Şimdi Ara

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok ) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
16
Favori
30.323
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cakmak adaptoru bozulan olursa pmden aliexpress uzerinden alabilceginiz link paylasimi yapabilirim..

Burdan paylasmioum cunku butun linklerden referans aliolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera normal şekilde açılıyor ve çalışıyor fakat açıldıktan 3-5 dk sonra kendi kendine kapanıyor ve yarım saat kadar bir süre hiçbir şekilde açılmıyor. Bir süre sonra hiç bir şey olmamış gibi açılıyor. Yine 3-4 dk sonra kendi kendine kapanıyor. Güncelleme yaptım ve SD kartı formatladım fakat yine aynı. Adaptörün kırmızı ışığı yanıyor ama sanırım adaptörde bir sıkıntı var gibi. Evde 12v DC adaptör ile denedim çok uzun süre deneyemedim ama kapanmadı. Benzer sorun yaşayan ya da çözümü hakkında bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
  • Arkadaslar elinde smarnoo s1 arka kamerasi olan ve kullanmayan varsa kendisinden satin alabilirim. Kamera elime ulastiktan 1 hafta sonra arka kamera girisinin icine göçük oldugunu farkettim tabi bunu ispat edemem. Alirken kontrol etmemistim. Elinde olan varsa arka kameraya ihtiyacim var acilen. Bendekini bir turlu yapamadi elektronikciler.

• pdf sini bulamadım. acaba video output çıkışı varmı..
  • OlguErhan bey,

Smarnoo s1 arka kamera bozuk ve tüm malzemeler kullanılmış olarak gönderen firma ile iletişimin iz var herhalde? Söyleyebilir misiniz? Firma bozuk test edilmemiş kullanılmış bir ürünü işine geldiği icinmi gönderiyor? Gümrük bakanlığı ve bunun gibi birçok yere gearbest üzerinden yaşanan sıkıntıyı ve usulsuzlugu dile getireceğim. Gearbest kadar lakait bir firma gormedim adamlar dalga geçiyor ama bu işin peşini bırakmayacağım

• Kamerayı kutusundan çıkardığımda içinden micro sd kart çıktı. üstünde çince yazılar olan dandik bir kart görünmündeydi. herhalde kameranın kart girişi tozlanmasın diye koydukları bir parçadır diye düşündüm ilk anda. sonra metal kısımlarının metalden olduğunu görünce taktım bilgisayara baktım içinde 2-3 snlik bir video ile bir resim var. adaptör girişlerini falan incelediğimde kullanılmış olduğuna yönelik bir işaret görmedim ve video içeriğindeki ortam basit bir kargolama ortamına benziyordu.
    tabi hemen bir ticket açtım. videodan ekran görüntüsü (sipariş tarihim 22 temmuz, videoda 11 temmuz tarihi vardı) falan ek yaptım. ticketıma biz her zaman sıfır ürün göndeririz ve özetle alet çalışıyor mu çalışmıyor mu onu de hele şeklinde yanıt verdiler.
    arabaya inip parçaları denediğimde kameraların çalıştığını görünce ticketa cevap vermedim. bugün ön kamerayı bağlayıp kullandım sorunsuz çalıştı. arka kamerayı henüz tam anlamıyla bağlamadım ama üstteki mesajlardan sonra huylandım.

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmcol -- 22 Ağustos 2017; 1:43:26 >

• Almayı planlıyordum ama son mesajlar can sıkıcı.
    gearbest'ten hiç alışveriş yapmadım ve forumdaki mesaj ve konular da yapmamı engelliyor.
    başka nereden edinebilirim bu cihazı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asipoyraz34

OlguErhan bey,

Smarnoo s1 arka kamera bozuk ve tüm malzemeler kullanılmış olarak gönderen firma ile iletişimin iz var herhalde? Söyleyebilir misiniz? Firma bozuk test edilmemiş kullanılmış bir ürünü işine geldiği icinmi gönderiyor? Gümrük bakanlığı ve bunun gibi birçok yere gearbest üzerinden yaşanan sıkıntıyı ve usulsuzlugu dile getireceğim. Gearbest kadar lakait bir firma gormedim adamlar dalga geçiyor ama bu işin peşini bırakmayacağım

Olgunun bir baglantisi yok da bende merak ettim bir iletişime geçsenize şu bahsettiğiniz bakanlıklar ile ne sonuç alınabiliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: spondane

Almayı planlıyordum ama son mesajlar can sıkıcı.
    gearbest'ten hiç alışveriş yapmadım ve forumdaki mesaj ve konular da yapmamı engelliyor.
    başka nereden edinebilirim bu cihazı?

Maalesef gearbest disinda aliexpressde bile satilmiyor bu cihaz..

• quote:

OlguErhan bey,

Gearbest ile iletişime geçtim, sipariş numaranızı istiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukata

Kamera normal şekilde açılıyor ve çalışıyor fakat açıldıktan 3-5 dk sonra kendi kendine kapanıyor ve yarım saat kadar bir süre hiçbir şekilde açılmıyor. Bir süre sonra hiç bir şey olmamış gibi açılıyor. Yine 3-4 dk sonra kendi kendine kapanıyor. Güncelleme yaptım ve SD kartı formatladım fakat yine aynı. Adaptörün kırmızı ışığı yanıyor ama sanırım adaptörde bir sıkıntı var gibi. Evde 12v DC adaptör ile denedim çok uzun süre deneyemedim ama kapanmadı. Benzer sorun yaşayan ya da çözümü hakkında bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.

Çözülmediyse sipariş numaranızı yazabilirmisiniz.
  • OlguErhan malesef çözümlenmedi. Adres verdiler, kargo ücreti size ait olarak ürünü kargoya verin bize gönderin.

Kargo ücreti size ait olmak şartı ile..

Bende kameranın şuan için ön ana modülü kayıt yaptığını, güvenlik nedeni ile , çift kamera tercih ettigimi. Ücret farkı ödeyerek hızlı kargo ile temin ettiğimii. Ana modülü tekrar göndermek, Kamerasız 2-3 ay kalinacagindan. Bununda benim için büyük bir sorun olacağını ifade ettim.

Özel duruma istinaden birkaç resim gönderdim.

Arka kameranin bozuk olması zaten ayıplı olarak gönderilmiş bir ürün. Benim 36 dolarlık satin alabileceğim kamera mevcud 20$ teklif vermişlerdi. Telafisini bu şekilde kabul edip, yenisi geldiğinde bozuk olan tüm ürünü isterseniz kargolarim dedim en son ses yok. Sipariş no verdiler bir tane kargo yaparken kullanacağım numaraymis. WRMA1708211548444248C

• Gördüğüm kadarıyla Gearbest hiç güvenilir bir yere benzemiyor, @asipoyraz vs arkadaşlar baya sorun yaşamışlar. Başka yerden temin etmekte fayda var sıkıntı yaşamaktansa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu Hocam sizin ve Hakan Hocamın destekleri ile sorun çözüldü. Güç kablosunun kameraya giriş soketinin lehimlerini yenileyince sorun kalmadı. Teşekkürler...
  • quote:

OlguErhan malesef çözümlenmedi. Adres verdiler, kargo ücreti size ait olarak ürünü kargoya verin bize gönderin.

Kargo ücreti size ait olmak şartı ile..

Bende kameranın şuan için ön ana modülü kayıt yaptığını, güvenlik nedeni ile , çift kamera tercih ettigimi. Ücret farkı ödeyerek hızlı kargo ile temin ettiğimii. Ana modülü tekrar göndermek, Kamerasız 2-3 ay kalinacagindan. Bununda benim için büyük bir sorun olacağını ifade ettim.

Özel duruma istinaden birkaç resim gönderdim.

Arka kameranin bozuk olması zaten ayıplı olarak gönderilmiş bir ürün. Benim 36 dolarlık satin alabileceğim kamera mevcud 20$ teklif vermişlerdi. Telafisini bu şekilde kabul edip, yenisi geldiğinde bozuk olan tüm ürünü isterseniz kargolarim dedim en son ses yok. Sipariş no verdiler bir tane kargo yaparken kullanacağım numaraymis. WRMA1708211548444248C

Paypal kurallarında bile öyleydi eskiden beridir geri gönderim kargo ücretlerini hep biz öderiz. Her ne kadar mantıksız olsada. Order number gerekli ilk sipariş numaranız.

• quote:

Orijinalden alıntı: spondane

Gördüğüm kadarıyla Gearbest hiç güvenilir bir yere benzemiyor, @asipoyraz vs arkadaşlar baya sorun yaşamışlar. Başka yerden temin etmekte fayda var sıkıntı yaşamaktansa.

Sahibinden com da satanlar var oradan alabilirsiniz.

• Ben kamerayı almadan önce, birçok yerde gearbestin sorun çıkardığını okumuştum. Özellikle ürünlerin arkasında durmadıkları her yerde karşıma çıktı. Ancak başka yerden de temin edilemiyor. Burda risk almış oluyoruz aslında. Site kesinlikle aliexpres gibi güvenilir değil. Sahibinden de satanlar iki katı fiyat istiyorlar. Dediğim gibi tercih meselesi.

• Smarnoo S1 ile ben de aranızdayım.
    Sahibinden.com'dan aldım
    Cihazdan oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim.
    Olgu bey'in çektiği videoların sayesinde hem Smarnoo'ya karar verdim hem de montaj ve diğer kurulum videolarında kolaylık oldu.
    Kendisine ayrıca teşekkür ederim.
    Hafıza kartı olarak da 64GB Samsung aldım.

Gözlemlediğim bir konu var ;
    Aracı ilk çalıştırdıktan sonra cihaz uydu ile iletişiminde koordinatı doğrulamadığı sürece kayıttaki hız ve saat bilgisi 0 yada doğrusal olmuyor.

Bir de henüz kendim denemedim ama videolarda izlediğim kadarıyla Time-Lapse modu kayıtlarındaki zaman atlaması ;
    eğer ki menüde harekete duyarlılık açıksa ve kamera hareket algılamıyorsa kaydı yapmıyordur böylece zaman atlaması olabilir diye düşünüyorum
    Time-Lapse kullanan arkadaşlar harekete duyarlılığı kapatıp deneyebilirler mi belki o zaman ne olduğunu anlayabiliriz.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Sanırım budur.

WP1708010608262178

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmcol

Kamerayı kutusundan çıkardığımda içinden micro sd kart çıktı. üstünde çince yazılar olan dandik bir kart görünmündeydi. herhalde kameranın kart girişi tozlanmasın diye koydukları bir parçadır diye düşündüm ilk anda. sonra metal kısımlarının metalden olduğunu görünce taktım bilgisayara baktım içinde 2-3 snlik bir video ile bir resim var. adaptör girişlerini falan incelediğimde kullanılmış olduğuna yönelik bir işaret görmedim ve video içeriğindeki ortam basit bir kargolama ortamına benziyordu.
    tabi hemen bir ticket açtım. videodan ekran görüntüsü (sipariş tarihim 22 temmuz, videoda 11 temmuz tarihi vardı) falan ek yaptım. ticketıma biz her zaman sıfır ürün göndeririz ve özetle alet çalışıyor mu çalışmıyor mu onu de hele şeklinde yanıt verdiler.
    arabaya inip parçaları denediğimde kameraların çalıştığını görünce ticketa cevap vermedim. bugün ön kamerayı bağlayıp kullandım sorunsuz çalıştı. arka kamerayı henüz tam anlamıyla bağlamadım ama üstteki mesajlardan sonra huylandım.

Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası ( Artık Stoklarda Yok )

Test videosu olabilir.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.