Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda ilerlemekde para kazanmakta sıkıntı çekiyorum..bazı şeyleri anlayamadım...gmc mh9500 ve henüz kullanmadığım fleestar f20770a araçlarım var...bir yerden bir yere gitmekte acaip zorlanıyorum..

oyunda nasıl bir yol izlemeliyim? mesela ilk önce taskları mı yapmam lazım...ya da haritada önce araç mı bulmalıyım..napacağımı şaşırdım..

ilk almam gereken araç nedir? scout için mi yoksa taşıma için mi araç satın almalıyım?

araçlarımdan hangisini satmalıyım şu etapta?

bir de ebnzin göstergesinin yanında bir değer var..ilk önce hız göstergesi sandım ama başka bir şey..ne olduğunu merak ettim

bir kamyonumda diff lock gibi bi özellik var..o nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesemre -- 21 Mayıs 2020; 14:4:26 >
  • enesemre kullanıcısına yanıt
    Hislerime tercuman olmussun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimizdeki bi arabayi, bi haritadan baska bir haritaya nasil gecirebiliyoruz?

• Pc de 100 liraya denk geliyor almaya değermi biraz dahamı bekliyim fiyat düşmesini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • volkan_aysen kullanıcısına yanıt
    önce garajdan istediğin arabayı retain ediyorsun...ps de sanırım kare tuşu..sonra global mapten harita değiştir..garajda deploy seçeneği var..aracı taşımış oluyorsun
    Önce açtığınız haritada ilk kuleleri açın. Daha sonra Upgrade noktalarını aktif edin, böylelikle araçların özellikleri artmış olur. Ondan sonra ilk iş köprüleri tamir etmek olsun. Daha sonra görevleri yaparsınız. Bir haritada yeterince zor bir görev gördüyseniz diğer haritaya geçebilirsiniz. Daha sonra gelişmiş araçlarla o görev için geri gelirsiniz. Oyun biraz az para veriyor, başlangıç görevleri de zorlu olmuş. Oynadıkça daha iyi araçlar alacaksınız, zamanla kolaylaşır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 21 Mayıs 2020; 18:46:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 33binim var henüz..peki bna olmazsa olmaz, ilk alacağın araç şu olsun diyeceğiniz bir araç var mı? biri scout için olsun diğeride çamurda beni rahat ettirecek bir araç?
    Başlangıç araçlar kötü, hangisini alırsanız alın zorlanacaksınız. O yüzden etrafı keşfederek yeni araçlar bulmak daha kolay olur.

• Etrafta dolasarak yeni araclarmi buluyoruz? Bilmiyordum valla. Peki haritada gozukmuyor dimi araclar, sans eseri buluyoruz sanirim. Birde diyeljmki bir gorevi baslattik, sonra baska bir gorev daha baslatabiliyormuyuz ayni anda?

Keşfederek buluyoruz, ana görevler arasında istediğimiz gibi seçim yapabilirsiniz. Yan görevleri ise o göreve giderek seçiyoruz.

map i açtığında snaırım mevcut har,tadaki tüm araç trailer ve upgradeleri gösteriyor....ama önce tüm izleme kulelerini keşfedip haritayı açmak sonra araç ve upgradelerin peşine düşmek daha mantıklı
  • Diyelimki haritada gezerken kamyon bulduk. O kamyonu aldigimizda diger arac orada kaliyor.. Ne yapmam lazim?

hocam aracı bulduğunuzda yakınına yaklaşın..change truck diyerek bulduğunuz araca binin...ve aracı recover diyerek garaja ışınlayın...sonra haritadan orda bıraktığınız arabaya binin..onuda ışınlayın
  • bir kaç şey daha merak ediyorum..

1.haritada bulduğum trailerları garajıma getiriyorum..üzerinde yükler var..onlar ı bir yere boşaltamıyor muyuz? trailer store a geldiğimde üzerindeki yükleri değil, direk trailer ı satıyor..

2.awd ile diff lock arasında fark nedir? hatta diff lock nedir ne işe yarra?

3.garajda 6 araç sınırlaması var sanırım..fazla aracımız olduğu zaman ne yapmalıyız..dışarda herhangi bir yer emi parkedeceğiz?
    Cargo kısmından Trailer üzerindeki yükleri yok edebilirsiniz.

AWD 4 tekeri de güçlendirmek demek.4×4 yani, Diferansiyel kilidine Google'dan daha düzgün bilgi alabilirsiniz.

Fazla araçlarınızı haritalarda Garage kısmında kalabilir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 23 Mayıs 2020; 14:30:43 >
  • beyler ben mudrunner ı sevmemiştim. yani acaip sıkmıştı. yarılamadan bıraktım oyunu. bu oyunu çok övüyorlar. alsammı almasasmmı ikilemde kaldım. sıkmasın hemen bu oyunda
  • Birsey sorucam. King of the hill gorevi icin daglara tirmandim, cok zevkliydi ama gorevi tamamladigimda, tepenin ustunde 5 litre benzinle kaldim :)
    Sonra araci recover yapip garage 'a gittim aracla birlikte, sonra garage' dan cikardim araci ve depo full durumdaydi. Ustelik gorevide tamamladim diye saydi. Bu sekilde yapabiliyormuyuz? Sanki hile gibi olmuyormu? Mantigini anlayamadim, benzin bitmesine yakin garage'a giderim sorun cozulur ozaman?

İki türlü de olur. İster görev bittikten sonra Recover diyin, isterseniz başka bir araçla gelip benzin takviyesi yapın. Oyun açık dünya olduğu için, bazı görevlerde yaratıcılığımızı kullanmak gerekiyor. Misal bir araç çamura battı, hemen diğer araçla gelip kurtarabilirsiniz.

• Aynen dostum, simdilik odun falan tasimiyorum :)
    Pickup ile gozetleme kulelerine gidiyorum, tum haritayi acicam once, bu arada ufak gorevler var, onlari yapiyorum, cunku xp kazanmam lazim, elimdeki kamyonlardaki tekerlerle yük falan tasinmaz bu bataklikli yollarda. Tekerlekler satinalmak icinde xp yukseltmem gerek. Boyle bir strateji izliycem
    Bir sorum daha var.
    Tam batakligin icinde bir kamyon var, kamyonu kurtarma gorevi var, pickup ile yapmak istedim ama kabul etmiyor, kamyonla gelip kurtarmam lazim galiba, dimi??

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.