Şimdi Ara

SMARTDISK 1 TB BACKUP PRO FAN İNCELEMESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
7.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • serinin adaptörleri çok dandikti değitirdiler adaptörlerden kaynaklanan bir sıkıntıları var yalnız şuan firması yeni modellerini getirdi fansız ve ince daha kaliteli adaptör girişide dc volt olmuş düzeltmişler e-sata var bide yeni modellerde.
  • arkadaslar aynı sorun bugun bendede oldu taktım ısıklar yanmadı hemen soyledığınız gıbı kabloyu değiştirdim yazıcının kablosunu taktım gene calışmadı ama yazıcı hdd nın kablosu ıle calsıtı bılgısı olan paylasırsa sevınırım
  • kardeşim bunun cdsinin setup unu paylaşabilirmsiin bende aldım migrostan ama cdsi kırık çıktı :( başkja da yokmuş ellerinde lütfen yardımcı olursanız sevinirim ...
  • İnceleme için teşekkürler işime yaradı
  • arkadaşlar bendede aynı sorun var fan calişiyor fakat hdd calısmıyorr ne yapmam lazımm
  • Ethernet baglantisi şart artik HDDlerde..
  • Biraz hort olacak ama bu harddiski kullanan biri olarak söylüyorum ..Allah belalarını versin...Böyle mi olur yaw...Açıyorum işlem vs yaparken mavi ışık yanık halde takılı kalıyor..
  • Güzel inceleme...
  • Güzel inceleme, eline sağlık.
  • arkadaşlar bu smartdisk 1 tb hdd yi açtığımda fanı power lambası falan çalışıyor ama harddiskin çalıştığını gösteren mavi ışık bir türlü yanmıyor. bilgisayarın alt köşesinde donanımı güvenle kaldır simgesi de çıkmıyor. yani sorun kabloda mı hardiskde mi anlamadım.sanki yeteli güç gitmiyor gibi. çin malı tabi olacağı bu.şimdi ben bunun içini açtım çok anlamıyorum ama hdd ye giden iki giriş var. sanırım bi tanesi e sata . bilgisayarımda e sata girişi yok. bi tane e sata-usb dönüştürücü alırsam bu hdd yi usbden çalıştırabilirmiyim. sizden ricam bilen biri ayrıntılı olarak anlatabilirmi?
  • zamanında almak istediğim ve alamadığım üründü
  • üstüne alındıysan sana demedim :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.