Şimdi Ara

İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.510
Cevap
36
Favori
689.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ''ayarlar'' girdim ''demek istediğim'' bölüme şunu yapıştırdım:
    AliExpress Yüzlerce Ürün Paylaşım Ve Rehber[/center]
    olmadı yardım edebilicek varmı lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 20 Eylül 2016; 15:34:23 >
  • eklediğim imza mesajın altında çıkmıyor, birde imza bölümü bende böyle gözüküyor

[sizer]İmza Kuralları (İmza ve mesaja resim nasıl ekleniri içerir)
  • deneme
  • Deneme!
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

eklediğim imza mesajın altında çıkmıyor, birde imza bölümü bende böyle gözüküyor

evet hocam bende de aynı sorun var sinir oldum. nedir bunun sebebi bilen yok mu arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

eklediğim imza mesajın altında çıkmıyor, birde imza bölümü bende böyle gözüküyor

evet hocam bende de aynı sorun var sinir oldum. nedir bunun sebebi bilen yok mu arkadaşlar

hocam onun sebebi malum reklam engelleyici programmış. imzanı ayarlayana kadar onu kapat. imzanı görünür hale getirince tekrar aktifleştirirsin

• Hocam teşekkür ederim :) ama şimdi de fotoğraf sorunu oldu. Link oluşturamadım bi türlü. Hangi siteyi kullanıyorsunuz Upload etmek için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizden bi ricam olsa? Boş vaktinizde bana da Beşiktaş amblemi yapar mısınız sizin Upload ettiğiniz siteden. Ya da site ismini verin ben yapayım. Ben 100x100 boyutuna getiriyorum fotoğrafı yine de büyük diyo. Ne yapmam gerekiyor anlamadım
  • quote:

Hocam sizden bi ricam olsa? Boş vaktinizde bana da Beşiktaş amblemi yapar mısınız sizin Upload ettiğiniz siteden. Ya da site ismini verin ben yapayım. Ben 100x100 boyutuna getiriyorum fotoğrafı yine de büyük diyo. Ne yapmam gerekiyor anlamadım

hocam ben burada bir kullanıcının imzasını direk aldım kendim upload etmedim :) inan bende hiç bilmiyorum sıfırdan o şekilde upload edip imza oluşturmayı
  • quote:

quote:

Hocam sizden bi ricam olsa? Boş vaktinizde bana da Beşiktaş amblemi yapar mısınız sizin Upload ettiğiniz siteden. Ya da site ismini verin ben yapayım. Ben 100x100 boyutuna getiriyorum fotoğrafı yine de büyük diyo. Ne yapmam gerekiyor anlamadım

hocam ben burada bir kullanıcının imzasını direk aldım kendim upload etmedim :) inan bende hiç bilmiyorum sıfırdan o şekilde upload edip imza oluşturmayı

anladım hocam teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmza kısmı görünmeden nasıl eklediniz imzayı yardım edermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Lautnerr

İmza kısmı görünmeden nasıl eklediniz imzayı yardım edermisiniz.

3-4 mesaj yukarıda diğer arkadaşa açıkladım :) reklam engelleyiciyi kapatın. onu kapatınca imza kısmı görünür hale geliyor
  • merhaba,

Uzun yıllardır forumdayım aynı imzayı çok uzun süredir değiştirmeden kullandım (Evet imza eski olsa bile kurallara uygun olacağı anlamına gelmez)

İmza için yıllar önce kural dışı dendi boyutlar sorunluymuş. boyutları ayarladım resmi admine gönderdim kontrol edildi sorun yok dendi. yıllardır bu şekilde devam ederken kene kural dışı oldu.

Uyarı mesajı atan kişiye kurallara göre düzenleyip resmi gönderdim kural dışı dendi kural dışı olan nedir anlayamıyorum eğer net söylerseniz bende sorunu çözeyim. Tam olarak problem şu derseniz memnun oldurum hangi kriterden doolayı sorun çıkıyor.. Ölçüler vs hepsi tamam boyut vs tamam.

Resim aşağıdaki gibidir.
    http://i.hizliresim.com/PQZXY7.png

Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.@powerstorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan -- 2 Kasım 2016; 9:44:57 >

• Cihan kullanıcısına yanıt
    imzanızın kural dışı olmasına gerek yok
    bir yerde yorum yaptıysanız ve birilerinin hoşuna gitmediyse şikayet ediyor ve imzanız kural dışı oluyor

şimdi birilerinin canını boşuna yakmayalım ama foruma hiç girmeyen bir üye bulun imzasını şikayet edin imzası kural dışı olur :))

şu an benim kullandığım imzanın içerisinde arapça kökenli bir kelime vardı dini içerik diye şikayet etmişler kural dışı oldu :))

belkide sizinkinide o yüzden etmiş olabilirler. zülfikar dini sembol diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

bir yerde yorum yaptıysanız ve birilerinin hoşuna gitmediyse şikayet ediyor ve imzanız kural dışı oluyor

şimdi birilerinin canını boşuna yakmayalım ama foruma hiç girmeyen bir üye bulun imzasını şikayet edin imzası kural dışı olur :))

şu an benim kullandığım imzanın içerisinde arapça kökenli bir kelime vardı dini içerik diye şikayet etmişler kural dışı oldu :))

Öyle düşünürseniz birçok kriter var..

Örneğin Apple kısmında iphone 7 kullananlar grubu var imzaları Apple iphone 7 resim vs var.. Buda reklama girer.

Yüzlerce kişi bu şekilde. Araba resmi koyan sonuçta marka görünüyor.

Veyahut imzaya

"Ben Müslümanım" yazsam buda dini içerik olur.

yada

"Allahı Çok seviyorum" desem buda dini içerik olur..

Bana daha mantıklı bir cevap gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

Öyle düşünürseniz birçok kriter var..

Örneğin Apple kısmında iphone 7 kullananlar grubu var imzaları Apple iphone 7 resim vs var.. Buda reklama girer.

Yüzlerce kişi bu şekilde. Araba resmi koyan sonuçta marka görünüyor.

Veyahut imzaya

"Ben Müslümanım" yazsam buda dini içerik olur.

yada

"Allahı Çok seviyorum" desem buda dini içerik olur..

Bana daha mantıklı bir cevap gerekiyor.

ben öyle olur demedim öyle derler dedim
    bana göre hiç farketmez insan imasına istediğini koyabilmeli sayfa düzenini bozmadıkça

lakin destek bölümüne şikayet oluştursanız bile bunu söyleyecekler size.

"kontrol etmiyoruz her şikayette imzayı siliyoruz" mudiyecekler?

denemesini yapın kurallara uygun bir imzayı şikayet edin hemen siliyorlar yoğunluk sırasına göre.

• Yo hayır elbet kural olur.

Sadece imzamın kimseyi rahatsız edecek düzeyde olduğunu düşünmüyorum.
  • Her hafta imzamı kapatıp durun siz
  • Cihan kullanıcısına yanıt
    bak ben ateistim de o kabul olur zira hiç bir dine inanmıdığı içinde ,dini içerik barındırmamış oluyor..
  • Profil ayarlarında imza bölümümde yazı yazabileceğim ya da resim koyabileceğim bir kutu bulunmuyor ? kısaca imza ekleyemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.