Şimdi Ara

SKYSTAR 2 EXTERNAL HD DIJITAL USB 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ÜRÜNLE HD TV İZLEYEBİLİRİLM ÖYLE DEĞİLM... YORUMLARINIZ BEKLİYORUM...

SKYSTAR 2 EXTERNAL HD DIJITAL USB 2.0

Karakteristik SKYSTAR 2 EXTERNAL HD DIJITAL USB 2.0
    Arabirim USB 2.0
    FM Radyo VAR
    Chipset -
    Yayın tipi Dijital - DVB-S2 , HDTV (MPEG-4-/H.264 standard) Pay-TV için uygun
    Çözünürlük -
    Video Kayıt VAR
    Ek Özellikler Skystar HD 2 HDTV cartın boyutlarıyla televizyonda yeni bir deneyim yaşayacaksınız.Tv ve radyo program eklentileriyle alışılmışın dışında, üstelik yüksek görüntü ve ses dünyası olan High Definition Television (HDTV) algılayacaksınız. HDTV size alışılmışın dışında bir kaliteyi zevkle sunuyor.Kristal ve net resimler yüksek detaylarla, renkler daha dolgun ve çevreli.Daha yüksek ve kaliteli bir ses aktarımı sağlıyor.

SkyStar USB 2 HD CI birinci sınıf ekipmanları ,diğer özelliklerle beraber, kaydetme ve durdurma özelliklerinide sağlıyor.Ücretsiz program bilgi servisiyle SiehFern INFO her yedi günde kendini güncelleyerek sizi bilgilendirir.
    CI çapını kullanınca encrypted programları karşılaması ile birlikte olan bir CI açığını ayrıca sağlıyor
    USB kutusu ( USB 2.0) Dijital PC veya laptop karşılaması olanakları.
    Satellite ile dijital televizyon ve radyo programlarının algılanması.
    HDTV (MPEG-4-/H.264 standard) Pay-TV için uygun
    Video Kayıt özelliği (PVR) Sayesinde Bilgisayrın AHrddiskine Kayıt yapar.
    Zaman durdurma fonksiyonu

Minimum Sistem Gereksinimi
    Intel Pentium 4 (1,8 GHz or higher)
    512 MB main memory (RAM)
    64 MB free hard disc memory
    10 GB free hard disc memory for the PVR function
    1 free USB connection (USB 2.0)
    3D graphics card
    Sound card with DirectX backup
    DirectX 9.0 (or higher)

HDTV (MPEG-4 / H.264 ) için Sistem Gereksinimi
    Intel P4D830 or AMD Athlon x2 (DualCore) with at least 3 GHz or higher
    1024 MB RAM (Dual Channel recommended)
    PCI-Express graphics card (with at least 256 MB RAM, hardware overlay backup and up-to-date drives)

• Hocam izlersin ancak skystarin ilk versiyonu olan usb modelini kullandim xp de ve vistada cok deli etmisti beni o yuzden iyi arastir kullananlarin yorumlarina felan bak sonra pisman olursun ucuzda degil bildigim
    kadariyla...
  • evet öyle türksatta hd yayın izlemek icin ne önerirsiniz bana peki.. sorunsuz ?
  • Türksatta HD yayın derken bi tek turksat promo kanali var o'da 5 dk'da bir dönüyor zaten.
    diger Hd kanallar Dsmart'a ait zaten.

illede HD tv karti almak istiyorsan bu senın verdigin ürünle izlersin zaten Dvb-S2 olay zaten
    normal pci karti bildigim kadariyla 250 tl idi bu baya bi yüksek bilgin olsun.

ama yine söylüyorum bu ürünü alip sakin Türksattan Hd kanali izlemek gibi bi umudun olmasin.
  • Seoul Hiremco X3 Turbo HD uydu alıcıs Upscale yontemiyle görüntüyü hd yapıyor siz ne dersiniz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.