Şimdi Ara

sj4000 wifi siyah ekran hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisi olan lütfen yardım etsin. sj4000 wifi cihazımı dün aldım. seri numarası vs orjinal bir cihaz. bugün sabah versiyon güncelleme yapmak istedim. kendi sitesinde yazılanları uygulamaya başladım. fakat daha sonra videoları izlediğimde yanlışı şurda yapmışım. ben sd kartı cihaza takınca bir menü gelecek sanıyorum fakat en az 30 sn beklememiz gerekiyormuş. ben cihazı açtığımda siyah ekran olarak kaldığında cihazı kapattım. muhtemelen versiyon güncellemesi yazılırken yarıda bıraktım. sonra açtığımda cihazın arkasındaki mavi ışık yanıp yanıp sönüyor. fakat cihaz açılmıyor. bu durum için bir bilgisi olan varmı. yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar dün akşam bu sorunu çözdüm. fakat önemli olan nokta şudur. ben ürünü sanal pazar üzerinden aldım. satan arkadaş orjinal olduğunu yazmış. fakat dün yeni sürümü attığımda OK tuşu çalışmadığını farkettim. ve ürün kamera kaydı yaparken SES KAYDI YAPMAMAYA BAŞLADI.sjcam sitesinden ürünün seri numarasıda FAKE çıkınca,anladımkü ürün orjinal değil. Ben bir gün öncesi onayı vermiş satıcının hesabına para geçmişti. satıcıya mesaj atıp durumu bildirdim. alper bey (satıcı) böyle birşeyden haberi olmadığını ürünlerin orjinal olduğunu düşündüğünü ve acilen para iadesi yapacağını söyledi. sağolsun mükemmel bir insan çıktı kendisi. bugün kendisiyle telefon ile görüştüm. ve ürünü nereden aldığını sordum. ürün BANGGOOD.COM dan geldiğini söyledi. o siteden ürün alanlar için söylüyorum. mutlaka ürünü SJCAM sitesinden seri numarası kontrolü yapsınlar. ben geçtiğimiz hafta aynı siteden sj5000 wifi ürünü sipariş vermiştim. geldiği zaman kontrolünü yapacağım. eğer ürün orjinal çıkmassa dispute açacağım. benim bu konuyu yazmam sadece bilgilendirme amacıdır. BANGGOOD sitesinden ürün alacaklar dikkat etsinler

• Merhaba,
    Ben de aynı sorunu yaşadım ve maalesef cihazı geri döndüremiyorum. Nasıl yaptığını paylaşabilirmisin.
    Teşekkürler.
  • benimde guncelleme sirasinda ekran acilmadi gitti nasil yaparim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.