Şimdi Ara

Skoda Yeti Türkiyede (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
27.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bedavadan ucuz valla. Polo ile nerdeyse aynı para çok iyi
  • Bence fiyatlar uygun..Boyut olarak Tiguan'la mı eşit acaba ? Yoksa daha mı ufak ?
  • Tiguanla aynı platform ondan çok ucuz dıyoruz Koltuklarda çıkıyor mis mis
  • Bugun Skoda bayisine gittim, Ankara'da Konya yolundaki.

Yeti'nin gelmedigini ve 15 Mart'tan sonra ellerine gecmesini beklediklerini iletti. Ayrica katalog da gelmemis, donanim seviyelerinin detaylari hakkinda bilgileri yokmus.
  • Bayilerin ne hakkında bilgisi var ki zaten.Herkes DH'ye mi takılıyor..
  •  Skoda Yeti Türkiyede

içi geniş görünüyor resimlerde

aracın ölçüleri şöyle

uzunluk : 4223

genişlik :1793

yükseklik : 1691

dingil mesafesi : 2578

ön baş mesafesi : 103 cm.

arka baş mesafesi : 102 cm.

bagaj hacmi : 416 lt.

depo kapasitesi : 60 lt.

Experience lastik ebatı : 225/50/17

Experience 1.2 TSI 105 HP DSG Tipt. 55.990 tl. gayet güzel olur bence ufak tefek bir araç değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİTROUS666 -- 5 Mart 2010; 17:09:53 >

• Donanımlar önemli merak ettim şimdi donanımlar ne acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr_

Skoda Yeti Türkiyede

İlgi çekici
  • güzel bir araç yapmışlar motor seçenekleri ve fiyatı gayet iyi bence.
  • 3 ay önce showroom açılışı için çobançeşme bayisine bir tane getirmişlerdi, aracın boyu kısa, yüksek, içi kaliteli dışı fena değil (fotoğraftakilerden daha güzel), getirdikleri üst donanım idi, cam tavan, xenon far, esp, dokunmatik radyo-cd vardı, bagajı bana ufak gelmişti ama arka koltuklar ileri geri kaydırabiliyordu, 1.2 tsi motor benim için yeterli gelirse almayı düşünebilirim
  • 1.6 dizel olsa...
    Bi de o fotolardaki kırmızının direksiyonu ne öyle? Sümbül kalitesinde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bucakli

Bayilerin ne hakkında bilgisi var ki zaten.Herkes DH'ye mi takılıyor..

özellikle skoda bayileri ve yetkili servislerinin kendi araçlarından en son haberi olur

bkz. yüce auto

düzenli bir DH takipçisi onlardan bilgi anlamında daha üstündür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 5 Mart 2010; 22:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

1.6 dizel olsa...
    Bi de o fotolardaki kırmızının direksiyonu ne öyle? Sümbül kalitesinde...

Kaliteli ya da değil , ancak insanların bin bir emekle aldığı araçlar hakkında böyle bir değerlendirme ve adlandırma bence yanlış olur...

Aracım Renault değil bu arada..

• yeti, kompakt suv segmenti satışlarında ilk 10'a girse de skoda adını dergilerde görebilsek keşke
    ama tanıtım ve reklam şart

Skoda Yeti Türkiyede

kaynak: e-otodergi 2010 mart sayısı
    http://www.e-otodergi.com/pdfs/e-otodergi_mart2010_sayi21.zip
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

özellikle skoda bayileri ve yetkili servislerinin kendi araçlarından en son haberi olur

bkz. yüce auto

2 ay kadar önce yüce otonun resimi iletişim email adresine superb 1.4 tsi motora dsg şanzıman yakında gelecekmi diye bir soru sormuştum. çünkü yıl sonunda d segmenti araç alacağım ama otomatik opsiyonu olacaksa superbi de listeme koyacaktım. tam 5 kişiden okundu mesajı geldi ama kimse cevap verme zahmetine katlanmadı.. yani ben şunu anladım yüce otonun potansiyel müşterilerle hiç ilgisi yok!

• Hayırlı olsun. İyi araç.
    Arkadaşlar az önce aradım. en baz donanım 2 HY içeriyor. 6 HY için 1.2 motorda 53.000 TLyi gözden çıkarmak gerekiyor. O zaman da zaten bunların standart olduğu 4x2 Tiguanın 58.000TL'lik fiyatına yaklaşıyor. Üstelik 150 bg, ikinci el değeri vs. göz önüne aındığında Tiguan daha mantıklı olabilir. Ama 58000TL veremem ama 4x4 görünümlü araç isterim diyenler için giriş modeli çok başarılı. Ayrıca 4x4 2.0 dizel fiyatları da Tiguya göre başarılı.
    Alacak arkadaşlara hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 6 Mart 2010; 15:06:15 >
  • Tabi ki de donanıma bağlı olarak fiyat artıyor;o zaman da Tiguan daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.Ancak giriş seviyesi bence 4x4 olsun,sağlam bir araba olsun,kaliteli olsun ama pahalı da olmasın diyenler için uygun bir seçenek..
  • Fakat 1.2 motorlar 4x4 değil. 4x4 1.8 benzin ve 2.0 dizellerde var.
  • quote:

Tabi ki de donanıma bağlı olarak fiyat artıyor;o zaman da Tiguan daha mantıklı bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.Ancak giriş seviyesi bence 4x4 olsun,sağlam bir araba olsun,kaliteli olsun ama pahalı da olmasın diyenler için uygun bir seçenek..

Ancak Yetinin bence çok bir avantajı var o da tsi motorla dsg şanzıman opsiyonu sunması. Tiguanda dsg istiyorsanız 90.000tl lik 2.0 tdi almanız gerek!
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

bkz. yüce auto

2 ay kadar önce yüce otonun resimi iletişim email adresine superb 1.4 tsi motora dsg şanzıman yakında gelecekmi diye bir soru sormuştum. çünkü yıl sonunda d segmenti araç alacağım ama otomatik opsiyonu olacaksa superbi de listeme koyacaktım. tam 5 kişiden okundu mesajı geldi ama kimse cevap verme zahmetine katlanmadı.. yani ben şunu anladım yüce otonun potansiyel müşterilerle hiç ilgisi yok!

cevabı bilmiyorlardır çünkü şu ana kadar skoda dsg'li suberb 1.4 tsi üretmiş değil
    belki cevabı çek cumuhriyetindeki skoda genel merkezi de bilmiyordur
    soruya benim cevabım: vw ne zaman izin verirse

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.