Şimdi Ara

SİZİN TAVSİYELERİNİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalr aşağıda belirtmiş olduğu sistemi alamyı düşünüyorum ama bride almadan önce siz değerli donanım haber üyelerinin fikirleri ve görüşlerini alayım dedim.Evet aşağıdaki sistem için yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla

İşlemci AMD Athlon 64 X2 4600+ AM2 (2.4GHz, 1024K, AM2) BOX
    Anakart MSI K9N Platinum (nForce570, GLAN, SATA, RAID, AM2)
    Ram KINGSTON DDR2 800MHz 1024MB x 2
    Hard Disk SEAGATE 200GB 7200RPM 8MB SATAII NCQ
    Ekran Kartı PALIT 256MB GeForce 8600GTS (PCI-E)
    Klavye ve Mouse Q MS MULTIMEDIA Value Pack PS/2 (K96) Siyah
    CD-DVD Yazıcı ASUS DRW-1814BLT Dual Layer LightScribe SATA (Beyaz)
    Monitör SAMSUNG 940BW 19" LCD
    Kasa AOPEN H600-R06 Impression Gümüş (PSUsuz)
    Power Supply FSP Power Supply 400W AKTIF PFC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StReeTLiFe -- 14 Ekim 2007; 2:46:25 >

• gayet güzel bi sistem... fakat palit 8600gts yi o fiyata alacagına palit 8600gt sonic + al 123$+kdv ye cünkü saat hızları 8600gts ile hemen hemen aynı performansıda aynı degmez 60-70$ daha fazla vermeye
  • Toplam ne kadar oluyor böyle bir sistem ?
  • oyuncu71 Tavsiyerin aslında mantık değişiklik konsunda sanırım ddeediğin şekilde yapacam teşekürler

gD sevgili arkadaşım şuanki dolar bazı ile hesapladığın zaman 1.615YTL gibi bir maliyet çıkıyor ortaya

bu sistemi kardeşime toplamak taolduğum için mümkün mertebe en iyisi olmasını istiyorum kendisi biraz oyun düşükünüdürde 1 yıl sonra gelipte abi pc oynamıyor demesin diye elimden geleni yapmaya çalışıyorum önerileirn devamınıda beklemekteyim herkese teşekürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StReeTLiFe -- 14 Ekim 2007; 3:46:32 >
  • bence işlemciyi 4000+ yapıp x1950 pro extreme koymalısın sisteme arkadaşım
  • palit 8600gt sonic+ bencede daha iyi olur boşa para vermeye değmez gts ye
  • palit 8600gt sonic al bence boşuna para verme nerdeyse aynılar gts ile
  • tavsiyeleriniz ve ilginiz için teşekürler
  • işlemcinde ufak bi değiştirme ön belleği (1024K) değilde (2048K) işlemci alırısan performansın daha arta bilir.
    Amd tercih yapmıssın işlemci olarak gayet güzel hep ucuz hep performanslı ama önbelleğini 2048K almanı öneririm..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.