Şimdi Ara

Sniper Ghost Warrior 3'ün Yapımı Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
47
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Geliştirici stüdyo CI Games (City Interactive) Sniper: Ghost Warrior 3'ün gold statüsüne ulaştığını duyurdu.

Bu da demek oluyor ki oyunun yapımı tamamlandı ve oyun başka bir erteleme almadan çıkış tarihi ile buluşmaya hazır. 

Sniper: Ghost Warrior 3, 25 Nisan 2017 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Rusya sınırlarına yakın Kuzey Gürcistan bölgesine düşen Jonathan North adlı Amerikan askerinin rolüne gireceğimiz taktiksel shooter oyunu Sniper: Ghost Warrior 3 bizlere 27 km² civarında bir açık dünya sunacak. Araç ve drone kullanımı gibi özellikler de barındıracak oyunda her şeyi tamamlamak 35 saat kadar sürecek.   

• 27 km² biraz az geldi nedense. yanılmıyorsam far cry 2 nin haritası 50 km² ydi. SGW3 ün sniper temalı bir oyun olduğunu düşünürsek haritanın daha geniş olmasını isterdim. Merakla beklediğim bir yapım. Umarım 2. oyundan ziyade ilk oyunun tarzını daha çok benimsemiştir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bu dalda liderlik hep sniper elite serisinin üzerinde olacak maalesef ki. benim beklentim yok.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.