Şimdi Ara

SKODA Fabia 1.0 TSI DSG 2017 Model kullananlar (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
6
Favori
57.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sedatss

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

@hamemo

@sedatss

Arkadaşlar sağolun verdiğiniz bilgiler için. Hafta sonu bayiye gidip aracı göreceğim, olursa SW modelini almak niyetindeyim.

Rica ederim. Hocam 2 versiyonu da kullandım. İmkan varsa kesinlikle sw al. Büyük rahatlık... Ve style paketle gelen jant yerine 16 beam ve cam tavan da koydurabilirsen efsane olur. ( sw de cam tavan olur mu bilmiyorum. sormak lazım).

Bulabilirsem zaten kesin sw alacağım, 2 çocuk var, bebek arabası var. HB zorlar bu durumda. Jantı da 16" almayı düşünüyordum zaten. Ankara'da bulabilecek miyim bakalım sw göreceğiz. Cam tavan için sanırım (skoda forumda okudum) 3-4 ay bekletiyorlarmış, o kadar bekleyemem.

• Merhaba arkadaşlar.

Bende Superb var. Eşime de Fabia alacağız. Ama style pakette geri görüş kamerası yok. Opsiyon almak gerekiyor. O zaman da 3 ay beklemek lazım. Fabia’ya sonradan kamera takılabiliyor mu? Biraz ataştırdım ama kafam karıştı. Kimisi 400-450 civarına taktırmış. Kimisi orjinal kamera taktırmış 1300 civarına. Kimisine bolero yazılım sürümünden mi nedir takılamıyormuş.. aydınlatabilirseniz sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taktira bilirsiniz orinalde oluyo yan sanayide

• bu da benden bir iki resim olsun

SKODA Fabia 1.0 TSI DSG 2017 Model kullananlar

• deserteagle106 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

• Maltepe Aykan'da 4-5 adet 2017 model kalmış, bugün 72900e anlaştık.
  • driver54 D kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• Yalnız fiyatlar bayağı artmış ben geçen sene Nisanda 62000 ₺ ye style otomatik almıştım şuan 72000₺ . Geçen ay aracı sattım hemen gitsin diye 9000kmdeki aracımı 66000 bine bıraktım 2 saat sonra araç satıldı. 2017 yılında en çok prim yapan sınıf b sınıfı oldu sanırım bu senede öyle olacak gibi . Herkese hayırlı sürüşler dilerim Fabia kullanmak ayrıcalıktır. Gerçekten çok güzel araç.

• quote:

Orijinalden alıntı: soulcalibur053

Yalnız fiyatlar bayağı artmış ben geçen sene Nisanda 62000 ₺ ye style otomatik almıştım şuan 72000₺ . Geçen ay aracı sattım hemen gitsin diye 9000kmdeki aracımı 66000 bine bıraktım 2 saat sonra araç satıldı. 2017 yılında en çok prim yapan sınıf b sınıfı oldu sanırım bu senede öyle olacak gibi . Herkese hayırlı sürüşler dilerim Fabia kullanmak ayrıcalıktır. Gerçekten çok güzel araç.

Oto galerilerde 2017 model sıfır Fabia'lar bittikten sonra 2. el fiyatları daha da yükselecektir. Çünkü 2018 model Fabia'ların satış fiyatı 85.000 TL ve sadece 2018 model Fabia'lar satışta olacak. Ondan dolayı 66.000 TL'ye aracınız anında satılmış. Ayrıca Mart ayında yeni Fabia lansmanı yapıldıktan sonra, Haziran ayında sıfır Fabia'lar 95.000 TL olacakmış.

• yeni fabia mı ? yani yeni kasamı çıkacak ee ozaman güncel kasalar değer kaybeder. rrsim falan varmı ben bulamadım yeni kasanınkileri.

• deserteagle106 D kullanıcısına yanıt
    Kasa değişmiyor. Makyajlaniyor ve led far ekstra özellikler vs ekleyecekler. Deger kaybi olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: driver54

Maltepe Aykan'da 4-5 adet 2017 model kalmış, bugün 72900e anlaştık.

Merhaba aracı aldınız mı?
    Bende araştırıyorum. ikinci elde aynı rakamlara temiz Golf bulamazsam muhtemelen 1.0 TSI DSG Fabia alacağım.
    2017 model hala kaldıysa haftasonu gidip bakmak isterim.
    Hangi renkler vardı hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserteagle106

yeni fabia mı ? yani yeni kasamı çıkacak ee ozaman güncel kasalar değer kaybeder. rrsim falan varmı ben bulamadım yeni kasanınkileri.
    https://www.log.com.tr/karsinizda-ilk-resmi-fotograflari-detaylariyla-2018-skoda-fabia/
    https://tr.motor1.com/news/229824/2018-skoda-fabia-makyaj/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamemo -- 22 Mart 2018; 13:35:52 >

• quote:

Fiyat çok iyi. Ankara’da bayilerde 2017 yok. 2018leri 79bine fln bırakıyorlar. yetkili bir bayide 170km’de beyaz style 2. el var, 73.900e satıyor, düşünün...

• XT660 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sağolun amin inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

Merhaba aracı aldınız mı?
    Bende araştırıyorum. ikinci elde aynı rakamlara temiz Golf bulamazsam muhtemelen 1.0 TSI DSG Fabia alacağım.
    2017 model hala kaldıysa haftasonu gidip bakmak isterim.
    Hangi renkler vardı hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?

Dün teslim aldım, bir önceki gün imzaya gittiğimde son 2 adet kalmıştı. Beyaz renkti araçların hepsi. Bi telefon edin isterseniz.

• driver54 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim?

Herhangi bir pazarlık payı var mıydı?
  • merhaba,

bende şubat ayında 1.0 tsi style fabia aldım. 71.750 TL ye. İstanbulda en uygun fiyatı Sultanbeyli Çakıroğlu verdi ve çok ilgililerdi. Çekmeyköy Kayadibinden fiyat almak istedim ters ve ukala bir şekilde konuştu benimle satış temsilcisi. Hemen müdürü arayıp şikayet ettim.

ilk aracım olduğu için çok memnunum. ilk 2015 te kullanmıştım lansman mavisini çok beğenmiştim. hep aklımda vardı.
    benim istediğim renk koyı gri(füme) yada kapiçino bej di ama ellerinde tek opak beyaz kalmıştı.
  • Arkadaslar merhaba. En gec sali gunu fabia 1.0tsi arac alacagim forumdan satmak isteyen varmi

• Bende 2017 model kirmizi fabia ile araniza katildim. Bu aracta 15bine kadar servise gitmemize gerek yok degil mi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.