Şimdi Ara

Soğutma Hakkında Bilgi Karmaşası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaz mevsimi yaklaşması ile Msi gf63 thin model bilgisayarımda karşılaştığım ve uzun araştırma sürecinde içinden çıkılamaz bir hal alan ısınma problemimi nasıl çözeceğim hakkında bir bilgi karmaşası yaşıyorum. Öncelikle bilgisayarda günde 12 saate yakın güçlü oyunlar oynanıyor, fan sesi aşırı rahatsız edici olabiliyor. Bu böyle olmaz bir notebook soğutucusu al denildi kısa bir araştırmam sonucu herkesin f/p ürünü olduğunu söylediği, herkesin beğendiği "Frisby FNC-5230ST" ürününü aldım. Fakat bırakın pcyi soğutmayı son güçte çalıştırdığımda tüy bile kıpırdatmadı bende iade ettim ve tekrar araştırmaya koyuldum. Bu araştırmam sırasında Termal macun değişimi ve "arctic mx-4" bu marka önerildiğini öğrendim.
    Bu sadece benim işimi görmeyecek gibi bir notebook soğutucusu almam gerekecek sanırım ve araştırmalar sonundahttps://www.sanalmarketim.com/Urun/Cooler-Master-R9-NBC-U3PK-GP-Siyah-NotePal-U3-Plus-19--Notebook-Sogutucu/18221 bu ürüne ulaştım beni cezbeden yanı fanlarının istenildiği yere konumlandırılabilmesi, sanırım 2 fanlı olan modeli de var. Aranızda ürünü bilen daha önce kullanmış birisi varsa veya benim durumumda olup bu duruma çözüm üretebilen biri varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim. Bütçe artık umurumda değil yeter ki soğusun ve şu lanet fan sesi azalsın. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Frisby FNC-5230ST
    Cooler Master NotePal U3 Plus

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.