Şimdi Ara

Skoda Rapid 1.4 tdi dsg (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
25.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dayanamamış 4 günde almışlar hayırlısı olsun
  • 9 ay 1.6 tdi dsg kullandım

alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armut Bey

dayanamamış 4 günde almışlar hayırlısı olsun

Ne demek istediğini anlamadım? Araç alılalı 3 ay civarı oldu sanırım.
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    pardon ayları hesaba katmamışım

hayırlısı olsun.
  • Arkadaşlar uzun süreli aracı kullanıp deneyimleyen var mı? spaceback versiyonunu almayı düşünüyoruz bu motor şanzıman haliyle.
  • Uzatilmis garanti ile alinir. Rahat rahat binilir. Fiyatina gore gayet guzel bir arabadir.
    Ayni motora sahip polo kullaniyorum. DSG sanzuman garantili iken inanilmaz keyifli. Performans son derece yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhat

Skoda Rapid 1.4 tdi dsg
    autocar uluslararası araç test ekibi C segment diyor ve yeni rakipleride yazmışlar

Bu araç C segmenttir. Fabia, polo ve ibiza gibi arabaların segmenti B dir. Gidip skoda bayilerinde bir görün genişlik ve konforu çok şaşıracaksınız.

Bu araç çok tuttu arkadaşlar, trafikte ve çevremde çok skoda görüyorum, ben aldım 55bin km oldu Allaha şükür daha tık yok konfor ve yoltutuşu sağlam, zaten a3 şasesi ve kaputun altında full vw audi parçaları var çok kaliteli.

Ben golf ve leon arasında kararsızdım, her ikisinide optimal kullanım alanları çok kısıtlı ve paket özellikleri de çok kısıtlı yapmışlar.
    Golf comfortline 79bin tl fiyat verdiler, park sensoru bile koymamışlar, cruise control yok, kol dayama v.s aklıma gelmeyen bir çok şey yok, okadar para vericem sırd golf diye almam. Leonda aynı keza led far için 7bin tl fark ve 6.5'' inç Ekran için 1.400 tl fark istiyorlar, bundada golfteki gibi aynı eksik özellikler yok. Bu özellikleri istediğinde 82-83 bin tl gibi yüksek fiyatlar çıkıyor bence yazık o paralara. Giriş boş paketleride almıyor millet okadar para vermişken dolu özellik istiyor yani.

Rapid Space back ise;

Passatlardaki olan tüm özelliklere sahip bir araç. Sanayi sitelerin ordayım ve çevremde çok rapid spaceback görüyordum ve çok
    beğeniyorum. Bende 1.2 tsi dsg style üst paket aldım, inanın araçtaki konfor ve yol tutuşu mükemmel mutlaka test edin, sert virajlarda yatma kalkma yok
    çünkü araçta standart ESC kontrol ünitesi var, eskiden esp program vardı onlar tarih oldu şimdi kontrol ünitelerinde ABS + MSR + ASR + HBA
    ESP (ABS + MSR + ASR + EDS + HBA) full paket olarak standart yapmışlar. Araç alırken sırf model diye para verenler , Allah korusun kazayı da düşünsünler derim.

Bolero 6.5" Dokunmatik Multimedya Ekranı
    Klimatronik (tam otomatik klima)
    Hız sabitleyici (Cruise Control)
    Start&Stop sistemi
    Bluetooth
    Simply link ve Simple Clever
    Maxi-DOT bilgi ekranı
    Yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu
    Otomatik kararan dikiz aynası
    Aydınlatmalı ve soğutmalı torpido gözü
    7.0 J x 16" Dione Tipi Alaşım jantlar + 215/45 R 16 ve Bridgstone lastikler
    Hill Hold fonksiyonu (yokuş kalkış destek sistemi)
    Çoklu Çarpışma Freni
    Lastik basınç kontrol sistemi
    4.Nesil İmmobilizer, VIN kodlu etiket
    Kaza anında kilitlerin otomatik olarak açılmasını sağlayan ve flaşörleri devreye sokan güvenlik sistemi
    Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi
    ve kapı içi döşemeleri full deri yapılmış çok kaliteli, diğer dediğim araçlarda kumaş bez mevcut zamanla lekeler ve yırtılmalar çabuk eskiyorlar.

Bu donanıma sahip F/P kaç tane araç var acaba ve nekadar. Bu arada aracı 1.2 tsi dsg otomatik style full paketi 58 bin tl aldım.
    Şuanda kampanyadan aldım, alacak arkadaşlara tavsiyem kaçırmayın bu aracı.

saygılarımla..

golf 7 comfortlinelarda ön arka park sensörü+kol dayama standart. hız sabitleme yok.
    http://binekarac.vw.com.tr/golf.aspx#donanim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahlep -- 16 Ağustos 2016; 12:54:11 >

• erhat E kullanıcısına yanıt
    Rapid spaceback c segmenti değildir, b+ segmenttir. Ayrıca golf ve leonun donanım özellikleri hakkında söyledikleriniz yanlış. İnsanları yanlış yönlendirmeyin.
  • lojistiyen heryerde leon ve golf için herkese bu şekilde yazılar yazıyorsun, amacınız nedir ? İnsanlar kullanığı aracın fikirlerini paylaşmalı , bukadar fanatik olmayın, elinize birşey geçmez saygılar..

Skoda Rapid 1.4 tdi dsg
    Buda autocar uluslararası test ekibinin C segment dediği araç ve yeni rakipleri mevcut.
  • mahlep kullanıcısına yanıt
    Evet comfortline alıncada fiyat çok yükseliyor bunu kastediyorum , giriş paket alıncada bunların hiçbiri yok.
  • erhat E kullanıcısına yanıt
    Herkese yazmıyorum, sadece size yazıyorum. İnsanlar kullandıkları araçlar ile ilgili deneyimlerini tabii ki paylaşacak ama insanları yanlış yönlendirmeden. Fanatiklik yapmıyorum, ne golfüm var ne leonum, vag grubu araç kullanmıyorum, ben sadece gerçekleri yazıyorum. Saygılar.
  • Trafikte bakın , sokak caddelere vw grubu araçları göreceksiniz.
    Kaçınci nesil araçları ürettiler ama siz piyasanin ikinci eli kuvvetli ve servisi bol, parçası bol miktarda bulunan araçları kötülersiniz.
    Cruze da arabami ya teneke, çöp ikiciel araç arayan herkese cruze onerip duruyorsunuz, artık Türkiyeden çekildi satamiyorlardi Chevrolet tarih oldu. Saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.