlemine başlayınca..

• Bugün onayı da verdik telefonda Haftaiçi geçmiş olurum heralde yeni operatöre Bakalım ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.