Şimdi Ara

SKODA KAMIQ (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
709
Cevap
30
Favori
127.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elite

arka diz mesafesi nasıl?

crossland ile arasında kaldım

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt

crossland diz mesafesini bilmiyorum. kamiq diz mesafesini, inceleme videolarını seyrederseniz oldukça yeterli olduğunu görürsünüz.

• iyi günler herkese. yıllık bakım için yakın zamanda fiyat alan oldu mu? bir de hangi yağ kullanılıyor bilen var mı acaba?

• Yan basamak ve jant maliyetleri be kadar arkadaşlar bilgisi olan var mıdır
  • Carplay'e bağlandıktan sonra telefon görüşmelerinde karşı tarafı duyabiliyoruz ama ses gönderemiyoruz. Bununla ilgili bir problem yaşayan oldu mu? Android telefonla android auto da denedim ama sonuç aynı. Mikrofondan karşıya ses gpnderilmiyor. Hatta siri bile duyamıyor.
  • .Colibri. kullanıcısına yanıt
    Multimedia ekranında, ayarlardan fabrika ayarlarına dönmeyi bir deneyin. Düzelmezse servise gidin. Mikrofon arızalı olabilir. Bluetooth ile bağlıyken de ses gitmiyordur sanırım?
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt

Hiç bir şekilde ses gitmiyor. Fabrika ayarlarına vs. de aldık ama hiç bir şekilde sesimizi iletemedik. Yarın gideceğiz. Daha sıfır araba, bozukluk varsa üzücü.

• .Colibri. kullanıcısına yanıt

apple car değil de aracın kendi sisteminden de, denediniz mi ? Gene ses gitmiyorsa servis çözer , sıkıntı yapmayın.

• montaj34 kullanıcısına yanıt

Evet kendi sisteminden de denedim ama çalışmadı. Dediğiniz gibi servise götüreceğiz.

• Kamiq de port bagaj kullanan var mı ? Uygun fiyata nerden alınır ? Tecrübelerinizi paylaşırsınız?
  • dashwood kullanıcısına yanıt
    Yıllık bakım için fiyat alabildimiz mi hocam
  • peksimet45 kullanıcısına yanıt

1.0 için Afyon 2480, Eskişehir 2072 lira

• 0 araç için teklif alan var mı arkadaşlar?

• Merhabalar, Yeni Kamiq lerde Sürüş Modları seçimi kapalı olarak geliyor. Asistan menüsünde sadece yorgunluk algılayacı var. Sürüş modlarını açtırmamız mümkün müdür?

• baypsikolog1 kullanıcısına yanıt

639 a premium paket aldım bu ay. 3500 e de geri görüş taktırdım. 642.500 e geldi. Ama araç yoktu zor buldum.

• Merhaba. Kamiq için şikayetvar sitesinde özellikle söylenen birkaç sorun var acaba bunlar sizlerin de başına geldi?

Şuradaki şikayetleri söylüyorum:https://www.sikayetvar.com/skoda/skoda-2021-skoda-kamiq-elite-kronik-sorunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeeeeer -- 8 Mayıs 2022; 1:14:7 >
  • omeeeeer kullanıcısına yanıt
    6 numara genel gibi ama çözümü basit. Bir de multimedia ekranlarında zaman zaman hatalar oluyor evet. Ama Kamiq’e özel değil. Ekran üreticisinin aynı olduğu araçların çoğunda yaşanıyor. Ben ekranda çok az hata yaşadım, büyük hata yaşayıp ekranı garantiden değişenler oldu. Diğer hataları yaşamadım. Asıl kronik dert olan arka üst stop farın çatlaması. Farların buharlanmasının kusur olmadığı araç kitapçığında dahi yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 8 Mayıs 2022; 7:38:26 >
  • Kaç aylık veya yıllık Kamiq kullanıcısısınız? Çok gel git yaşıyorum araç konusunda. Bu haftaiçi bir araç almam gerekiyor. Elimdeki aracımı sattım çünkü. Gönlüm ister istemez SUV’lara kayıyor. Tekrar tercih edecek olsanız Kamiq alır mıydınız? Kısaca memnun musunuz?

• Arkadaşlar 2022 premium pakette cam tavan standart olarak mı geliyor yoksa opsiyonel mi acaba?
  • omeeeeer kullanıcısına yanıt
    Türkiye’deki ilk sahiplerden biriyim. Araçtan memnunum yalnız test etmeden almayın derim. Malzeme kalitesi çok üst düzey değil, cüsse olarak c suv gibi olsa da sonuçta b sınıfı bir araç. Daha iyisi için Skoda’da Karoq var.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.