Şimdi Ara

Smart TV'den Digiturkplay izlenebiliyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
4
Favori
58.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_k

quote:

Orijinalden alıntı: tugrul4545

46 d 8000 var . digiturk play almayı düşünüyorum. tv ye bilgisayar ı bağlamadan tv nin web browseri ile seyretme imkanım var mı.
    deneyen var mı .
    sanırım lig tv infinty uygulaması istiyor tv bunu açar mı ?
    ya da alternatif browser ile açılır mı ?

ben denedim ama yayın bir türlü yüklenmedi. yapabilen arkadaşlar var umarım cevap yazarlar.

web browser ı güncellesek ya da başka bir web browser da çalışır mı ?
  • 46ES8000 televizyonumda geçen sene maçları digiturk play ile mükemmel bir şekilde izledim. Takılma donma vesaire hiç bir şey yoktu. Ve izlemek için tv'ye ayrıca hiç bir prgoram yüklememiştim. Ama dün maç izlemek için büyük bir heyecanla televizyonumun karşısına geçtim. Web browser'dan digiturk play'i açtım. Maçı izlemeye başladım o da ne? görüntü 5 saniye var 25 saniye takılıyor. Sinir oldum. Digitürk müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 25 dakikalık bir beklemeden sonra nihayet karşıma birisi çıktı. Uzun konuşmanın sonucunda sinirlendim ve telefonu kapattım. Bana dedikleri "sistemleri smart tv'ler için uygun değilmiş" Kardeşim ben geçen sene sorunsuz bir şekilde izledim bu sene ne oldu da izleyemiyorum diyorum. Papağan gibi biz sadece bilgisayar telefon ve tabletler için destek ve garanti veriyoruz dedi. Söylediğim gibi sinir oldun ve telefonu kapattım. 4 metrelik bir HDMI kablo ile sorunu çözeceğim artık. ...

• Bende 7000 serisi var geçen sene süper seyrediyordum maçları smart tv de bu sene ise çok kesintiler var tam ekran özellikle yapamıyorum takılıyor ve görüntü çok dağılıyo ama dar ekranda ekran çözünürlüğü düşükte olsa genede ben maçları izleyebiliyorum takılmadan ilerleyen haftalarda bunu düzeleceğini ve tam ekran izleyeceğimiz düşünüyorum alamayan arkadaşlar tekrar tekrar denesin geç olsada yayın açılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda gs maçını tam ekran yapmadan izliyorum 14. dakika takılma olmadı inşallah bundan sonra olmaz.
  • Browserdan mi izliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekilde bendede anlattığınız gibi oldu tam ekranda takılıyor normal tam ekransız izlenebiliyor ama görüntü rezil çamur gibi 20Mbps hızım olmasına rağmen bana kalırsa tv nin ekran kartıyla ilgili bir sorun büyük ekranda webden gelen direk yayını kaldırmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende samsung 46es 8000 led tv de 5-6 ay önce sorunsuz web borowser üzerinden takılmasız izliyebilmeme rağmen yeni sezon açılışında maç seyrederken sık sık takılmalar oluyor 8mb.lik bağlantı hızımla,bu lig tv için program filan yokmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 20 Ağustos 2013; 19:08:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivanc1Mac

Samsung 32EH5300 almayı planlıyorum, smart tv özelliği varmış? Ben bu televizyonla internete bağlanıp digiturk play'i izleyebilir miyim bilginiz var mı acaba?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-32eh5300-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32313.html#TabPanelStart

hocam internete bağlanabilirsen emin deilim ama bence olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byblack&@% -- 20 Ağustos 2013; 20:16:25 >

• samsung smart tv browser üzerinden açtığımda görüntü yok ancak ses geliyor. tam ekran yaptığımda ise 3-4 saniyeliğine görüntü de geliyor ancak sonra tekrar siyah ekran geliyor. sanki bir perdeleme oluyor. bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

bende samsung 46es 8000 led tv de 5-6 ay önce sorunsuz web borowser üzerinden takılmasız izliyebilmeme rağmen yeni sezon açılışında maç seyrederken sık sık takılmalar oluyor 8mb.lik bağlantı hızımla,bu lig tv için program filan yokmu ?

Aynı problem bnd de oldu canım sıkıldı geçen sene bu sorun yoktu
    Ayrıca görüntü hd gelmiyor.. Nasıl çözülecek bilmem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakb4b4

quote:

bende samsung 46es 8000 led tv de 5-6 ay önce sorunsuz web borowser üzerinden takılmasız izliyebilmeme rağmen yeni sezon açılışında maç seyrederken sık sık takılmalar oluyor 8mb.lik bağlantı hızımla,bu lig tv için program filan yokmu ?

Aynı problem bnd de oldu canım sıkıldı geçen sene bu sorun yoktu
    Ayrıca görüntü hd gelmiyor.. Nasıl çözülecek bilmem.

Aynı sorun bende de var. Tam ekran yapınca takılma oluyor bu sene. Halbuki geçen sene hiç sorunsuz ve kaliteli bir görüntü ile izlemiştim. Sanırım çare HDMI kablo olacak. Ben 4metre bir HDMI kablo ile sorunu çözeceğim. HDMI kablo ile ses ve görüntü aktarımını yaptım.

Acaba kaliteli bir HDMI kablo mu alsam yoksa milletin dediği gibi fazla para vermesem mi HDMI kabloya kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

samsung smart tv browser üzerinden açtığımda görüntü yok ancak ses geliyor. tam ekran yaptığımda ise 3-4 saniyeliğine görüntü de geliyor ancak sonra tekrar siyah ekran geliyor. sanki bir perdeleme oluyor. bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu

up
  • tek çare HDMI Kablo bağlantısı ile bilgisayar üzerinden bağlanmak..
  • Dun LG 42LA644V televizyon aldim. Bir hevesle kurulumu yaptim, internete baglandim. Web browser'dan digiturkwebtv'ye girdim, ligtv hd'yi calistirdim. 10 saniyelik bir baglantidan sonra goruntu ve ses geldi. Tam ekrana cevirdim, sol ust kosede kucuk goruntu olarak belirdi ama bir menu penceresi acildi, icinde tam ekrana gecilsin mi sorusuna "Izin ver" ve "Tam ekrandan cik" yazilari olan.. Izin ver'e bastim, tam ekrana gecti. Ekran HD, mukemmel bir kalitede yayin vardi. Sevincle televizyonu kapattim.
    Sabah kalktigimda tekrar denemek icin girdim bu sefer, ilk basta goruntu geldi fakat tam ekrana gectigimde -tam ekrana gecilsin mi- menusu icerisinde sadece "Tam ekrandan cik" yazisi vardi ve sol ust kosedeki kucuk ekrandan. tam ekran goruntusune gecmedi, kapatip tekrar denedigimde de bu sefer hic baglanti kurulamadi. Bayagi bir moralim bozuldu. Acaba sebebi nedir bu dengesizligin?

---

Aksam tekrar denedim, bir gosterip bir gostermeme sikintisi devam ediyor ama tam ekrana gecirmedeki sikintiyi cozdum. Yayini duraklatip tekrar oynattirinca, ekran tam ekran hale donuyor. Aksam Eskisehir-Galatasaray macini sorunsuz izledim.

Bu arada dip not, internet hiz testinde 35mbit indirme hizina sahibim bu nedenle, yuksek kalitede izleyebiliyorum. Yukarida bazi arkadaslarin televizyon kartiyla alakali belki kaldiramiyor goruslerine katilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcaruSabrI -- 31 Ağustos 2013; 12:24:23 >

• bence sıkıntı ne internet hızı,ne televizyonla alakalı, durum digitürkten kaynaklanıyor zira tv browserlerinde üsteli hd görüntüler eskisi gibi gelse digitürk tv üyeliği biterdi gibi geliyor..çünkü geçen sene ben aynı tv daha düşük bağlantı hızıma göre değişen görüntü ile hep hd görüntü almıştım şimdi hem fiyat yükseltmek için görüntü kalitesini 2 paket halinde sundular ne olduysa ondan sonra oldu bu tv.lerde..
  • Aynı problem bende de var. Samsung 40es6140 modeli var. Geçen sene problemsiz izlerken bu sene izleyemiyorum.
    Bir ara görüntü takılıyordu, 5sn. yayın geliyor 10sn. duruyordu.
    Bir hiç açılmamaya başladı.
    Son zamanlarda da görüntü geliyor, gayet net seyrediyorum, 5-10 dk. sonra "yayına ulaşılamayor" uyarısı veriyor ve kesiliyor.
    Geçen sene hiç problem yoktu da bu sene ne oldu bilen yok?
    Sorun digiturk'te mi yoksa smart tv yazılımında mı?
    Samsung teknik servis zaten evlere şenlik.
    Digiturk anlaşılan LG ile anlaşmasından dolayı samsung'larda izlenmesinde problem yaratıyor. Yoksa geçen sene çalışan şeyin bu sene çalışmamasının başka bir izahı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila_hun -- 8 Ekim 2013; 11:43:59 >
  • Evet digiturk müşteri hizmetleri itiraf etti YAYINLAR TARAFIMIZDAN ENGELLENMEKTEDİR..Arkadaşlar bu hususda ,http://www.sikayetvar.com/home/ da konu açılmış olup oraya destek vermenizi rica ederim..saygılarımla.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2059089/digiturk-web-uyeligini-smart-tvlerde-engelliyor/uu63e
     Smart TV'den Digiturkplay izlenebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ensar -- 11 Ekim 2013; 16:51:43 >

• quote:

Evet digiturk müşteri hizmetleri itiraf etti YAYINLAR TARAFIMIZDAN ENGELLENMEKTEDİR..Arkadaşlar bu hususda ,http://www.sikayetvar.com/home/ da konu açılmış olup oraya destek vermenizi rica ederim..saygılarımla.
     Smart TV'den Digiturkplay izlenebiliyor mu?

linki tam olarak yazarsanız daha iyi olur. zira ben bu başlığı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: screws_conv

quote:

Evet digiturk müşteri hizmetleri itiraf etti YAYINLAR TARAFIMIZDAN ENGELLENMEKTEDİR..Arkadaşlar bu hususda ,http://www.sikayetvar.com/home/ da konu açılmış olup oraya destek vermenizi rica ederim..saygılarımla.

linki tam olarak yazarsanız daha iyi olur. zira ben bu başlığı bulamadım.

İşte bu linkte arkadaşım..
    ..
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2059089/digiturk-web-uyeligini-smart-tvlerde-engelliyor/uu63e

• bende destek verdim samsung tv den tarayıcan digitürkplaye girdigimde sayfa acılmıyor sunucu bulunamadı diyor tabletten giriyorum sayfa açık ! bu kadar da olmaz siteye giriş yapamıyorum tv den bir yolu var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.