Şimdi Ara

Smart Tv İnternetten Film İzlerken Yarıda Kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
17.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung smart tv bir televizyon sahibiyim internete bağlantım var fakat internetten film izlerken başlarda sorun olmuyor 10. dakikada falan film kapanıyor hatta bazen direk tarayıcı kapanıyor bellek yetmiyor sanırım öyle bir uyarı falan çıkıyor buna nasıl bir çare bulabilirim acaba?

• valla bir çözümü var mı bilmiyorum bende lg var arada aynı uyarıyı alıyorum tarayıcı bellek yetersez diyor
  • sanırım harici hdd den izlemek ya da androidli dreamboxx tarzı cihaz almak gerekir.
  • Flashtan izliyoruz genelde de bazen internetten izlemek icap ediyor. Hiç bir sorun olmuyor açarken flash falan var sorunsuz izleniyor ama 10 dakikada yetersiz bellek tarzı bir şey deyip kapanıyor ne yapmak gerek anlayamadım.
  • Gecende forum da okumustum 1 nolu usb porta sanirim 16gb lik bir flash bellek takarsan sorun ortadan kalkiyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreelci

Gecende forum da okumustum 1 nolu usb porta sanirim 16gb lik bir flash bellek takarsan sorun ortadan kalkiyormus

neden 16gb ?
  • 1Ceko kullanıcısına yanıt
    Nedenini bilmiyorum ama arkadaş kendini garantiye almak için onu kullanmış olabilir

Hani 2 gb takarsın bu kez 1 saat sonra flash memory ile ilgili hata verir Hiç o mesajı görmemek için elinde de olduğundan 16 gb takmıştır

İstediğini deneyebilirsin
  • quote:

Nedenini bilmiyorum ama arkadaş kendini garantiye almak için onu kullanmış olabilir

Hani 2 gb takarsın bu kez 1 saat sonra flash memory ile ilgili hata verir Hiç o mesajı görmemek için elinde de olduğundan 16 gb takmıştır

Deneyeceğim teşekkür ederim.
  • sonucu yazarsan herkese faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

quote:

Deneyeceğim teşekkür ederim.

merakla sormussun ama sonucu yazmamissin,hazirlop bi usul olsaydi tadindan yenmezdi diimi ???
  • SMART tv dizi izleme çözüm:

Eğer android cep telefonunuz veya tabletiniz varsa çözüm birkaç hamlede gerçekleşecek.
    Bu tamamen kendi yöntemimdir.

http://forum.donanimhaber.com/m_75844770/tm.htm
  • Samsung ile konu hakkında yazışmama verilen cevap "Tv'lerimiz internetten film izlemeye uygun değildir"

Eee daha ne yapacaadık?
  • Tablet veya telefonunuza 'web video caster' isimli uygulamayı indirin. Telefon üzerinden tv'ye aktarım yaparak kolaylıkla izlersiniz. Birçok internet sitesinde sıkıntısız çalışıyor. Neredeyse hergün kullandığım bir uygulamadır, tavsiye ederim.

Programın eksik yanını da yazayım. Video başladıktan sonra durdurma yaparsanız devam etmiyor ve İleri geri sarma özelliği yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tvcast uygulaması da işe yarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.