Şimdi Ara

SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.576
Cevap
54
Favori
229.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm ben hala ugrasıyorum solidworks 2008 i kurmakla.
    @tick1988 hocam dediklerini denedim 1 kaç kez fakat bende söyle bir sorun var ben crack yapmadan önce zaten c deki solid dosyasının içinde cracklenecek dll in aynısı var yani crack yapamıyorum galiba
  • HMM DLL DOSYASI ZATEN PROGRAM KURULDUGUNDA PROGRAM FİLES SOLİDWORKS İÇERİSİNDE OLUYO.. SEN CRACK DOSYASI İÇİNDEKİ AYNI ADLI AMA LİSANS AYARI YAPILMIŞ "sldappu.dll" DOSYASINI KOPYALA C DİSKİ İÇERİSİNDEKİ PROGRAM FİLES SOLİD WORKS İÇİNE KOPYALA ORDA SANA AYNI DOSYA İLE DEĞİŞTİRMEK İSTİYOMUSUN DİYE BİŞEY SORUCAK SEN ONA EVET DİCEN CRACK DE YAPILMIŞ OLUCAK...SORUN OLUP BİTİCEK BENİM İLK BAŞTA SANA ÖYLE TAVSİYE VERMEMİN NEDENİ DAHA ÖNCE AÇLIOYODU DEMENDİ BENDE CRACK YAPMIŞSSINDIR DİYE DÜŞÜNDÜM AMA YAPMAMIŞSSIN TAM OLARAK GALİBA NEYİSE GENE YAZARSIN Bİ SORUN OLDUĞUNDA
  • crack vb. sorunları pm yada msn ile yapmanız daha sağlıklı olur. Yoksa ban yiyebilirsiniz benden söylemesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakoruc

crack vb. sorunları pm yada msn ile yapmanız daha sağlıklı olur. Yoksa ban yiyebilirsiniz benden söylemesi...

• eyw uyarılar için...:)
  • @tick1988 pm i aldın mı hocam
  • yok mu yardım edecek
  • seni msn ekledim kardeş yardımcı olmaya çalışıcam ordan konuşuruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakoruc

crack vb. sorunları pm yada msn ile yapmanız daha sağlıklı olur. Yoksa ban yiyebilirsiniz benden söylemesi...

Crack Açılımı mı istesek ?
  • nuri kardeş esprili kişilik

• Vizelerden sonra burdayız , bomba gibi , ( sinirden :p )
  • Mehmet kardeşimde sağolsun bilgilerini ve kendi çalışmalarını bizden esirgemedi hiç.. onun gibi arkadaşlar dahada çoğalsın..Hem bilmeyen insanlar için bi soru cevap kısmı hemde bizim için yeni şeyler öğrenme imkanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tick1988 -- 20 Kasım 2009; 21:02:43 >
  • Beyler bir sorum var ,
    Yapılmıs bir part'ın assebly icin olcegıyle oynanabılınıyor mu ?
    Yaptıgım bir mekan ıcın onceden tasarladıgım dıger parca cok buyuk...

ACİL dir bilen varsa cok sevinirim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 23 Kasım 2009; 17:44:04 >
  • KARDEŞ YENİ GÖRDÜM..SEN ŞÖYLE YAP PARÇAYI FARKLI KAYDET SONRA O PARTI DÜZENLİCEZ.. SCALE KOMUTU VAR BU KOMUTU KULLANICAZ ONA GÖRE RESMİ ÖLÇEKLENDİREBİLİRSİN...
  • bunu paylasabılırım sanırım...
    Labaratuvar cihazlarından bir parca, fızık denylerının duzenlendıgı bır lab. tasarımından ayrıntı,
    Odalar dolusu bır fızık deneyi cihazından, kırmızı ucdan gelen foton dalgası karsıdakı daıresel hedef yatagına carptırılarak bazı bulgular elde edılıyor, Cern deki hızlandırıcıyı bılıyordur herkez, buda TR ayagı ;)

Buyrun,

SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI...
  • 2.

SOLİDWORKS İLE İLGİLİ SORULARINIZ VE BİLGİ PAYLAŞIM ALANI...
  • arkadaşlar çizim yapacağınız şeyleri nerden buluyorsunuz?

mesela ben bir motor çizmek istiyorum fakat ölçüleri faln nerden bulacam. yada herhangi bir makina parçası vs.

yani kendim tasarlamıyacağım sadece kendimi geliştirmek için çizimler yapmak istiyorum.

yardım ederseniz sevinirim.
  • Her aradıgınız parcanın ölçülü teknik çizimlerini bulmak zor olabilir, ancak teknik çizim diye aratırsanız arama motorundan karsınıza birçok site cıkacaktır, ordan farklı çizimler indirebilirsiniz, yada teknık cizim ile ilgilenmiyorsanız aradıgınız malzemenın fotografını bulup çizim ekranın arkasına yerleştirebilir ordan takip ederek modelleyebilrisiniz ,
    kolay gelsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artenis -- 25 Kasım 2009; 13:42:42 >
  • nuri kardeşim render olayınıda çözmeye başlamışsın tebrik ediyorum süper çizimler...
  • @artenis

cevap için teşekkürler.

ancak burayı tam olarak anlayamadım

quote:

Orijinalden alıntı: artenis

malzemenın fotografını bulup çizim ekranın arkasına yerleştirebilir ordan takip ederek modelleyebilrisiniz ,

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.