Şimdi Ara

Smart Media 2.5'' HDD Media Player İncelemesi !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
0
Favori
79.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doğru düzgün kullanamadım bu cihazı.hiç olmazsa 400GB lık hafızasını bilgisayarımdaki bilgileri yedeklemek için kullanmak istiyorum.ama bilgisayara tanıtamadım cihazı bir türlü.
  • Öncelikle Selamlar..
    Ben yaklasık 3 gun ocne 500 GB 'Lik 2.5'' lik olanından aldım sadece bir konuda yardim almak istiyorum
    bir dual filmi diller arasindan kumandan hangi dügmeden yapacagim nerdeyse hepsine basitm olmadı deli olacagim
    iste kumanda..

Smart Media 2.5'' HDD Media Player İncelemesi !!!

simdiden tesekkurler..
  • arkadaşlar bu SMARTMEDIA 500GB 2.5'' lik model sata mı ide mi oluyor. yarın birgün hddsini değiştirmek istesem ya da tutup içindeki hddyi laptopıma takmak istesem bu mümkün olur mu... normal bir 2.lik hdd den fakı var mı...
  • Arkadaşlar Tv de nasıl görüntü alacağım bir türlü tv de görün tü çıkmıyor Sarı-Kırmızı-Beyaz ucu Tv ye bağladım jackı cihaza adaptörü elektiriğe bağladım av tuşuna bastığım halde görüntü yok cihazı formatladım 4 e böldüm ama tv de hiç bir içraat yok Cihaz mı bozuk benmi yapamadım yeşül kırmızı ışık yanıyor kumandaya basıyorum ama hiç görüntü yok lütfen acil yardım arkadaşlar nasıl bağlantı yapılıyor tv ye şimdiden teşekkürler
  • format fat32 mi? ntfs de calismaz.birde menu tusuna 2 defa bas
  • Formatı içindeki cd ile attım tc de hiç bir şey çıkmıyor hiç bir belirti yok malesef sorun nerde kırmızı yeşil ışık yanıyor cihazda ama tv de belirti yok malesef sorun cihazdaysa geri götüreecem ama alırlarmı şüpheliyim inşallah sorun bendedir de yapmasını sizden ricam yardımcı olmanız
  • arkadasım bence sen yapamıyosun bastan baslayalım ilk once diski gordugu yere gel sag tıkla formatına bi bak bakim fat32 mi
  • Arkadaşlar selamlar. Ben ürünü (500 gb 2,5 inç olanını) gerçekten almak istiyorum. Bütün forumu okudum. anlamadığım birçok konu var. formatlar,fat32 ler vs. bunların ne oldugunu bile bilmiyorum maalesef...anladığım kadarıyla bahsedilen bu formatları atmadan kullanmak zor. ben sadece 300 e yakın dviximi yanımda heryere taşımak, her tv de izlemek için ve de hard disk olarak kullanmak için kullanacağım. onun için de bu işlemleri yapmak mı gerekiyor? anlamayan biri bu formatları kolayca atabilir mi?
    bir de dvd ye sony 5+1 ses sistemi bağlı. Ayn anda onu da çalıştırma imkanımız olur mu? ya da direkt dvd player a bağlantı yapılabilir mi?

sonuç olarak evet ürünün bir benzeri yok. ama almak mantıklı mı? uzun süre sorunsuz kullanabilir miyim? tavsiye eder misiniz?
  • Dün eksenbilgisayar'dan cihazı sipariş ettim. Ürün elime geldiğinde fikirlerimi paylaşacağım.
    Hadi bu konuyu biraz canlandıralım. :)
  • arkadaslar Dual Sesli Filmleri nereden Seciyoruz diller arasi gecis nasıl oluyor :s yardım PLS
  • quote:

Orjinalden alıntı: EASTEAFAR

Arkadaşlar selamlar. Ben ürünü (500 gb 2,5 inç olanını) gerçekten almak istiyorum. Bütün forumu okudum. anlamadığım birçok konu var. formatlar,fat32 ler vs. bunların ne oldugunu bile bilmiyorum maalesef...anladığım kadarıyla bahsedilen bu formatları atmadan kullanmak zor. ben sadece 300 e yakın dviximi yanımda heryere taşımak, her tv de izlemek için ve de hard disk olarak kullanmak için kullanacağım. onun için de bu işlemleri yapmak mı gerekiyor? anlamayan biri bu formatları kolayca atabilir mi?
    bir de dvd ye sony 5+1 ses sistemi bağlı. Ayn anda onu da çalıştırma imkanımız olur mu? ya da direkt dvd player a bağlantı yapılabilir mi?

sonuç olarak evet ürünün bir benzeri yok. ama almak mantıklı mı? uzun süre sorunsuz kullanabilir miyim? tavsiye eder misiniz?

divx kullancaksan ideal bir üründür fat32 bir format bicimidir program değildir fat32 olarak formatlıcaksın hepsi bu ses sistemine baglayabilirsin

• Ürün dün elime geçti. İlk izlenimlerim gayet iyi. Ürün üzerinde yazan formatları sorunsuz çalıştırıyor. Ancak mp4,mkv gibi yeni,sıkıştırılmış formatları oynatmıyor. Mp3,jpeg ve txt dosyalarını sorunsuz açıyor. Yalnız txt deki türkçe karakterleri okumadı.

Yalnız, partition magic programı ile diski formatlamadan bölmeye çalıştım. Hata verdi. Cihazı ntfs ile formatlarsam, daha sonra tekrar fat 32 ile bölebilir miyim acaba? İçindeki tvye bağlanmasını sağlayan program silinmez değil mi?

Daha sonra daha fazla şeyler yazarım ancak ilk izlenimlerim çok olumlu.
  • arkadaşım o yazılımla hdd nin bir bağlantısı yok dilediğin gibi oynayabilirsin diskle yazılım silinmez
    quote:

Orjinalden alıntı: BLUESTREAM

Ürün dün elime geçti. İlk izlenimlerim gayet iyi. Ürün üzerinde yazan formatları sorunsuz çalıştırıyor. Ancak mp4,mkv gibi yeni,sıkıştırılmış formatları oynatmıyor. Mp3,jpeg ve txt dosyalarını sorunsuz açıyor. Yalnız txt deki türkçe karakterleri okumadı.

Yalnız, partition magic programı ile diski formatlamadan bölmeye çalıştım. Hata verdi. Cihazı ntfs ile formatlarsam, daha sonra tekrar fat 32 ile bölebilir miyim acaba? İçindeki tvye bağlanmasını sağlayan program silinmez değil mi?

Daha sonra daha fazla şeyler yazarım ancak ilk izlenimlerim çok olumlu.

• Öncelikle herkese yorumları için teşekkürler. Bir süre araştırma ve düşünme faslından sonra Vatan bilgisayardan %12 world card indirimi ile 222 TL ye 2,5" 320 GbLık olanından aldım. Ürün geldiğinde fat32 tek bölüm olarak geldi. Filmlerin içinde kaybolmamak için bölmem gerekiyordu ancak bölmeye kalktığımda ntfs dosya sistemine dönüştü, fat32 yapabilmek için boyut olarak 32 gb'ı geçmemek gerekiyormuş, daha büyük boyutlar için program kullanmak gerekiyormuş ama ben uğraşmadım, bir bölüm ntfs kalacak şekilde formatladım.
    şuan ürünü sorunsuz kullanıyorum, ilk izlenimim olumlu, bölmeden ve dosya yüklemeden önce daha hızlı transfer ve tanıma süresi vardı ama onu da normal karşılıyorum. şuan gayet güzel divxleri tv den izleyebiliyorum, müzik dinleyebiliyorum. profesyonel sayılmasam da hard disk ihtiyacı olan, dvd player a ayrıca paraa vermek istemeyen, cd derdinden kurtulmak isteyen, yer işgal etmeyen bu aleti tavsiye ederim..

• mkv ve hd izlemicekseniz zaten smartmedia baya bi başarılı ama unutmadan söyliyim yeni serileri tutup gri renkli 3.5 ları almayın
  • arkadaşlar bende wd 320 gb element hdd var.filmlerimi hdd ye atıp oradanda usb girişli dvd-dvix ten seyrediyorum.
    şimdi smartmedia nın 320 gb lığını gördüm.hemen hemen aynı formatları destekliyor.
    sizce hdd mi ve dvd mi satıp smartmedia yı almak dahamı iyi olur.yoksa gene eskisi gibimi syretmeye devammı etmeliyim.
    smartmedia da sorun yaşarmıyım.(fat32 ve ntfs olayını sorundan saymazsak yukarıda bazı arkadaşların sorunlar yaşadığını okudum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scob -- 28 Mayıs 2009; 19:32:56 >
  • SmartMedia Player 500 GB 2.5" USB Taşınabilir Disk (HG 2008) ben buna bakıyorum ama arkadaslarr.. özelliklerinden anlamıyorum özelliklerine bakıp yardımcı olurmusunuzzz sımdıden sagolunn
  • @ hakaplan

mesajları okursanız cvabınız orda çok yazı yazdım bu konuyla ilgili biraz araştırma yapın
  • selamlar
    smart media 2,5 inch 500gb olan ürünü ben de aldım çok kullanışlı. diski 250 ntfs 250 fat32 olarak böldüm, her tür arşivimi onda oluşturmaya başladım. ancak pc nin ön usb leri görmüyor.
    bir de bu ürün için deri kılıf nette aradım ama bulamadım, bu ürüne özel bir kılıf var mı bilgisi olanların cevabını bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilyas99

selamlar
    smart media 2,5 inch 500gb olan ürünü ben de aldım çok kullanışlı. diski 250 ntfs 250 fat32 olarak böldüm, her tür arşivimi onda oluşturmaya başladım. ancak pc nin ön usb leri görmüyor.
    bir de bu ürün için deri kılıf nette aradım ama bulamadım, bu ürüne özel bir kılıf var mı bilgisi olanların cevabını bekliyorum

on usb girişleri genelde problemli olur zaten arkaya takman lazım addison un kılıfları var vatan computer da 9 dolara o oluyor ona
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.