Şimdi Ara

Soğutucu Önerisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
51.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

varsayımda olsa kalıplaşmış bilgiler yerine ürünlere göre görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Saçma, kalıplaşmış, fikir üretmeden eskiye dayalı bilgilerle yorum yapanlara nazaran sizin yorumlarınızın Gayet yararlı olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robinex -- 25 Haziran 2013; 15:53:22 >
  • Buda yeni bir ürün gerek şu tankının 3 tl olması gerekse görüntü olarak bi önceki üründe belirttiğim terettütüm olmadığından bu ürüne daha çok yakınım :http://www.koctas.com.t...or-3-in-1-/10888-16723/

Soğutucu, soğutma
    Nem alma
    Hava temizleme
    3 hız ayarı
    2 saat zaman ayarı
    3 lt su tankı
    Mekanik kontrol

sizce bu nasıl alınır mı 120 tl değermi çok sıcak buralar işimi görürmü sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Orijinalden alıntı: Brigade34

Ben bu gün en üstte resimi olan BLYSS EVAPORATİF SOĞUTUCU VANTİLATÖR EAC51 modelini koçtaştan 219 TL ye satınaldım. Eve getirip denedim. Öncelikle şunu söyleyeyim üründen beklentileriniz nedir. Klima gibi soğutsun diyorsanız yok öyle bişey. Ancak ürünün arka tarafında 6 lt lik bir su haznesi var bu bölüme su ve buz koyuyorsunuz (ürün ile birlikte iki adet buzluk veriyorlar. bildiğiniz kapalı buzluklardan) satan stand görevlisi adam 15m2 lik bir alanı soğutacabileceğini idda etti bu gün de şansıma hava çok sıcak olmadığından tam olarak anlayamadım ürünün soğutmasını. içine koyduğunuz buzun içeriye serin hava vermesi havanın sıcaklığı ile alakalı olduğunu söyledi yani 2-3 saat kadar serin hava verebileceğini söylediler. cihazda normal vantilatör gibi fan çalıştır düğmesi var aynı düğmeye bir kez daha basınca buz haznesinden soğuk hava üfletme var aynı düğmeye bir daha basınca hem fan hem soğuk üfletme var. 3 kademe fan ayarı var üfelem gücü beni tatmin etti. uzaktan kumanda dan bütün fonksiyonlara hakim olabiliroysunuz. yattığınız yatağın başından kapat aç yükselt düşür hepsi var. kısacası şunu söyleyebilirim klimaya alternatif kesinlikle değil ancak vantilatörden de kesinlikle üstündür.

Üründen memnun kaldinizmi nem alma özelligi nasil bende almayi dusunuyorumda yorumunuz çok önemli benim için

öncelikle özürdilerim geç cevap yazdığım için. Yeni baktım foruma. Aldığım cihazı geri iade ettim çünkü arkadan su kaçırıyordu. Yerine iyonizerli vantilatör aldım. Ben olsam bu ürünü alacağına git vantilatör al. ya da klima. Yani kısacası memnun kalmadım.

• quote:

quote:

quote:

Ben bu gün en üstte resimi olan BLYSS EVAPORATİF SOĞUTUCU VANTİLATÖR EAC51 modelini koçtaştan 219 TL ye satınaldım. Eve getirip denedim. Öncelikle şunu söyleyeyim üründen beklentileriniz nedir. Klima gibi soğutsun diyorsanız yok öyle bişey. Ancak ürünün arka tarafında 6 lt lik bir su haznesi var bu bölüme su ve buz koyuyorsunuz (ürün ile birlikte iki adet buzluk veriyorlar. bildiğiniz kapalı buzluklardan) satan stand görevlisi adam 15m2 lik bir alanı soğutacabileceğini idda etti bu gün de şansıma hava çok sıcak olmadığından tam olarak anlayamadım ürünün soğutmasını. içine koyduğunuz buzun içeriye serin hava vermesi havanın sıcaklığı ile alakalı olduğunu söyledi yani 2-3 saat kadar serin hava verebileceğini söylediler. cihazda normal vantilatör gibi fan çalıştır düğmesi var aynı düğmeye bir kez daha basınca buz haznesinden soğuk hava üfletme var aynı düğmeye bir daha basınca hem fan hem soğuk üfletme var. 3 kademe fan ayarı var üfelem gücü beni tatmin etti. uzaktan kumanda dan bütün fonksiyonlara hakim olabiliroysunuz. yattığınız yatağın başından kapat aç yükselt düşür hepsi var. kısacası şunu söyleyebilirim klimaya alternatif kesinlikle değil ancak vantilatörden de kesinlikle üstündür.

Üründen memnun kaldinizmi nem alma özelligi nasil bende almayi dusunuyorumda yorumunuz çok önemli benim için

öncelikle özürdilerim geç cevap yazdığım için. Yeni baktım foruma. Aldığım cihazı geri iade ettim çünkü arkadan su kaçırıyordu. Yerine iyonizerli vantilatör aldım. Ben olsam bu ürünü alacağına git vantilatör al. ya da klima. Yani kısacası memnun kalmadım.

Tesekkur ederim cevabimiz için vantilator alicam artik ama sanayi tipleri var onlarin buyukce olanlarindan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: robinex

Merhaba arkadaşlar,

Kirada oturduğum için duvar deldirmek yada mobil klima alıp boru döşemek istemiyorum. Bugün koçtaş a gittim bi ürün gördüm su soğutmalı

http://www.koctas.com.tr/vantilatorler/blyss-evaporatif-sogutucu-vantilator-eac51/7587-12783/

Bu ürünü sordum elemana gösterdi su koymuşlar yarı yarıya kadar içine buz şişeleri koymuşlar. acayiğ güzel serin hava üflüyordu.

ANCAK forumdaki bu konuyu gördümhttp://forum.donanimhaber.com/m_40135060/tm.htm

bu konudaki bahsedilen modelde eski bir model. ve yorumların ağırlıklı olanları 2010 a ait.

Şimdi konu da okuduklarım ile nem konusunda sıkntılar yaşayabileceğimi gördüm. istanbul için kullanacağım. Konu içerisinde nem alma fonskiyonu yok deniyordu. yeni çıkan bazı ürünlerde bu fonksiyonlar da var.

Şimdi tavsiyelerinizi bekliyorum ürünlerin adlarını tam olarak yazıyorum ki benden sonra ki arayanlarda bu konu sayesinde nasiplensin.

Şimdi Ben 2010 daki konuyu görünce anladım ki sadece su koyup buz falan koymadan serinleten makinalar nem yapıyor gibi. bu konudada görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

•  Soğutucu Önerisi?

Koçtaşta gördüğüm su+buz koydukları çok iyi soğutan bir ürün :http://www.koctas.com.tr/vantilatorler/blyss-evaporatif-sogutucu-vantilator-eac51/7587-12783/
      • Güç: 80 W
      • Uzak mesafeden kuvvetli serinlik
      • 3 hız ayarı
      • 6 lt su tankı
      • Su azalma emniyeti
      • 2 Yıl Garantili

=========================

•  Soğutucu Önerisi?

Yeni bir ürün NEM ALMA özellği var :http://www.koctas.com.tr/vantilatorler/blyss-evaporatif-sogutucu-vantilator-buharli-svw5-/10897-16732/

100 W
      3 hız ayarı
      3 rüzgar ayarı
      360 derece döner fonksiyonlu
      Uzaktan kumandalı led ekran
      Sinek savar özelliği
      İyonizer özelliği
      Nem alma özelliği
      1,5 lt su tankı
      Aşırı ısınma koruması
      Bakır motor

Terettütüm: Görüntü olarak ufonun dandik hava üfleyenlerine benziyor.

=========================

•  Soğutucu Önerisi?

Buda yeni bir ürün gerek şu tankının 3 tl olması gerekse görüntü olarak bi önceki üründe belirttiğim terettütüm olmadığından bu ürüne daha çok yakınım :http://www.koctas.com.tr/vantilatorler/blyss-evaporatif-sogutucu-vantilator-3-in-1-/10888-16723/

Soğutucu, soğutma
      Nem alma
      Hava temizleme
      3 hız ayarı
      2 saat zaman ayarı
      3 lt su tankı
      Mekanik kontrol

Bu ürünler yada benzer ürünleri deneyen bilen özellikle NEM alma gibi özellikli makinaları kullananlar varsa yorum yazarlarsa hem 2010 daki konudan daha yararlı bir konu oluştururuz hemde bana yardımcı olmuş olursunuz.

Yorum atanlara şimdiden teşekkür ederim.

Benim önerim bu

http://www.youtube.com/watch?v=TBMgEtKuFgU

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tesekkur ederim cevabimiz için vantilator alicam artik ama sanayi tipleri var onlarin buyukce olanlarindan

dikkat et çok gürültü yapar onlar. bir vantilatörde bence en sinir bozucu durum çok sesli çalışması. ben evde televizyon izlerken vantilatörü çalıştırınca biraz sesini açmak zorunda kalıyorum. Tavsiyem almadan önce dinle en az ses çıkaranı al. Bildiğim kadarı ile plastik pervaneler metal olanlara göre daha az ses çıkarıyor.

• Ben Mira Evaporatif su soğutmalı soğutucu sistemi aldım. Gayet memnunum.haznesi 40 lt. dijital ekranlı kumandalı 3 kademe soğutma ayarı var. içindeki fan süper güçlü hava salıyor. ticari işletmeler için ideal. evde de kullanılabilir ama odanızın büyük olması gerekiyor cihaz doğal olarak fandan dolayı biraz gürültülü ancak mekan için bir sıkıntı olmaz
    MIRAHEATING.COM
    Mira Evaporatif Hava Soğutucu
    http://www.miraheating.com/detay-mira-evaporatif-hava-sogutucu

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-isitma-sogutma-havalandirma-mira-evaporatif-sulu-su-sogutmali-sogutucu-buharli-su-sogutma-665500510/detay/

Soğutucu Önerisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olgi -- 8 Haziran 2019; 8:46:21 >

• Kısa bir sorum olacak, özellikle İstanbul'da yaşayanlar için :

Şu an hava raporunde İstanbul için nem oranı %80'in üzerinde. Bu evaporatif soğutucular nemli bölgelerde işe yaramaz deniliyor, diğer yandan 'serinlersin, fakat sadece seni serinletir' diyen de oldu.

(İstanbul yada nem oranı yüksek yerde) sıcak havada bunalmış bir şekilde bu cihazların önüne geçip serinleyeniniz var mı? Bu anlamda işe yarıyor mu ?

Odayı serinletmesin, sorun değil, fakat önüne oturulduğunda serinletiyor mu, masanın yanina yerleştirsem rahat bir çalışma ortamı sunuyor mu, onu merak ediyorum ?

Örneğin bu ürün iş görür mü :

• aynı şekilde bende istanbul gibi nemli yerlerde öneriniz nedir 500 tl ye kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.