Şimdi Ara

Skechers ayakkabıdaki iç astar yırtılma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nisan da Supersteps den aldığım Skerchers marka ayakkabının arka iç astarı yırtıldı. Ürünü incelemeye yollarım kullanıcı hatası dediler. Şikayetvar da bu konuyla ilgili bir sürü şikayet okudum herkese kullanıcı hatasını yapıştırmışlar. İşin kötü yanı ayakkabı yırtılan yerden ayağınızı vuruyor. Beş ayda ayakkabının içi mi yırtılır tonla ayakkabı giydik ilk kez böyle şeyle karşılaşıyorum. Tüketici hakem heyetine başvursam bir sonuç alır mıyım? Yarın ürünün resmini eklerim.
    https://www.sikayetvar.com/skechers/ic-astar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• just a prank bro.
    400 tl'yi çöpe attım desene 100 tl'ye aldım jump ayakkabı 1 senedir giyiyorum gram sorun yok ve rahat.
    300tl'ye aldığım lacoste ayakkabı 5senedir yaşıyor.

Hakkını ara ama çok ümitlenme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 16 Ekim 2019; 9:0:59 >
  • Bende yolladım geçen ay bu ay sonuç geldi kullanıcı hatası işin garip yeri 3.günde arka astar yırtıldı :D 450 tl civarı vermiştim bir de yazık. Florya da bir yer var oraya new balance vs yollayıp yaptırmıştım bunuda yollayıp deneyeceğim inşallah adam gibi yaparlar.Bir daha da skechers almam :)
  • bende zamanında bir bot almıştım. bot tabanından su alıyordu bütün ayağım su içinde kalıyordu. firma su geçirmeme için garanti veremiyoruz diyip ürün değişimi yapmamışto.
    tüketici hakem heyetine başvurdum. haklı bulundum.

bence uğaşabilrim diyorsanız tüketici hakem heyetine başvurun.
  • Adidas sağlam Skechers en rahatı Nike basketbol ayakkabıları sürekli Air patlatıyor. 65 Euro'ya aldih Nike Air patlattı. Adidas kenardan dikiş açıldı ayakkabı şu anda 650 lira. Ve daha 3 ay oldu ayakkabiyi alalı...
  • iCrusade İ kullanıcısına yanıt
    Florya da nerde? Lostra mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.