Şimdi Ara

ŞOK:Gm im Diyen Adam DH tarafından kecklenirse(SS)^^ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
6.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TechnicaL_TR

Lamerin adını soyadını alıp daha fena rezil edecektim ama vermedi 'abi de bana'...

lol = laughting out loud ezik demek degil yani ya da baska bisey degil :S
  • sorsaydınız okulu kaçıncı sınıftan terk etmiş

• Helal olsun süper yemişsiniz herifi.. Ders olsun ona
  • Haşgeryar Yok böle bişey yha
  • hasgeryar
  • tolga $ey demi$ " aga 43 lvl asas var koxpla kasdim " sozde gm de " size bi kiyak yapcam dio "
    muhaewmuehwma burasi suber bence.
  • Dies dede item verilir
    ABİ DE
    ıd:wufuckyoufromDH
    pass:HasGerYar LOL
  • alınmayın ama adamın oyundaki nicki gerçek ismi felan olmadan bu resimlerine bi yerlerine takmaz
  • hasgeryar cok guzelmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: KiLLzOnE

quote:

Lamerin adını soyadını alıp daha fena rezil edecektim ama vermedi 'abi de bana'...

Lol= Laughting out loud >>> haykıra haykıra gülmek... Halk arasında kahkaha atmak anlamına gelir...
    Benim orda demek istediğimde buydu zaten...

quote:

Orjinalden alıntı: danger_rogue

alınmayın ama adamın oyundaki nicki gerçek ismi felan olmadan bu resimlerine bi yerlerine takmaz

Dünden beri bütün forum konuşmalara gülüyor , adamın milleti nasıl kandırmaya çalıştığını görüyor...
    Amaç adamın ismi adresinin verip onu rezil etmek değil ama bi bakıma rezil oldu...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KiLLzOnE

quote:

Lol= Laughting out loud >>> haykıra haykıra gülmek... Halk arasında kahkaha atmak anlamına gelir...
    Benim orda demek istediğimde buydu zaten...

quote:

Orjinalden alıntı: danger_rogue

alınmayın ama adamın oyundaki nicki gerçek ismi felan olmadan bu resimlerine bi yerlerine takmaz

Dünden beri bütün forum konuşmalara gülüyor , adamın milleti nasıl kandırmaya çalıştığını görüyor...
    Amaç adamın ismi adresinin verip onu rezil etmek değil ama bi bakıma rezil oldu...

Lol =Laughting out loud demek Değildir Arkadaşlar.. Lot Of Laughting Demektir.. Ama Tam Emin Değilim.. Sizin Dediğinizde Olabilr

• SüpErSinz Abi Ya
    KopTm WaLLa...
  • Süpersiniz çok iyi bi organisazyon olmuş
  • Böylelerini sadece kecklemek yetmez bide fucklamak yumrucklamak lazım ama nyse...
  • hasgeryar
    öldüm ya gülmekten
  • ezikmiş gibi bi anlam kullanmıssın ondan yazdım yanlıs anlama bilmemek ayıp degil ögrenmemek ayıp
  • emege saygı feci komedi olmus
  • adam la ne maytap gecmsiniz yaww isin diger tarafi adam da hic anlamio saff Id anlamasi lazim :D Saolun paylasim icin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.