Şimdi Ara

Skoda'nın merakla beklenen SUV modeli Kodiaq artık resmi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
4.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WarSaw

şukoda türkiyede olmayan bir markadır. showroomlarına gitmek ve araçlarını incelemek gibi bir aptallık yaptım. edindiğim sonuç müşteriyi sıfır satışlarına rağmen tepeden görmeye çalışmaları kuş kadar zihniyetleriyle müşteriye vw premium ayağı çekmeye çalışmaları ve son derece itici olmaları sonucu oldu.

şukoda bence bu toprakları hak etmiyor çeksin gitsin bu ülkeden.

saçma sapan yorumlar... araç ile alakası bile yok!
  • artık çağdışı vergi sistemimizin değişmesi lazım.çok geç kalındı.motor hacmine göre vergi alındığı nerde gçörülmüş
    dünyada emisyona göre vergi alınıyor.ayrıca yüksek hacimli motorların daha az tükettiği yığınla araç var
  • aynı sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    tepkiye bak! ne yazsan boş böylesine...
  • Skoda Kodiaq ben çok beğendim. Mükemmel bir otomobil. Kodiaq sınıfındaki en iyi SUV'lardan biri olduğunu düşünüyorum. D-segmenti Crossover segmentine yepyeni bir boyut getirecek Kodiaq. Bence beklediğimize değen bir SUV oldu. 2017'nin Şubat ayı gibi sunulması beklenilen Skoda Kodiaq'ın Türkiye pazarında 95.000 tl civarında başlangıç fiyatına sahip olması bekleniyor. Kodiaq Range Rover ve Q7 karışımı birşey olmuş

• Yeni Tiguandan güzel orasi kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Araba alma arifesindeyim. keske dedıgınız gıbı 95 bın bandında gırse ama bursa skoda satıs temsılcısı 160000 tl baslangıc fıyatından bahsettı
  • Ateca'ya 85-90 diyorduk 103 kağıttan başladı. Bu da en az 130-150'den başlar.

• ibocan1978 İ kullanıcısına yanıt
    2000 motor superb o kadar.
    Temsilci üfürmüş..

• Ufurmek değil de şeyden tayyare bildiğin

• kocaman araba doğuş bunu ucuza vermez.Verirse .
  • Selamun Aleyküm arkadaşlar öncelikle fiyat önemli şayet fiyat uygun tutulursa diğer suv lara kafa tutar ben iç tasarı orta koltuk ısıtma yok herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Skoda Kodiaq ben çok beğendim. Mükemmel bir otomobil. Kodiaq sınıfındaki en iyi SUV'lardan biri olduğunu düşünüyorum. D-segmenti Crossover segmentine yepyeni bir boyut getirecek Kodiaq. Bence beklediğimize değen bir SUV oldu. 2017'nin Şubat ayı gibi sunulması beklenilen Skoda Kodiaq'ın Türkiye pazarında 95.000 tl civarında başlangıç fiyatına sahip olması bekleniyor. Kodiaq Range Rover ve Q7 karışımı birşey olmuş

ST gibi yazmış adam
  • tasarım tamamdır çok güzel görünüyor
  • Volkswagen'in yan sanayisi fason ve 5. sınıf Skoda alınmasını tercih etmiyorum.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Hortlatıyorum türk ulusu benzin 5'i geçti abi geçti ülke elden gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inaniriz2 -- 21 Mayıs 2017; 19:3:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.