Şimdi Ara

Son 13 yıldır Ailenizin ve Çevrenizin Değişiklikleri(Ekonomik) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Görevim Ofisboyluk

herkes servise binerken ben binemiyorum ve 130 lirada yol parası veriyorum ay sonu ele geçen 770

fakirim , fakirsin , fakir

770 lira neye yeticek ? elektriğemi suyamı doğal gazamı ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 31 Mart 2013; 23:26:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJudgé

900 liraya çalışıyorum sabah 8 aksam 7

Görevim Ofisboyluk

herkes servise binerken ben binemiyorum ve 130 lirada yol parası veriyorum ay sonu ele geçen 770

fakirim , fakirsin , fakir

770 lira neye yeticek ? elektriğemi suyamı doğal gazamı ,

Allah kolaylık versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smt96

Mesela benim ailem ve çevrem daha az çalışmaya başladılar.Gittikçe de kötüye giden bi ekonomik durum var fakirleşiyoruz yani

2004 e kadar ege en büyük üreticilerden biriydik. şimdi ise iflas etmiş vaziyte borç ödemeye çalışıyoruz. 25 kişi çalışanımız vardı şimdi ise 3 kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bluescream_ -- 31 Mart 2013; 23:31:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: MESUT52_34

quote:

Orta okulda Bianchi kataloğubda gördüğümüz bi bisiklet vardı. Fiyatı 1200 liraydı... Bakıp bakıp hayret ediyorduk sınıfta bunu alan varmıdır nasıl birşey acaba gibisinden. Bu yaz inşallah sedona 771 alacağım (2.800tl)

Baya bildiğin motorsiklet parasına bisiklet alıcan yani.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-simdii-gosteri-zamani-112422443/detay

Benim gözümde o mobilet oluyor

Mobilet ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orta okulda Bianchi kataloğubda gördüğümüz bi bisiklet vardı. Fiyatı 1200 liraydı... Bakıp bakıp hayret ediyorduk sınıfta bunu alan varmıdır nasıl birşey acaba gibisinden. Bu yaz inşallah sedona 771 alacağım (2.800tl)

Baya bildiğin motorsiklet parasına bisiklet alıcan yani.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-simdii-gosteri-zamani-112422443/detay

Benim gözümde o mobilet oluyor

Mobilet ?

Alıntıları Göster
    ya kaldır şu imzanı arkadaş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masontr -- 31 Mart 2013; 23:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

Mesela benim ailem ve çevrem daha az çalışmaya başladılar.Gittikçe de kötüye giden bi ekonomik durum var fakirleşiyoruz yani

2004 e kadar ege en büyük üreticilerden biriydik. şimdi ise iflas etmiş vaziyte borç ödemeye çalışıyoruz. 25 kişi çalışanımız vardı şimdi ise 3 kişi

geçmis olsun kardesim umarım kurtarırsınız paçayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

quote:

geçmis olsun kardesim umarım kurtarırsınız paçayı

sağolasın. Allaha şükür şuan kendimizi idare ediyoruz ama baya bi daralma oldu ekonomik yönden.Bizden daha kötü durumda olan insanları gördükçe şükrediyorum halimize

• Babam eskiden patronmuş,apartmanımızın bodrum katındaki dükkanı işletirmiş,işçileri de varmış.Sonra veresiye yüzünden işleri pek iyi gitmemiş ve dükkanı kapatmak zorunda kalmış.Daha sonra apartmanın zemin katındaki daireyi satmışlar (Apartman bodrum hariç 3 katlı ve bize ait).Şimdi şükür ki sattığımız (komşuya satmıştık) daireyi bankadan kredi çekip tekrar satın aldık.Biz binanın 3.katındayız,alttaki iki katı kiraya verdik.Durumumuz süper değil ama kötü de değil.Ama çevremde aynı değişikliklerin olduğundan şüpheliyim.Yani son 13 yılda Türkiye'nin ekonomik durumunun iyileştiğini ama halkın durumunun genel olarak iyiye gitmediğini düşünüyorum.Ama önemli olan da halk değil mi zaten!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.