Şimdi Ara

` ŞOK! Digimon RPG Global Server Sonunda Geldi! [Ana Konu] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
0
Favori
12.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • download pasifik zamanına göre açılacak yani gmt -8 ...
    şuan pasifik saatine göre 8:40 a.m ( sabah )
    oyun akşam açılacak

saat 5'te (17:00) akşam oluyor dersek 17:00 - 08:40 = 08:20
    8 saat sonra download açılır muhtemelen boşuna beklemeyin yani sabaha indirirsiniz
  • oyun server kontrolunden sonra gelecek. kontroller saat 17-19 arası. ama server saati ile server saati bizden tam 10 saat geride.(nasıl mı? yapımcı wemade'in başka bir oyunu var mir3 ararsanız sitesinde server saati yazıyor.) Sonuç olarak server kontrolunun bitişi yani oyunun gelişi yarın sabah saat 9da.
  • zaten beta bu daha açılmıcak oyun... master gibi ayne yarı açık yarı kapalı. ikide bir silinir muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: kem733

zaten beta bu daha açılmıcak oyun... master gibi ayne yarı açık yarı kapalı. ikide bir silinir muhtemelen

silinecek olsa neden ilk günü açanlara 10 ar tane kart versinler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

quote:

Orijinalden alıntı: kem733

zaten beta bu daha açılmıcak oyun... master gibi ayne yarı açık yarı kapalı. ikide bir silinir muhtemelen

silinecek olsa neden ilk günü açanlara 10 ar tane kart versinler ?

O da doğru ama hiç belli olmaz ne yapacakları.
  • open yada closed beta yazmadığına göre direk başlarız
  • Of saat farkı of .

quote:

Kc Gandy ~9 hours until the client download is available,
    156 hours until we can play ...

Sanırsam 9 saat sonrası açılcak download . Yani sabah 5 gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 10 Mart 2010; 20:13:06 >
  • download kısmınada baktım şimdi client download yazıyor başlıkta. betası olsa yazardı belirtirdi. zaten eventla 10ar tane HP-MP kart da verdiğine göre direk başlicaz oyuna. zaten oyunun kore ve çin versiyonları var. teste gerek olacağını sanmıyorum. Ayrıca indirmek için bu kadar sabırsızlanmayın zaten oynayamıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-G

download kısmınada baktım şimdi client download yazıyor başlıkta. betası olsa yazardı belirtirdi. zaten eventla 10ar tane HP-MP kart da verdiğine göre direk başlicaz oyuna. zaten oyunun kore ve çin versiyonları var. teste gerek olacağını sanmıyorum. Ayrıca indirmek için bu kadar sabırsızlanmayın zaten oynayamıcaz

Neden ?
  • Bir yanlışı düzelteyim.

Siz oyun açıldığı zaman karakter oluşturanlara kartlar verilecek diyorsunuz fakat oyunu indirdiğimiz zaman karakterimizi oluşturabileceğiz. Oyun açılana kadar karakter açanlara "Starter Kit" verilecek. Açıldıktan sonra karakter açanlara değil.

Yani oyunu indirdiğimiz zaman karakterimizi oluşturabileceğiz. Fakat oynayamacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wizQ

Bir yanlışı düzelteyim.

Siz oyun açıldığı zaman karakter oluşturanlara kartlar verilecek diyorsunuz fakat oyunu indirdiğimiz zaman karakterimizi oluşturabileceğiz. Oyun açılana kadar karakter açanlara "Starter Kit" verilecek. Açıldıktan sonra karakter açanlara değil.

Yani oyunu indirdiğimiz zaman karakterimizi oluşturabileceğiz. Fakat oynayamacağız.

DL link gelmemiş yanlış haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rechno -- 10 Mart 2010; 20:34:01 >
  •  ` ŞOK! Digimon RPG Global Server Sonunda Geldi! [Ana Konu]

Site paypal'dan ödeme kabul edecek büyük ihtimal Diğer oyundaki WeCash fiyatlandırması yukarıdaki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silinmiş -- 10 Mart 2010; 21:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taichi93

` ŞOK! Digimon RPG Global Server Sonunda Geldi! [Ana Konu]

Site paypal'dan ödeme kabul edecek büyük ihtimal Diğer oyundaki WeCash fiyatlandırması yukarıdaki gibi.

Evet Paypal'dan ödeme kabl edecek. Fiyatlarda yukarıdaki gibi olacak.

Fakat Item fiyatları ne derece yüksek olur önemli olan etmen bu.

Bir NET 1.000 Cash olursa oyun gerçekten çok pahalı olur.

• knk ii dionda paypal da para nasıl olcak. kreid akrtı diosan o zaman paypala gerke yok zate :D sen yoksa tıkla kazan sitelerindenmi bişiler kazandın
  • quote:

quote:

Diğer oyundaki item fiyatları çok uygundu. 60 cash civarıydı itemler. En pahalısı 300 cash'di. Biz 2-3 net alalım sonra alım satım yapa yapa gerisi gelir zaten

@NBA01

Ehh paypalda az bir şey birikmişim var En azından 1000 cash garanti diyebilirim

• Zenginler oyuna hükmedicek gibi görünüyor.Fakat benim vercek param olsa da digimona vermezdim.:S
  • quote:

quote:

quote:

Diğer oyundaki item fiyatları çok uygundu. 60 cash civarıydı itemler. En pahalısı 300 cash'di. Biz 2-3 net alalım sonra alım satım yapa yapa gerisi gelir zaten

@NBA01

Ehh paypalda az bir şey birikmişim var En azından 1000 cash garanti diyebilirim

Club Penguin isimli oyuna 30$ dolarımı harcadım zamanında şuanda Paypal'ımda 3$ var.

Oyuna kadar 20$ kadar bulmayı amaçlıyorum.

• 10u dediler Hala bekliyoruz
  • erdene katılıyorum bende hayatımda hiç oyuna para vermedim. Tüm oynadığı oyunları hep normal oynadım pre imiş cash imiş felan hiç almadım. Paypalda param olsa Rapidden Pre alırım ama çok lazım oluo. Millet her şeyi rapide uploadlıyo ve rapidde ipnelik çıkarttı 2-3 down dan sora beklion Modem reset fayda etmio felan.

Ben sizin yerinizde olsam Rapid Pre alırım param olsa ama oda tıkla kazandan alırsam veyaut başak bişiden yani belese gelcek :D

yoksa kredi kartı felan asla :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NBA01 -- 10 Mart 2010; 22:27:08 >
  • Paypal'da nasıl para kazanıcaz ki reklam siteleri falan bilmiyorum ben bi bux.to hesabım var
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.