Şimdi Ara

Son 1 adet!!!!Satılık Sıfır iPad Air 64GB + 3G detaylar içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #64 GB #WIFI+3G
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vodafone'dan olan tablet hakkımdan faydalanarak bir adet İPad Air 64GB + 3G modeli alınmıştır ürün beyaz renktir ürünün daha jelatini dahi açılmamıştır

Ürün sıfır olduğu İçin fazla detaya girmiyorum ve Alışveriş şartlarına giriyorum

Arkadaşlar ürünü 2 şekilde satabilirim birincisi takas ikincisi ise nakit

Nakit Satış için önce asla ve asla Önce kargo sonra ödeme veya önce Ödeme sonra kargo kabul etmiyorum kimsenin parasını alıp kargosu gelicek diye karın ağrısı çeksin istemiyorum.

İller arası bir satış olucaksa mutlaka Komisyonu Eklemek Şartı ile Sanalpazar üzerinden işlem yapılacaktır.

Sanalpazar Satış Fiyatım 1499 tl + Komisyondur

Diğer bir satış şekli ise elden teslim arkadaşlar İstanbul'da isteyen olursa elden teslim yapabilirim Otururz bir yerde çayımızı içeriz ürünü alırsınız parasını verrisiniz tokalaşırız kalkarız.

Elden nakit fiyatım ise 1499 TL dir + çaylar benden :)

Şimdi gelelim arkadaşlar Takas Şartlarına

Arkadaşlar ürünü kafa kafaya takas yapabileceğim cihazlarla takas yapmak isterim bunlar nedir ? IPHONE 5S , SAMSUNG GALAXY S5 (SİYAH RENK HARİÇ), LG G3 (32GB MODELİ), NOTE 3 N9005 (KESİNLİKLE PASAPORT KAYITLI OLUCAK) HTC ONE M8 ve

Takas şartlarını yazdım bunlar ben size sıfır cihaz vericem sizde takasa sunarken lütfen cihazınızın ne kadar temiz olduğnu belirtin darbe almış işlem görmüş cihazlar ile lütfen takas seçeneği sunmayın birbirimizin vaktini almıyalım

Eğer istek olursa İpad Air 32 gb +3g modelide yine vodafone üzerinden alınabilir onun için lütfen ayrıca pm atın detayları görüşelim

İlanda gerekli herşeyi açık açık yazdım iyi güzel bir alışveriş olmasını dilerim

Saygılar
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimist -- 10 Ekim 2014; 8:37:38 >

• Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.