Şimdi Ara

Skystar - Skyvision (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

servisle ne işin olacak ki bu kartı 1 kere alıyorsun ve iş bitiyo zaten arızalana kadar garantıden çıkıyo hem arızanlansa bile kulanım hatası deyıp yoluyorlar

not: tüm kartlar için geçerlidir sadece skyvizion için değil
  • yanlış anlama seni caydırmak felan istemem bendeki kart 2 senelik ve hala kulanıyom hiç bi arıza vermedi genel asnlamda söyledim garanti meselesini
  • Yaw kötü niyetli olmadığını biliom da BEN açtığım bu konuda sorularımın 10da 2 sine cevap bulabildim yaw ne yardımsever insanlarsınız.
    quote:

Orjinalden alıntı: karizzmma

yanlış anlama seni caydırmak felan istemem bendeki kart 2 senelik ve hala kulanıyom hiç bi arıza vermedi genel asnlamda söyledim garanti meselesini

• quote:

Orjinalden alıntı: kadraj

valla bende genelde hep araştırmadan almışımdır sonu hep hüsranla bitmiştir ilk avermedia dvb kart aldım ve iade ettim sonra forumda bu bölümü araştırmaya başladım ve skyvision almaya karar verdim skyvisionun en büyük eksiği stışının yaygın olmaması ben hepsiburada internet sitesinden siparişimi verdim bekliyorum pişman olmuycağıma eminim

Arkadaşım ben tam 1 ay önce 25 şubat tarihinde hepsiburada'dan skyvision siparişi verdiğim halde siparişim gelmedi.Benden önce de bir arkdaş bu forumdan sipariş vermiş ve sonra iptal etmişti.Hepsiburdaya

• TABIKI SS2 BEN KULLANICISIYIM.BIR PROBLEMIM YOK.FAKAT COK SEYREKTE OLSA YUKLENINCE KASILIYO PC BEKLEYINCE DUZELIYO.AMA BULABILIRSEN SKAYSTAR1 REV 1.5 AL.HIC BIR PROBLEM YASAMAZSIN KULLANANLAR OYLE DIYO BULURSAN MUTLAKA AL SS1 REV 1.5.........
  • sky starla skyvision arasında pek bir fark olduğunu sanmıyorum.ss2 yi bayadır kullanıyorum,herhangi bi sorun yaşamdım,kasma olayına gelince sistemin iyi bi şeyse canavar gibi çalışır.benim işlemcim öyle çok üst düzey bi şey değil(sempron 2500+)ama yinede hiç bi sorun yaşamadım şimdiye kadar.garanti olayına gelince ,yasal ithalatcısının getirdiği kartlar da bi sorun yok sanırım.geçenlerde bi arkadaşımın kartı yandı,1,5 ay sonra yenisini yolladılar.sanırım bu kartlar yurt dışına gidiyomuş garanti halinde ,yani yenisi biraz geç geliyo.
    ss2 nin kolay yanmasına gelince belkide yanlış biliyorumdur ama,ss2 v2.6d serisisinde kısa devre koruması var diye biliyorum.Ancak digital tv kartı alacak arkadaşların bu kadar tereddüt etmelerine gerek yok,ss2 de skyvisionda iş görecek cinsten ve benzer kartlar.arkadaşlar gönül rahatlığı ile iki kartı da alabilirler.ss2 deki teknik arızaların bu kadar göze batması sanırım kullanıcı sayısının çokluğundan kaynaklanıyor.skyvisionda belli bi popülariteye ulaşınca onda da benzer şikayeti olan arkadaşlar olacaktır diye düşünüyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: braVe112

quote:

valla bende genelde hep araştırmadan almışımdır sonu hep hüsranla bitmiştir ilk avermedia dvb kart aldım ve iade ettim sonra forumda bu bölümü araştırmaya başladım ve skyvision almaya karar verdim skyvisionun en büyük eksiği stışının yaygın olmaması ben hepsiburada internet sitesinden siparişimi verdim bekliyorum pişman olmuycağıma eminim

Arkadaşım ben tam 1 ay önce 25 şubat tarihinde hepsiburada'dan skyvision siparişi verdiğim halde siparişim gelmedi.Benden önce de bir arkdaş bu forumdan sipariş vermiş ve sonra iptal etmişti.Hepsiburdaya

evet arkadaşım bende hala bekliyorum ama yarın kesin stokta olucakmış

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: braVe112

quote:

evet arkadaşım bende hala bekliyorum ama yarın kesin stokta olucakmış

Sakın inanma bana 1 aydır her hafta ürün bu cuma stoklarda olacak diyorlardı.En sonunda dün 1 aydan sonra canlı destekte ürününüz tadarik edilemiyor diye döylediler bende iptal ettim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braVe112 -- 23 Mart 2006; 16:08:32 >

• BU GÖRÜŞE KATILIYORUM
    quote:

Orjinalden alıntı: h.cagil

.ss2 deki teknik arızaların bu kadar göze batması sanırım kullanıcı sayısının çokluğundan kaynaklanıyor.skyvisionda belli bi popülariteye ulaşınca onda da benzer şikayeti olan arkadaşlar olacaktır diye düşünüyorum.

YA ASSINDA şimdiye kadar çoktan almış olurdum ama internetten alışveriş yapmak istemiyorum
    aldıığım yer bilindik bi mağaza olsa ve teknik servisi olsa daha iyi olur diye düşünüyorum (vatan com. gibi).
    İnternetten alsak nere göndercez veya diğer sorunlar falan YA BANA OLMAS gibi gelio

AMA İŞİN KÖTÜSÜ VATAN COMPUTER-GOLD BİLGİSAYAR-VE BUNUN GİBİ BÜYÜK MAĞAZALARDA SKYVİSİON USB YOK (veya pci olanı var)

Napacağımı bilemiyorumm.

• dostum zaten teknik destek ve servisini ithalatçı firma veriyor üstelikte bu konuda çok iyiler.forumlarına girip bu konudaki kullanıcı yorumlarını okursan ne demek istediğimi anlayacaksınhttp://www.skyvision-tv.com/forum/viewtopic.php?t=583
  • ARKADAŞIM dediğin siteye gittim okudum fakat
    BUNLAR RENKLAM KOKAN HAREKETLER
    BUNLARA GERENK YOK

[aynen kopyalıyorum]

"Bu kartı aldığıma çok memnun oldum. Bir arkadaşımın taviyesiyle almışdım. Kart umduğum herşeyi verdi. Açıkcası bukadarını beklemiyordum. Ancak benim söylemek istediğim şey başka. Elektrik arızası yüzünden birsorun yaşadım. Aldığım firmaya götürdüm. "Tamam hallederiz" dediler fakat 3 hafta geçmesine rağmen hiçbişey yapmadıkları gibi beni oyaladıklarını gördüm. İnternetten araştırdım ve siteyi buldum. Telefonla yetkiliye ulaştım. Ancak bundan sonra olanlara sizde inanmayacaksınız. Yetkili (Sait bey) benim sorunumu 1 gün içerisinde çözdü. İşin en komik tarafı kart daha ellerine ulaşmamışdı. Kendi çabalarıyla kartın yerini tespit edip sorunumu çözdü. Kartın teknik özellikleri yanında firma yetkililerinin davranışı ve müşteri memnuniyet çabası beni fazlasıyla memnun etti ve ilk defa, aldığım bir parçanın firma garantisinin ne kadar önemli olduğunu anladım. Şimdi herkese bunu anlatıyorum. Umarım herzaman bu şekilde çalışırsınız ve herkes bunu örnek alır. Teşekkür ederim.

[olay bundan ibaret]

bunlar firmanın tuttuğu özel yalakalar..

Böyle oyunlara inanmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Replica_Gun_Snatch -- 23 Mart 2006; 18:36:20 >

• ya hocam nerden biliyosun? bunun gerçek olabileceğini düşünmedinmi?İstersen araştıralım ne dersin?gerçekmi değilmi öğrenmiş oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamon -- 23 Mart 2006; 19:19:02 >
  • Kardeş BEN illa öyledir demiyorum AMA olma ihtimali çok büyük
    Çünkü Ürünlerin kendi sitelerinde böyle olaylar çok olur..
    Bunu bilmen gerek ama bu O ADAMIN ŞANSI BELKİ BANA bahsi geçen SAİT bey gibi birisi denk gelmes BİLEMESSİN Kİ....
    ama yinede araştırmandan dolayı thanks......

quote:

Orjinalden alıntı: dreamon

nerden biliyosun? bunun gerçek olabileceğini düşünmedinmi?İstersen araştıralım ve bu yazıyı yazan kişiyi bulalım ne dersin?gerçekmi değilmi öğrenmiş oluruz
  • nicker hocam, zaten yasal olarak 2 yıl garanti vermek zorunda her ithalatçı firma.Garanti konusunda bi sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum bu nedenle
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrah23905

nicker hocam, zaten yasal olarak 2 yıl garanti vermek zorunda her ithalatçı firma.Garanti konusunda bi sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum bu nedenle

Saol emrah kardeşim düşündüğün için AMA bazı firmalarda 2 yıl garanti para etmio Yokmuş gibi bir etki yapıyo (teknosa"yaza yaza parmaklarımda tüy bitti"gibi)
    Başıma bu yüzden neler geldi bilemessin.
  • sen yinede sıkıntı yapma nedenmi skyvision kolay arızalanan bir kart değil üzerinde kısa devre koruması var.Zaten teknik desteğide forumlardan ve firmanın kendisinden alabilirsin.
  • quote:

sen yinede sıkıntı yapma nedenmi skyvision kolay arızalanan bir kart değil üzerinde kısa devre koruması var.Zaten teknik desteğide forumlardan ve firmanın kendisinden alabilirsin.

Artık başka şansımda kalmadı zaten
    Şimdi ben bu SKYVISIONu aldım diyelim(uyduyla ilgili hiçbir bilgim yok"bilmemek deil örenmemek ayıp")
    Bitek bu kartı alınca iş bitmedii malum
    Başka ne donanımlar almalıyım(sanırım sen kullanıyorsun)
    (çanak vb."kaç çanak" gibi:receiver falan diyolar o nedir?__yaa çok bilgisizim bu konuda)"kendimediyorum"

Kısaca belirtirmisin....

• tabi hocam şimdi şöyle bu kartı alınca artık digital receiver falan almana gerek yok zaten bu kart o işi yapıyor hatta fazlasını.Çanak antene kendin karar ver eğer yabancı kanallarıda istiyorsan 2 çanak almalısın biri türksat diğeri hotbird için.Ayrıca çanak antenlere 2 adt LNB ve 1 adt diseqc switch alacaksın.Çanakların kurulumunu yapıp kartını kullanmaya başlayacaksın.İter orjinal türkçe programını istersen progdvb yi kullanbilirsin.Progdvb kullanırsan hotbird deki şifreli kanallarıda izleyebilirsin.Sen bi başla dahada yardımcı oluruz hocam
  • quote:

tabi hocam şimdi şöyle bu kartı alınca artık digital receiver falan almana gerek yok zaten bu kart o işi yapıyor hatta fazlasını.Çanak antene kendin karar ver eğer yabancı kanallarıda istiyorsan 2 çanak almalısın biri türksat diğeri hotbird için.Ayrıca çanak antenlere 2 adt LNB ve 1 adt diseqc switch alacaksın.Çanakların kurulumunu yapıp kartını kullanmaya başlayacaksın.İter orjinal türkçe programını istersen progdvb yi kullanbilirsin.Progdvb kullanırsan hotbird deki şifreli kanallarıda izleyebilirsin.Sen bi başla dahada yardımcı oluruz hocam

Prdon son bişi daha sorcam Yaw bu Çanakları 1 TANE alsam sAdece "kanald,atv,show,star,vs" izliceksem uydu kartının ne anlamı var......ANALOG KART DAHA MANTIKLI...

benim asıl amacım zaten yabancı kanalları ve şifreli kanalları izlemek(lig tv) falan...
    Yani senide yorduk ama......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Replica_Gun_Snatch -- 24 Mart 2006; 21:51:42 >

• Merhabalar

Tek çanak alıp ta
    Ulaşabileceğin yere kurarsan
    Çanağı uyduya göre ayarlamayı bilirsen
    Çanağın yanına çıkmaya üşenmezsen
    Tek çanak al
    İster yabancı kanal için Hotbird uydusuna çevirirsin
    İster turk kanalları için Turksat uydusuna çevirirsin

Seçim sana kalmış
    Türksat uydusunda 116 civarı kanal sayısıı var 90 lık çanakta
    Yok çatıya çıkmayayım kalsın dersen
    2 çanak alırsın keyfine bakarsın

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 24 Mart 2006; 18:32:54 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.