Şimdi Ara

sj4000 Aksiyon Kamerası 78$ aliexpress (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.052
Cevap
44
Favori
62.326
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara ile beyazından aldım. 164,55 TL'ye geldi. Renk konusunda çok düşündüm, beyaz doğru tercihti sanırım

ALIBABA.COM LONDON TR, 77.89 USD, işlem kuru 2.1126 TL
  • 10$ indirim almak icin ne yapmak gerekiyor acaba bende 87$ gozukuyor odeme ekraninda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobius action cam i deneyin bir de .
  • Youtube testlerine baktım da bu sefer kendilerini aşmışlar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ula$

10$ indirim almak icin ne yapmak gerekiyor acaba bende 87$ gozukuyor odeme ekraninda?

Mobilde ödeme ekranında düşüyor kendiliğinden. Oradan kontrol edin göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

quote:

10$ indirim almak icin ne yapmak gerekiyor acaba bende 87$ gozukuyor odeme ekraninda?

Mobilde ödeme ekranında düşüyor kendiliğinden. Oradan kontrol edin göreceksiniz.

Sanirim bitmis bu indirim su anda gozukmuyor odeme sayfasinda :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Mobilden programın kendi uygulamasından girdiğinize emin misiniz? Ben daha alalı 2 saat oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mobilden programın kendi uygulamasından girdiğinize emin misiniz? Ben daha alalı 2 saat oluyor.

Ben de şuan deniyorum bende de düşmüyor. Mümkünse deneyebilir misiniz?

• ekstra batarya olan daha mantıklı değilmi şuan ikilemdeyim alsammı almasammı arasında gidip geliyorum
  • şuan mobilden bakıyorum ama düşmüyor 10 dolar.. kampanya bitti mi acaba?
  • Mr.Loney kullanıcısına yanıt
    Kargo fiyata dahil değil mi birde kaskımda kullanılması için aparatları ile birlikte mi geliyor?
  • Bu arada bende de düşmedi 10dolar ödeme ekranında ?
  • Ben karar verene kadar indirim kotası doldu galiba, başka bahara artık.
  • ödeme onaylandı satıcının kargolamasını bekliyorum. ürünü kargolanan var mı?
  • Ben zaten almak istiyorum en kısa zamanda 87 dolar fiyat uygun değil mi Türkiye'ye göre??
  • ben az önce aynı satıcıdan sj4000 ve extra pil olan paketini ve monopod aldım.. toplam 106 dolar civarı tuttu..

linkler:
    sj4000+extra pil 92.56 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/Portable-Camcorders-SJ4000-Sport-action-camera-FULL-filmadora-HD1080P-waterproof-digital-video-camera-professional-extra-battery/1196453_1835473967.html

monopod 13.80 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/GoPro-Accessories-20-105cm-Handheld-Monopod-Extendable-Holder-Telescoping-Pole-for-GoPro-Hero-3-2-1/1196453_1775808657.html

umarın problem yaşamam.. daha önce dealextreme ve focalpricedan alışverişlerim oldu ama ilk defa aliexpressten alıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: aanalog

ben az önce aynı satıcıdan sj4000 ve extra pil olan paketini ve monopod aldım.. toplam 106 dolar civarı tuttu..

linkler:
    sj4000+extra pil 92.56 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/Portable-Camcorders-SJ4000-Sport-action-camera-FULL-filmadora-HD1080P-waterproof-digital-video-camera-professional-extra-battery/1196453_1835473967.html

monopod 13.80 dolar

http://www.aliexpress.com/store/product/GoPro-Accessories-20-105cm-Handheld-Monopod-Extendable-Holder-Telescoping-Pole-for-GoPro-Hero-3-2-1/1196453_1775808657.html

umarın problem yaşamam.. daha önce dealextreme ve focalpricedan alışverişlerim oldu ama ilk defa aliexpressten alıyorum..

Hocam 100doları geçince gümrüğe takılma riski var.

Sonunda bende verdim sipirişimi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qezgin -- 6 Haziran 2014; 15:04:54 >

• satıcıya rica ettim üzerine gift yazması için ayrıca garanti olsun diye 50 dolar altında göstermesini de söyledim. zaten satıcılar artık türkiyeye çok sayıda satış yaptıkları için ve herkes bu uyarıyı yaptıkları için farkındalar artık. ama içim yine de rahat değil :)

girişte sıkıntı yaşamadım ama kart numarasının girildiği bölüm bi kaç denemede geldi..
  • quote:

satıcıya rica ettim üzerine gift yazması için ayrıca garanti olsun diye 50 dolar altında göstermesini de söyledim. zaten satıcılar artık türkiyeye çok sayıda satış yaptıkları için ve herkes bu uyarıyı yaptıkları için farkındalar artık. ama içim yine de rahat değil :)

girişte sıkıntı yaşamadım ama kart numarasının girildiği bölüm bi kaç denemede geldi..

içiniz rahat olsun sınır 100$ zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

satıcıya rica ettim üzerine gift yazması için ayrıca garanti olsun diye 50 dolar altında göstermesini de söyledim. zaten satıcılar artık türkiyeye çok sayıda satış yaptıkları için ve herkes bu uyarıyı yaptıkları için farkındalar artık. ama içim yine de rahat değil :)

içiniz rahat olsun sınır 100$ zaten

6 küsür dolar için gümrükçülerle muhattap olmak istemiyorum :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.