Şimdi Ara

SJCAM SJ4000 Full HD Aksiyon Kamera Orjinal Ürün - Faturalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 SJCAM SJ4000 Full HD Aksiyon Kamera Orjinal Ürün - Faturalı
    Kullanmış olduğum sjcam sj4000 full hd aksiyon kameramı üst model geçtiğim için satıyorum. Ürünün garantisi bu yaz itibari doluyor ama ürün sıfırdan farksız yazdan yaza toplasan 10 cekim anca yapılmıştır çoğunlukla evde kenarda duruyordu.

Ürün: sjcam markasının piyasada cok sahteleri vardır buna dikkat edin benim ürünüm faturalı orjinal ufak tefek göze batmayan cizikler mevcut 10/8

Aksesuar: Resimlerden de anlaşıldığı gibi ürünün yanında dolu parça veriliyor inanın ben hangsinin ne işe yaradığını bilmiyorum bile, hiç kullanılmadı poşetlerinde sıfır duruyor.

Hediye: hediye olarak yanında 16 gb toshiba extra sd kart, 1 adet orijinal yedek batarya, 1 adet orijinal batarya şarj aleti, aksiyon kamera için koruma kabı, havuzda yada denizde çekim yapmak için batmayan şamandıra aparatı verilcektir.****** FİYAT 200 TL.*******

sahibinden
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.