Şimdi Ara

Sohbet Muhabbet Doluşun :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu saatlerde forumda kimler var kimler yok bilmiyorum ama anlatın hayatınız nasıl gidiyor okul nasıl kafanız ne durumda şuan hangi moddasınız bahsedin bakalım neler çıkıcak hem kafanızı boşaltmış olursunuz

• aşırı sıkıldım ne yapacağımı bilmiyorum
  • srknn kullanıcısına yanıt
    aynı dertten muzdaribiz vallahi ben niye bu dünyada olduğumu bile bilmiyorum hayır bu dünyada olamsam ne değişicekti.
  • Oturuyorum, bu gece keyfim yok. Uykum vardı kaçtı. Müzik dinliyorum, yarın açacağım konuyla ilgilenecektim istek sıfır. Öyle işte.
  • Kafam karışık hiç bilmiyorum napıcam. Hayatım istediğim gibi gidiyor son bir aydır ama yine de birşeyler eksik gibi. Her konuyu bir şekilde çözüyorum ama şu karşı cins olaylarında yüzüm pek gülmüyor.. Detaylıca anlatmak isterdim ama vakit geç oldu. Şuan en çok istediğim şey eskilerde çok olan aşk meşk konuları. Ama csb olanlarından değilde böyle ders çıkarılabilecek anılar hikayeler.. Varsa elinizde sabaha kadar konuşup tartışabiliriz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KapıcıHamza

Kafam karışık hiç bilmiyorum napıcam. Hayatım istediğim gibi gidiyor son bir aydır ama yine de birşeyler eksik gibi. Her konuyu bir şekilde çözüyorum ama şu karşı cins olaylarında yüzüm pek gülmüyor.. Detaylıca anlatmak isterdim ama vakit geç oldu. Şuan en çok istediğim şey eskilerde çok olan aşk meşk konuları. Ama csb olanlarından değilde böyle ders çıkarılabilecek anılar hikayeler.. Varsa elinizde sabaha kadar konuşup tartışabiliriz..

Hocam aşk meşk konuları sıkıntılı biraz benim de başımdan geçti çok şükür şimdi bir sıkıntı yok ama anlatmak istersen biz buradayız :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

aşırı derecede mutluyum ve ne yapacağımı biliyorum hatta şu anda o yapacağım şeyi yapıyorum. her şey çok güzel

SEnin adına sevindim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEA12

Sıkıntıdan kendimi ....yorum

Noktalı yeri sormasam forumun geleceği için daha hayırlı sanki :D Hayırdır dostum sıkıntını buraya dökebilirsin okur çare buluruz belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulascang24 -- 11 Aralık 2016; 18:33:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.