Şimdi Ara

SON 3 GÜN NE YAPILIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • olmuyo beyler.belki haketmiyorum kazanmayı anlamadım la.şimdi baştan anlatıyım son 3 günde şunu yap diyin valla çok çaresizim.

15 gün öncesine kadar netlerim şöyleydi:
    mat 30-32
    türkçe 30-35
    sosyal 26-30
    fen 16-24

son 3 deneme ort:
    mat 17-25
    türkçe 23-30
    sosyal 19-23
    fen 8-16

acaba düzenli ders çalışınca böyle mi oluyor anlamadım. matematikte konu eksiğim çok yok sadece modüler aritmetikte kalan sınıfı tam bilmiyorum birazda fonsiyonlarda eksiğim var.problemleri şıklardan çözüyorum.köklü sayılarda sıkıntım vardı hallettim.ama yinede bugün 9 yanlış geldi.
    türkçe de dil bilgisi çok sıkıntı.eylem ile ilgili sorular genelde boş oluyo.
    sosyalde tarihim iyi coğrafya da konu eksiği çok ama ona çalışmam zaten.felsefede yapıyorum 6-7
    fen rezalet.fen öğrencisiyim demeye utanıyorum resmen.kimya ile biyolojiye o kadar çalıştım gene geliyo 5-6 net.hayatımızda kimya karışımlar mol bunlara tekrar tekrar çalışıyorum yinede yapamıyorum.fizik yazmıyorum bile mercekler 0 kaldırma kuvveti 0 (hocaya diyorum nasıl çözerim diye basit düşün diyo ) ivme sorularını yapamıyorum.

eksiklerimi yazdım.biliyorum ki hepsini kapatamam fakat hangi konular daha iyi ve çabuk öğrenilir bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.özellikle fen

• Ben son 5-6 gündür hiçbir şey yapmıyorum ama yapmam lazım sistemlerden eksiğim var coğ. birkaç konuyu ezberlemem lazım ama çalışamıyorum artık bıkkınlık geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.