Şimdi Ara

SİZİN DÜŞÜNCENİZ BENİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar bir oyun servrı için bir adet sunucu almayı planlıyorum fakat bi türlü konfigurasyonunda karar veremedim ve bu netice sonunda sislerinde düşüncelerini ve görüşlerini bi alayım dedim evet bir oyun sunucusu toplamak istiyorum acaba siz değerli DH kullanıcıları ne öneiririsniz.Saygılarımla herkese başarılar

• bütçe?
  • bütçe aslında önemli dil şuan bizim için önemli olan konfigurasyonun mümkün mertebe sorunsuz olmasıdır daha sonra bütçemize göre gerekli kısıtlamalar yapılacaktır....
  • quote:

daha sonra bütçemize göre gerekli kısıtlamalar yapılacaktır..

Ben biraz daha farklı düşünüyorum, sınırların belirlenmesi gerek. Çünkü 400YTL'ye de full bilgisayar çıkartılır 10 milyarada :) siz yeterki paradan haber verin...

Saygılar
    Kerem
  • quote:

Ben biraz daha farklı düşünüyorum, sınırların belirlenmesi gerek. Çünkü 400YTL'ye de full bilgisayar çıkartılır 10 milyarada :) siz yeterki paradan haber verin...

Doğru diyorsun ama şimdi benim sormuş olduğum sorile istemiş olduğum tekşey bir sunucu konfigurasyonu ve sadece fiyatını sormadım isterse 20binYTL olsun önemli dil benim için önemli olan makinenin konfigurasyonu ama illada bir fiyat istiyor isen minimum 1400YTL diyeyim sunucu kasası 2U RACKMOUNT olmalı bu önemlidir ve konfigurasyonda bu 2U RACKMOUNT kasaya göre düşünülerek configure edilmelidir...Birde aklıma gelmiş iken belirteyim ilk yazımda belirtmeyi unutmuşum mümkünse konfigurasyon hem INTEl hemde AMD için olursa sevinirim.Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StReeTLiFe -- 29 Ekim 2007; 16:37:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.