Şimdi Ara

-Konu Kapanabilir-Teşekkürler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozqur333 -- 22 Haziran 2020; 12:13:58 >

• Yahu kocaman sokak koca koca insanlar

18 yaş altı çocuklarla nasıl baş edemiyorsunuz ben anlamadım? Belli ki normal konuşmaktan anlamıyorlar işte anladıkları dilden konuşacaksiniz bu kadar basit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizden ne istiyorsunuz sokaginiza gelip çocukları kulaklarından çekip götürelim mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şiddet bu durumlarda tek çözümdür

O kişilerin Irkının ne olduğunu biliyorum anlattığın kadarıyla.
    Bunlara korku salmazsan seni hiç takmazlar
    Tehlikeli mahallelerde bunlar istediklerini yapamazlar oyüzden daha temiz sorunsuz mahallelere dadanırlar.
    Sağlam calibre bir pistol çıkardığında veya sopayla dövmeye gittiğinde bir daha yaptıklarını yapamazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Haziran 2020; 11:18:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mahalleliye dedik açıkcası ama kimse oralı olmuyor. Tek ben gidip konuşsam neye yarar zaten sokakta bi olay olur kimse gıkını çıkarmaz korkudan. Bi tane mert yiğit adam yok 1 kişi bile yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

Hocam mahalleliye dedik açıkcası ama kimse oralı olmuyor. Tek ben gidip konuşsam neye yarar zaten sokakta bi olay olur kimse gıkını çıkarmaz korkudan. Bi tane mert yiğit adam yok 1 kişi bile yok.

E hocam o zaman yapacak bir şey yok biz mi gelip dövelim? Mahalleli karismiyorsa kendi arkadaş cevreni toplayip getirsene.

Malum ırk galiba ama ne olursa olsun18 yaş altı bebe yahu yazık o mahalleliye. Höt desen kaçar giderler zaten elini kaldirmana gerek kalacagini sanmıyorum. Bakma atarli giderli takildiklarina

Cidden yazık ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya klasik 17 yaşında ergen işte hocam. Kimsede delikanlılık kalmamış lafa gelince herkes ali kıran başkesen. Kendi aralarında dedikodu yapıyolar bizde burda konu açıyoruz mecbur. Kaç defa gidip kollarından tutup dışarı atayım anlamıyolar belli ki. Teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.