Şimdi Ara

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
955
Cevap
23
Favori
39.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

SnowRunner [PS4 ANA KONU] TÜM ZAMANLARIN EN İYİ OFF-ROAD SİMÜLASYON OYUNU

Yeni oyuncağım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• çok zevkli kullanması ama geçtiği yerden araç geçmiyor bidaha devasa iz bırakıyor.birde sadece arkadan itiş.ama canavar alet kornasıda efsane😬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Indirim gelmis oyuna psn'de. Premium edition'in sec hakki 84 TL'ye geliyor. Var mi almak isteyen? Beraber alabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kratos47 kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni güncelleme gelmiş. İçeriğini gördünüz mü ? Baya da büyük boyutu.

• iyileştirme dostum gözle gözüken birşey yok.ufak tefek buglar için.birtane daha gelmiş şimdi.ondada yine iyileştirmeler var.

• kratos47 kullanıcısına yanıt
    Boyutu baya büyük olunca acaba yeni içerik mi geldi dedim. :) Premium 200 civarına düşmüş. Bu fiyata kesinlikle değer. Almak isteyen varsa hiç düşünmesin.

• BF'yi bekliyorum pusuda 😁 o güne kadar mudrunner ile devam

• fantastiko_92 kullanıcısına yanıt
    Pri hak talibim kardeşler

• BayCicik kullanıcısına yanıt
    Hocam aşağı yukarı 30 40 farkeder. 160'a falan düşer, ortak bulursanız bence iyi fiyata gelir. :)

• Bu oyunun boyutu neden bu kadar az cok ilgimi cekiyor almaliyim acaba nesi iyi bu kadar fiziklermi arac surmesi mi zevkli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    fizikler de araç sürmesi de zevkli, arkadaşlarınla takılması çok zevkli ama firma paragöz ve destek sıfır ne getirirse parayla satıyor oyuna destek verip geliştirmeden yeni oyun çıkarıyor diğer oyun öyle yetim gibi kalıyor. 1 ay oynarsın sonra çöp. boyutu niye az dosyalama sistemin de başarılılar sanırım mudrunner da az boyutluydu

• Premium 210 TL'ye düşmüş. Bir önceki indirimden sonra hızlı oldu sanki. Her türlü oynamaya değer.

1.11 Detayları.

* Co-op'ta, gözetleme kulesinin kilidi açıldıktan, sözleşmeler tamamlandıktan sonra oyundan sabit vuruşlar
    * LAN'da kooperatif için ek düzeltmeler
    * Römorkların yakıt kapasitesinin seçilen metrik sisteme göre gösterilmemesine neden olan hata düzeltildi
    * Royal BM17 için şnorkel işlevselliğinin kurulu tampona bağlı olduğu bir hata düzeltildi
    * International Transtar 4070A'nın Trapez tamponu ve Yakıt Tankı takılı (veya diğer ağır yükler) ile hatalı çarpışması ve davranışı düzeltildi

* PC, Xbox One ve PS4 için Logitech True Force Wheel G923 desteği eklendi
    * D-pad kullanımı ile Logitech G920, Logitech G923 kullanarak hareketli kamera arasındaki çakışmalar düzeltildi
    * Oyundan çıkarken vites atlamalarının kaydedilmemesi hatası düzeltildi
    * Clutch Pedal'ın TX Racing Wheel Leather Edition ile çalışmaması sorunu giderildi
    * Logitech G Saitek Çiftlik Denetleyicisi kullanılırken vinç çalışmıyor düzeltildi

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Parasının son kuruşuna kadar değer. Oyunu alın da Co-op oynayalım. :)

• Birseysoylicem kullanıcısına yanıt
    Oyuna destek sıfır değil. Daha önce 3 tane harita geldi. 3 4 tane yeni araç geldi. Daha büyük çaplı büyük bir DLC gelecek. Firma paragöz olabilir lakin Premium sürümün hakkını veriyorlar. Önceki Mudrunner oyununa bile tonla güncelleme geldi. Benim oynanış saati 70 saati buldu, hala yapılacak tonla şey var.

• Ben aldım premium da zaman ayıramıyorum ki görevler çok uzun :)

• Öyle hocam ama hobilere ayırdığım bütçe için hala yüksek. Biraz kasa mantığında ilerliyorum. Detay iş. Dolayısıyla tarih ve fiyat olarak yaklaşınca yüksek geliyor. Yoksa oyunun ederiyle ilgili değil 'yüksek' ifadem 🤝

Hocam Psn'den ekle beni, beraber yaparız. :) Görevler oldukça zor. İki kişi daha kolay yapılıyor. Gerçi ben hep tek oynadım ama yardıma gelirim.

• Fikrinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum önceki mudrunner a tonla güncelleme de gelmedi sözlerinide tutmadılar. 2 araç eklediler sonra hemen american araçları diye parayla sattılar sonrada oyunu unuttular??? aynaları yapıcaz dediler yapmadılar sesleri düzelticez dediler yapmadılar mod desteği konsola gelicek dediler gelmedi. İlk spintires için özür dilediler biz desteklicez merak etmeyin dediler ama desteklemediler.

• Tamamdır açınca ekleyeceğim ;)

epicte premium 254 tl gözüküyor bende şuan

ps plus ile düşüyormuş tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 16 Eylül 2020; 19:23:30 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.