Şimdi Ara

...::Solenza Klübü::... (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
34
Favori
277.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    175 65 14 mıcheal kış lastiği ancak aynı ebatlarda dört mevsim lassa var lastikleri sıfır yeni aldıydım onlardada aynı bütün bu olanlar var
  • Hocam lastik ebatların büyük ondan olabilir bu arabanın orjinal ölçüleri 165 70 13 olması lazım... 5 kişi binince lastikler çamurluğa sürtmüyormu özellikle kasislerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Usta herkes 13 inç sanıyor ama bu araçlarda bahsettiğiniz ölçüler scala dışındaki araçlar için scala modelinde orijinal jantlar resimdekiler olup bu ebatlardir. Araç bagaj ful dolu beş kişi dahi dediğiniz gibi bir sürtme yapmıyor. Lastiklerle alakalı olduğunu sanmıyorum

• Sevgili dostlar, ucuz yollu bir şekilde arka stop lambalarını arıyorum.. Çiftine 200 TL diyen oldu daha ucuzunu bulamadım.. Kazalı araçlara yöneldim onlarda da ya satılmış ya hasarlı. Ucuza alabileceğimiz, elinde fazla olan var mı acaba?

Teşekkürler.
  • Eğer ürün orjinalse bence pahalı degil

• Noix~ kullanıcısına yanıt
    İnternette tanesi 70 TL filan görüyordum ben usta bence pahalı. Benim cam fitili satın aldığım arabasını parça parça satan biri var sana numarasını vereyim istersen bi ara sor onda varmı

• Çok sevinirim numarayı verirseniz. Teşekkürler

• 538 366 85 28 adamın adı emrah. Forumdaki diğer arkadaslarda parçalarını bu adama sorabilir ama ücreti önce istiyor ben iki defa parça aldım bu sıkıntı olmadı. Arkadaşlar ön takım için bilgisi olan yok mu herkesinki bu kadar yoğun ses alıp amartisorler sonumleyemiyor mu

• ön lastik basınçlarına baktın mı. belki fazla hava basmışsındır.
  • ozgurkimil O kullanıcısına yanıt
    Lastiklerin basınçlarını genellikle her yakıt alışımda kontrol ederim. Basınçla ilgili olacağını sanmıyorum
  • Teşekkürler @Mesut3737 aradım fakat elinde yokmuş.

Size bir şey sormak istiyorum, silecek suyu fişkiyesini değiştirebiliyor muyuz arkadaşlar? Şöyle bol delikli her tarafı ıslatan bir şey takmak istiyorum açıkcası eğer mümkünse. Çünkü bu tek yollu olduğu için, sileceğe takılıyor, tam su gelmiyor ve verimli olmuyor. Aklıma geldi bugün bir sormak istedim, deneyen eden var mı diye?
  • Dostlar merhaba ön sol kapı döşemesi kumaş olan kısmı söküldü yapıştırmaylada olmadı nerden temin edebiliriz bildiğiniz bi yer varsa sizden ricam bilgilendirmeniz şimdiden saygılar

• arkadaslar bizim arabalarda polen filtresi varmi?

• i.sari09 İ kullanıcısına yanıt
    var
  • bu arada arabaya 15 inc jant aldim millet yalniz henuz taktirmadim 195 50 15 veya 185 55 15 lastik alicam bi fikri olan varmi hangisi uyar

tesekkurler reis

usta polen filtresi nerede yer alıyor değişimi nasıl yapılıyor bilgin var mı
  • i.sari09 İ kullanıcısına yanıt
    Fotoları en kısa zamanda bekliyoruz :)
  • Arkadaşlar cam suyu motorundan mıdır bilmiyorum ama su fışkırtmıyor. delikleri kontrol ettim su bibonunu söktüm temizledim tekrar taktım ama motoru çalışıyor su atmıyor sizce motor mu arızalı ? Birde süspansiyonlarınız araçlarda nasıl sönümleme ne durumda
  • Noix~ kullanıcısına yanıt
    Ne demek usta yardımcı olmaya çalışırım her zaman :)
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.