Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
9.076
Cevap
385
Favori
668.415
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Sızma Zeytinyağı Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      0 Mesaj
      15 Mart 2019 02:09:19

Sn Eudo

0,5 ve 2 Lt lik ambalajlı ürünlerimizin , ürün ambalajı küçüldükçe maliyetinin artmasına rağmen sitemizde fiyatlarında indirim yapılmıştır.

5 Lt lik ürünlerimizi, fiyat avantajı ile satın alan tüketicilerimiz, 500 ml veya 1 Lt lik koyu renkli cam şişelere boşaltıp, daha sonra kullanacakları şişeleri, kapakları sıkı kapalı bir şekilde daha serin bir yerde saklayabiliyorlar.

4 lü grup 500 ml lik UV katkılı İtalyan koyu renkli cam şişelerimiz de , zeytinyağlarını iyi bir şekilde saklamak için çok uygun. Birçok müşterimiz, önce bu şişe ambalajlı ürünlerimizi alıp, bitince de bu şişeleri saklama amacıyla kullanmaktadır.

500 ml cam şişe ve 2 Lt teneke kutu ambalajlı ürünlerimizin, bir süre daha indirimli ulaşılabilir fiyatlardan satışına devam edilecektir. Kampanya bitiminde de 5 Lt lik ürünlerimizin fiyatlarında güncelleme yapabiliriz. Erken Hasat ürünlerimizin fiyatlarında, tanıtım amacı ile indirim yapılmıştır.

İlginiz için teşekkür ederiz

Saygılarımızla
      www.hilmiyildirim.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: Eudo

• Yüzbaşı
      420 Mesaj
      15 Mart 2019 14:55:51
      forumda son donemde gundeme gelen ambalaj ve kargo konularina istinaden, uretici arkadaslarin bag-in-box denilen ambalaji incelemelerini tavsiye ederim. laleli organik zeytinyagi bir suredir bu ambalajda satiliyor ve toplamda 4 adet 5lt'lik tuketim sonunda bir tuketici olarak bu isin geleceginin bu ambalaj oldugunu soyleyebilirim.

tabi maliyet hesabi, cevresel etkisi, uzun donem dayanikliligi vs gibi durumlar acisindan son derece bilgisizce konusuyorum; fakat tuketici acisindan zeytinyagini kucuk siselere aktarma derdi olmadan, son damlasina kadar hava ve isik temasindan sakinarak kullanabilmek, tenekeyi kaldir-cevir yerine musluktan gunluk kullanacagim kadar siseye doldurmak,isin bittiginde koca tenekeyle ugrasmak yerine hacmen zaten ufalmis olan bos konteyneri katlayip cope (veya geri donusum kutusuna)atabilmek buyuk rahatlik.

kendimce fiyat ve kalite acisindan denk gordugum iki zeytinyagi markasi arasinda kalsam hangisi bag-in-box ambalajda ise onu tercih ederim. ayni durumda kalan tuketici arkadaslara da denemelerini tavsiye ederim.
      |
      |

• Yüzbaşı
      332 Mesaj
      16 Mart 2019 01:37:53

sn attilao

ilk önce ambalajlara bölme kısmından başlayalım

hatırlarsanız bır sohbetimizde yagınızı acmadım daha demıştim sizde tadı nefasetı biraz düşer keşke hemen tuketseydiniz demiştiniz (0,5 ve 2 lt lık acılmamış üründe)

5 lt lık urunu bolme konusu bana hic mantıklı gelmıyor cunku her acılısta hava alıcak bu bence sizin acınızdanda sakıncalı olur bılmeyen tuketıcı ya ılk denedıgımde cok guzeldı yag sonra aynı tadı alamadım dıyecek halıyle

tüm yaglarınızda ambalaj farkı olmadan %15-20 arası indirim yapmışınız aslına bakarsanız fıyatlarınız ust duzey uretıcı olarak size rakip gordugum memecik cinsi(TUAY -MENTESE SOM)İLE aynı

kuzey ege yaglarına gore ise oldukca makul bu kuzey ege yagları nıye pahalı anlayabılmişde degılım bana gore yagın kralı memecikten cıkıyor uluslar arası yarıstada memecik cinsiyle uretım yapanlar odulleri topluyor kuzey ege yaglarında ıse ancak bronz gumüş mansıyon gibi odullerı alıyoruz

benım ıstedıgım ne ?

tum yaglarınızda ındırım yapmısınız bunun yanı sıra cesıtlı kampanya numaraları vererek aynı urunlerı tek tek aldıgım fıyata yanına zeytın sabun gıbı ekstra urunler koymuşunuz ama fıyat hala aynı ( bunu begendım)

ılgılendıgım yada ıstedıgım dıyelım konu 0,5 ve 2 lt lık urunlerınızın yanına zeytın -sabun hedıyesını yapsanız fenamı olur ( hakınızı yemeyelım sipariş gectigimde cömertlik gostererek sipariş de olmayan urunlerden gonderdiniz.. yıne aynısını yapacagınızdan suphem yok ama bıreysel dusunmeden forumda yada başka sekılde alısverış yapanları tavlasanız iyi olur zannımca)

cok net soyluyorum hılmı yıldırımdan alısverıs yapıcak yada yapmayı düşünen arkadaslar bütcenize uyuyorsa yagdan zerre suphenız olmasın ama kesınlıkle kuru inciri ilave edin ben omrumde boyle güzel kuru incir ne gordüm ne yedim
      |
      |
      Attilao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2908 Mesaj
      16 Mart 2019 09:24:47
      Evt arkaşlar günaydın hayırlı hafta sonları herkese yakın bir zamanda yağım bittiği için incirya dan özel seri yağ aldım . Bir de daha önceden kalan yaklaşık 1 sene önce aldığım özel seri yağ var . Bunları ufak bir kase içine koyup dolapta beklettim , donma sürelerine bakmak için .

İncirya yaklaşık 4. günde kristalleşmeye ,
      Orfion ise 2. günde kristalleşemeye başladı .

Resimdeki soldaki orfion sağdaki ise incirya dan örnektir . İnciryanın neden geç kristalleşemeye başladığını anlayamadım . Sonuç olarak orfionu tanımam etmem özgür beyi görmüşlüğüm bile yoktur . Ama Bir daha alacak olsam kesinlikle orfion tercih ederim . Mutlaka bu yağ konusunda aynı yağlardan elinde bulunanlarda vardır aynı testi yapabilirler farkı göreceksiniz . Amacım incirya markasını kötülemek değil ama neden incirya geç kristalleşemeye başlayıp orfion erken kristalleşti ? Bu süre yağın içindeki maddelerden olduğunu tahmin edebiliyorum .
      Teşekkür ederim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 16 Mart 2019; 9:31:59 >

Portföy : % 100 SarıKız

< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

• Emekli Yönetici
      6110 Mesaj
      16 Mart 2019 10:15:52

Buzdolaplarında soğuk hava çıkışı olan yerler var. Kasenin biri o hava çıkışına daha yakın durmuş olabilir.

|
      |
      Sevenhillli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bu bir işaret...
    • Yarbay
      3380 Mesaj
      16 Mart 2019 10:39:40

Dolapta donup donmaması, hangisinin erken geç dondugu yağ almak için bir kriter değildir. Orfion sonra donsa bile zaten güzel yağ.

|
      |

• Binbaşı
      1355 Mesaj
      16 Mart 2019 10:50:10

Ben de denemek isterim ama fiyatlar hala çok yüksek(foruma göre, sıcak fırsat olabilmesi için). Mesela 2lt erken hasat(veya 1lt olgun hasat + 1lt erken hasat)+ 1kg incir + 0,5kg siyah zeytin + sabun, kargo dahil 100TL şeklinde bir paket yapılsa forumdan ilgi görmesi mümkün olabilir diye düşünüyorum.
      |
      |
      Attilao kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      0 Mesaj
      17 Mart 2019 12:38:49

Merhaba. Öncelikle degerlendirmeleriniz için teşekkür ederim..

Donma konusunda daha öncede açıkladım. Zeytinyağı donma testi diye bir test yoktur. Öyle olsaydı 1.200 TL analiz ücreti vermeden yağın donup donmadigina bakarak piyasaya sürerdik. Biz yağ donmasın diye 24 saat klima ile ortam ısısını korumaya çalışıyoruz. Diş hava sıcaklığı 5 civarı iken yağın donmasi sebebiyle aktarim ve dolum yapamamıştık.

Son olarak size daha detaylı bilgi vermek için telefonla irtibat kurmak istedim. Müsait olduğunuzda daha detaylı bilgi vermek isterim.

Mutlu günler dilerim. 😊

Dilara ELMAS

incirya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Çavuş
      76 Mesaj
      18 Mart 2019 15:39:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Merhaba,İncirya zeytinyağını Avilo zeytinyağı ile karşılaştırabilir misiniz? Alıntıları Göster
      avilo fena değil ama incirya farkını hissettirdi.
      |
      |

• Onbaşı
      38 Mesaj
      19 Mart 2019 01:42:52
      İncirya 5lt soğuk sıkım (fiyatı 102tl) deneme amaçlı sipariş verdim.

|
      |

• Teğmen
      193 Mesaj
      20 Mart 2019 02:24:12

Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Naturel Sızma Zeytinyağı Yarışması sonuçlanmış.
      |
      |

İnsanların ne konuştuğu değil ne anladığı önemlidir. Ya seni anlayan biri ile konuş ya da anlaşılmıyorsan sus ki, konuştuğun kişiye bir de kendini anlatmak zorunda kalmayasın.
    • 21 Mart 2019 15:07:51
      Urla'da dükkanına gittiğim Zeytinyağcı bir arkadaşla uzun süre sohbet ettik.İşine aşık biri.
      Ayvalık gibi yerde marka firmaların zeytinyağlarını beğenmediğimi söyledim.Hak verdi.
      Çoğu yarışmanın hikaye olduğunu;NewYork Uluslararası Zeytinyağı Yarışması (NYIOOC) ve Japan Olive Oil Prize'ın en tarafsız ve ciddi yarışmalar olduğunu diğer yarışmaların biraz tutarsız olduğunu söyledi.Ne kadar doğru bilmiyorum.
      Hiç kullanmadım o yüzden reklam olarak algılanmasın arkadaşı olan Nova Vera'nın çok kaliteli olduğunu söylemişti.Onun bu iki yarışmada da ödülü var.
      Çok methedilen Gömeç'in firması Özem'den istediğim tadı alamadım.Nar erken hasat iyi ama hemen tükeniyor.
      Zetay da çok kaliteli ama çok pahalı fiyatları.

• Onbaşı
      38 Mesaj
      21 Mart 2019 21:28:45
      quote:

Orijinalden alıntı: gercekkurtulus Urla'da dükkanına gittiğim Zeytinyağcı bir arkadaşla uzun süre sohbet ettik.İşine aşık biri.
      Ayvalık gibi yerde marka firmaların zeytinyağlarını beğenmediğimi söyledim.Hak verdi.
      Çoğu yarışmanın hikaye olduğunu;NewYork Uluslararası Zeytinyağı Yarışması (NYIOOC) ve Japan Olive Oil Prize'ın en tarafsız ve ciddi yarışmalar olduğunu diğer yarışmaların biraz tutarsız olduğunu söyledi.Ne kadar doğru bilmiyorum.
      Hiç kullanmadım o yüzden reklam olarak algılanmasın arkadaşı olan Nova Vera'nın çok kaliteli olduğunu söylemişti.Onun bu iki yarışmada da ödülü var.
      Çok methedilen Gömeç'in firması Özem'den istediğim tadı alamadım.Nar erken hasat iyi ama hemen tükeniyor.
      Zetay da çok kaliteli ama çok pahalı fiyatları.
      Çoğu yarışma hikâye, Amerika'daki tarafsız?

Diğer yarışmalar hikâye olacak, dini imanı para olan ABD de tarafsız?

• 22 Mart 2019 08:38:35

Muhtemelen yabancı dilin yoktur ama google translate'den girip sitesine bak.Mısır-Tunus'tan Avustralya'ya kadar ülkeler var.Hepsi mi para veriyor yarışmaya?.Sadece bir işin içinde bir üreticiden anektod paylaştım.Onu da milliyetçiliğe bağladınız ya ne diyeyim.
      https://bestoliveoils.com/search
      |
      |
      ntman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      229 Mesaj
      22 Mart 2019 09:50:24

Cezmi bey sizmisiniz ?

Arkadaşlar ben hilmi yıldırım ürünleri ile 2 yıldır tanıstım

Kuru incir bir cok üreticiden aldım ama cezmi beyin cok farklı ve güvenilir ah bide fiyat biraz uygun olsa :)

Erken hasat zeytinyağı muazzam bi tadı var baska yerlerden aldığım aynıcerken hasat 3 cesit yağ var tad koku cok cok güzel kampanya ile almıstım face adresinden kampanyalari takip edin bence

|
      |
      Bahsedilenler: Attilao

• Onbaşı
      38 Mesaj
      22 Mart 2019 15:06:26
      quote:

Orijinalden alıntı: gercekkurtulus Muhtemelen yabancı dilin yoktur ama google translate'den girip sitesine bak.Mısır-Tunus'tan Avustralya'ya kadar ülkeler var.Hepsi mi para veriyor yarışmaya?.Sadece bir işin içinde bir üreticiden anektod paylaştım.Onu da milliyetçiliğe bağladınız ya ne diyeyim.
      https://bestoliveoils.com/search Alıntıları Göster
      Senin tarafsız dediğin ABD şeyi zeytinyağlarını test edip kendi sitesinde satıyormuş.

shop.bestoliveoils.com

Ayrıca bak Türkiye hakkında bir makale yazmışlar:

Yarışmayı düzenleyen oliveoiltimes.

https://www.oliveoiltimes.com/olive-oil-business/turkey-accused-of-selling-stolen-syrian-olive-oil-as-its-own/66581

Fırat haber ajansı ve ingilteredeki bir insan hakları örgütü ne dayandırmışlar haberi...

(Ek bilgi: Fırat haber ajansı merkezi Hollanda'da bulunan PKK'ya bağlı bir haber ajansıymış.) (Bak Wikipedia diyor ben değil!)

...

Türkiye o bölgeyi işgal etmiş. Afrin kastediliyor.

Güya Türk askeri zeytin ağaçlarını yağmalıyormuş. Zeytinleri Türkiye çalıp Avrupa'da satıyormuş.

Kürtler ABD nin ortağıymış... 70 yıldır bağımsızlık mücadelesi veren Kürtleri , Türkiye terörist olarak görüyormuş...

Senin İngilizcen daha iyi ise bi zahmet makalenin tamamını çevir herkes okusun!

Senin Amerikan test şeysinin kurucusu Curtis Cord Twitter a mesaj atmış konu ile ilgili:

|
      |

• 22 Mart 2019 17:42:30
      Tabiki desteklenecek birşey değil bu.Konu politika olmadığı için ben sadece Zeytinyağlarına ve sonuçlarına baktım.Nerelere geldi olay.
      Tamam kardeşim.Bizim zeytinciler birliklerinin yarışmaları güvenilir ok.Sağolun.
      |
      |

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
web tasarım
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.