Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Grafik atmosfer herseyi cok iyi de bu hatalar oyundan sogumama neden oldu ama oynarken büyük keyif aliyoruz biz arkadaşlarla yanliz hic oynamiyoruz genelde hatalar da coop mod da olunca yama bekledik ve beklenen gün geldi çattı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kratos47 kullanıcısına yanıt
    15 gb oyuna 11 gb guncelleme geldiyse baya biseyler olmuştur herhalde

• Eğer tüm haritalar da Garaj olsaydı benden tam puan alacaktı. Garaj olmadığı için 1 puan kırıyorum. Şu haline 10/9 veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 9 Haziran 2020; 14:48:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef lambalar ve çakarlar yine çalışmıyormuş.twiter da yardırmış millet.birde güncellemeden önce oyun daha iyi görünüyordu diyenler var.🎃sıçtılar galiba sıradaki güncelleme kaldık gibi

• Firma vaad ettiklerini veremezse oyun geleceği tehlikeye girer ne yapmislar 11 gb guncelleme de acaba

• Arkadaşlar siz uçmuşsunuz
    Bana 3.5 GB gibi bişey geldi, Load game bölümü gelmiş ayrıca garaja girmeden hangi araçların bulunduğunu gösteriyor iyi olmuş ha birde yeni harita gelmiş. Farkedebildiklerim bunlar.

Pardon editi: Ben 11 GB mevzusunu PC'den sandım Epic'de o kadar yüksek boyutlu değildi. Konsolda farklılık göstermesi normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 9 Haziran 2020; 19:1:26 >
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    iyi bari seninle beraber uçmuş olduk.👍

• Güncellemeden sonra grafik kalitesi düşmüş. Nasıl becerdiler acaba ? Yapacakları tek şey aynalar ve farları düzeltmekti. Hem farlar çalışmıyor hem grafikler geriye gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 15 Haziran 2020; 20:36:1 >
  • dostum ben düşüş görrmedim.artışta göremedim🙃ancak yakaldığım bir detay lastikler artık daha güzel çamura bulanıyor.araçların kirlenmesi daha iyi olmuş gibi geldi.

• kratos47 kullanıcısına yanıt
    Bana düşmüş gibi geldi, güncellemeden önce oldukça net duran grafikler sanki PS3 PS4 geçiş dönemi gibi duruyor. Farları yine yapmamaları ayrı bir beceriksizlik örneği. O kadar da beklemiştim şu güncellemeyi, neyse artık oyunu bitirmeye yakın olduğum için bıraktım. İlerde Sezon Pass uygun bir rakama düşünce alıp DLC haritalarını da oynarım.

• çamur ve su efektlerinde kırpılma var sanki.ilk oyununkilere benzemiş.gelen ger gğncelleme çamura batırıyor oyunu ne biçim iş 🤦🏽‍♂️

• Ya bi insan oyunu bu kadar kötü yapabilir mi ya hic yapmasalardi daha iyiymiş...Dun coop ta basimiza gelmeyen kalmadi kardeşimle oynadik taşıdığı yük ve dorse gözükmüyor bana arkama cok yanaşma dorseye carpacan diyor ama ben dorsesiz arac goruyorum harita değiştiriyoruz 2 metre havadan arac yere düşüyor arac bi ton hasar aliyor Ps Pro da oynuyorum aldığımda beri kasmayan oyun deli gibi kasti çamurlar yavas cekim etrafa saçıldı , asfalta saplandim çamur olmayan asfalta araba gömüldü grafikler kesinlikle düşmüş hele bi gun batımı yapmışlar keşke yapmasalarmis sanki ekran karti yetmeyen pc lerdeki gibi renkler saçmalamış düzenlene kadar girmiyorum keşke şu oyunu büyük firma yapsaymis ha bu arada havadaki taslari yazayim onu unutmuştum SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

• twiter dan giydirin abi.ben yazdım millet de yazmış.

• oyuna gelen 2. update sonrası downgrade'in kralını yedi

yahu oyunu çıktığı gün aldım, yemin ederim grafikler ve atmosfer gelen toplam 20 küsür gb update'ten daha iyiydi

şu an grafikler bulanık, ışıklandırmayı bozmuşlar, bazı araçların fizikleri saçmalıyor... inanılmaz ya...

mis gibi grafiği niye bozuyorsunuz abi gerizekalı mısınız anlamadım ki?

adamlar resmen her güncellemede oyunu daha çok bozuyor

vallahi büyük başarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 10 Haziran 2020; 12:30:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet ayna istiyor diye ayna eklediler oyuna

aynayı ekledikten sonra optimizasyon yapmak yerne büyük ihtimalle grafikleri bilerek kıstılar ps4'te

başka mantıklı açıklama bulamıyorum

yahu 10 metre önümdeki ağaçlar oyun hamuru gibi görünüyor yemin ederim salak bu adamlar

• Yeni bir oyun çıkacak demek ki. Planlı eskitme mantığı olabilir

• defected kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Herkes tutturuyor şu gelsin bu gelsin babam gelsin gerisini düşünmüyor sonra optimizasyon sorunlu bişey çıkıyor bu kez de en iyi yaptığı şeyi yapıp gömüyorlar. Oyun çıkalı daha 6 ay olmadı zaten salgın sebebiyle sancılı çıktı. Adamlar sorunların farkında ve düzeltmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bende sorunlar yaşıyorum ama oynamamda sorun teşkil etmiyor, anlatmama gerek yok zaten sanat eseri gibi oyun. Oynamak isteyen yolunu bulup oynuyor sorunlara odaklanırsanız zevk alamazsınız.

• aynalar içinmi oldu ne oldu anlamadım bende.düzeltirler herhalde bir sonraki güncelleme ile.dediğin gibi türünün tek örneği üzmemek lazım adamları 😃

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.