Şimdi Ara

Snow Leopard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Snow Leopard'a geçen var mı? Online satın alınabilen ya da yasal indirilebilen bir site arıyorum ama hiçbiri Türkiye ye gönderi yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshap -- 30 Ağustos 2009; 3:12:04 >

• şu an snow leopardı double layer bir dvd ye yazıyorum, bir iki saat içerisindede yüklemeye başlayacağım.

snow leopardın tr ye gelmesi bir hayli sürer gibime geliyor. ve 29 dolardan getireceklerini hiç sanmıyorum. 29 euro+kdv şeklinde gelir. eğer 29 dolara satılsaydı hiç düşünmem alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnat_HiFi -- 30 Ağustos 2009; 10:21:54 >
  • Nereden indirdiniz, torrent mı? Ya da hazır indirip yazdırmışken, bana da yollar mısınız parasıyla?

quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

şu an snow leopardı double layer bir dvd ye yazıyorum, bir iki saat içerisindede yüklemeye başlayacağım.

snow leopardın tr ye gelmesi bir hayli sürer gibime geliyor. ve 29 dolardan getireceklerini hiç sanmıyorum. 29 euro+kdv şeklinde gelir. eğer 29 dolara satılsaydı hiç düşünmem alırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: freshap

Nereden indirdiniz, torrent mı? Ya da hazır indirip yazdırmışken, bana da yollar mısınız parasıyla?

bende isterim :)
  • bendeeeee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.