Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tots marcos alonso vardi sattim 540 bin coins geldi ama daha fazlaya koymustum paranin yuzde kaci kesiliyor arkadaslar cok ucuza satmisim bu coinslerimi satmak istiyorum mmogaya satarsam problem olmaz herhalde aadece seasons oynucam artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deliler gibi küfretmek istiyorum şu oyuna. Bir insanın oyun performansı 1 günde bu kadar değişemez, dün aynı hareketleri çatır çatır yapan adamlar ertesi gün selçuk şahin'e dönüşüyor. 99 speed'li TOTS Izquerdo'yu 70. dk oyuna alıyorum, hani araya falan kaçırayım diyorum, adam toni kroos gibi koşuyor

Şu WL cinnet sebebi resmen, konsolu parçalicam az kaldı
  • Bu takıma karşı ne yapayım ben?

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • Hahah işte böyle bir takım kurmak lazım. 99 Overal hilesine karşı en iyi çözüm bence :)
  • Ya arkadaşlar. Bir sorum var.Video ekledim izlermisiniz.

Online maçlarda, hızlı hızlı forma değiştirdiğimde seçtiğiniz ve aktif olması arasında gecikme farkı oluyor.
    Ama rakip kit değiştirdiğinde gecikme görmüyoruz.

Bu bir sıkıntı mı? Sizde de durum böyle mi dir ? Bayağı test ettim. Süre 0,20ms-1,50ms arası değişebiliyor. Benim gözlemim şöyle; eğer kit değişiminde gecikme ne kadar az ise, oyun daki tepkiler de o kadar iyi ve akışkan oluyor gibi.
    Acaba bağlatı ile ilgili input lag sonununu böyle tespit edebilirmiyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 28 Mayıs 2017; 19:5:53 >

• single_factor kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Ben fifa 16 da aynı şekil seri forma değiştiriyordum ve forma değişimi geç gerçekleşiyorsa maçlara girmiyordum çünkü girdiğim maçlarda lag oluyordu.

Fifa 17 de genelde çok bariz olmadığı zaman böyle anlayamıyorum çünkü menüsü zaten ağır çalışıyor oyunun.

• ottmn kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler.
    Latency göstergesine güvenmiyorum doğru çalıştığına da inanmıyorum. O yüzden oyundaki gecikmeyi anlayabilmek için bunun gibi kendime yöntemler geliştirdim.
    Ayrıca rakip arama ekranından sonra, ilk görünen gecikme göstergesi oluyor, hemen sonra da rakip düşüyor. bir gecikme farkı da orada var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 28 Mayıs 2017; 21:20:38 >
  • Haftasonu liginde nerdeyse bütün rakipler tots dolu kadro geliyor. Bu nasıl iş herkes mi parayla coins alıyor yoksa hileciler mi arttı anlamadım. Sizde de öyle mi?
  • olcaycukur kullanıcısına yanıt
    iki türlü. Birincisi; weekend lig ödülleri zengindir. Sürekli oynayabiliyorsanız çok iyi kadrolar kurarsınız.

ikincisi ise; Hileci bol elbette, adam DNF trainer kullanarak 1. lige çıkıp weekend lige biletini beleşe alıyor.
    Hile ile dizmiş Ronaldo dan - Robben e kadar bulabileceğin en yüksek kartları. ama oynamayı bilmedikleri için herkes bunları yeniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 29 Mayıs 2017; 10:14:41 >
  • Bir SILVER STAR klasiği daha :)
    @Plexicroma Aslında Yapılacak şey çok :)

Kadrom:
    sadece 4 tane Gold. Geri kalanlar Silver. Normalde full silver oynarım, Weekend Lig için bu kadroyu yapmıştım.
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Rakip:
    90 Raiting altında sadece bir oyuncusu var ve hepsi TOTS
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Sonuç:
    Son golü yiyip eleman oyundan kaçınca maç erken bitti :)
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 29 Mayıs 2017; 10:24:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

Bir SILVER STAR klasiği daha :)
    @Plexicroma Aslında Yapılacak şey çok :)

Kadrom:
    sadece 4 tane Gold. Geri kalanlar Silver. Normalde full silver oynarım, Weekend Lig için bu kadroyu yapmıştım.

Rakip:
    90 Raiting altında sadece bir oyuncusu var ve hepsi TOTS

Sonuç:
    Son golü yiyip eleman oyundan kaçınca maç erken bitti :)
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Bende 1-0 gerideydim full TOTS takıma karşı. Birçok pozisyona girdim TOTS De Gea kurtardı en az 4-5 tane sonra ikinci golü attı. O da benim defansa çarpıp girdi

• Bu tarz takimlarla karsilasip yenmek cok daha zevkli oluyo. Karsidaki biraz oynamayi biliyosa yenilmek zaten olağan sonuc.Bu kadar sinirlenmeyin boyle seylere :)

• Tots super lig ne zamn çıkacak?

• Dün gece PS4 forumunda bunu paylaşmıştım. Burada da fikirlerini almak isterim deneyimli arkadaşların;

Hocam biri cevaplarsa sevinirim. Yoksa kafayı yemek üzereyim, anlam veremediğim şeyler oluyor.
    Ben daha 1 ay önce Fifa oynamaya başladım. Önceden Pesciydim. Neyse bugün son 4 maçta yaşadıklarımı tarif edemiyorum. Daha önce de çok yenildim ama bu son maçlarda olanlar normal değil.
    Oyuncular buz pistinde kayıyor gibiler. Hiçbiri topu kontrol edemiyor(Oyuncular dediğim de, Vidal, Sanches, Robben vs..) Karşıdaki 70 lik kaleci, benim 91 lik özel forvetimin(TOTS) karşı karşıya tüm şutlarını kurtarıyor. O senin beceriksizliğin demeyin, daha önce yüzlercesini çok daha zor pozisyonlarda atmıştım. Zaten normal bi durum olduğunu düşünsem buraya yazmazdım. Rakibin ise tüm şutları gol giriyor. Benim kalecim kıpırdamıyor bile (Leno-86)
    Normalde div1 deydim. Div 3 e düştüm. Orada çok daha kötü oynayanlara karşı bunları yaşarken sebebini öğrenmeye çalışıyorum.
    Oyun içindeki bu tip durumları da geçtim, hakem 3 dk uzatma veriyor. Aradan 2 sn geçmeden maçı bitiriyor. Son 2 maçtır böyle oldu.
    Momentum vs var biliyorum ama bu başka birşey. 4 maç üst üste olması doğal gelmiyor.

Oynadığım maçlardan birinde karşımdaki Türk idi. Maç bitince tebrik edip, maçta garip şeyler hissettin mi diye ona da sordum. Sadece bana mı öyle geliyor diye emin olmak istedim çünkü. O da anormal olduğunu söyledi.

Hıı bi de, oyunda bariz bir şekildei top hangi takımın ayağına geçse, bi anda oyun takılıp sonra devam ediyor. O takılma anında arka planda ne yapıyor belli değil. Top sürekli benim veya rakibin ayağındayken hiç takılmayıp, top diğer takıma geçince niye öyle şeyler oluyor çözemedim.

Yıllardır bu oyunu oynayıp, benzer şeyler yaşayanlar varsa bi aydınlatırsa sevinirim.
    Benim aklıma 3 ihtimal geliyor. Bazıları biraz ütopik belki ama;

1-Bundesliga kadrosunu yeni kurmuştum. Oyuncular birbirine alışık olmadığı için mi böyle oldu diyeceğim de, kimya 100. Teknik direktör de alman. Daha önce de yeni kadrolar kurmuştum(Premier lig, italya ligi vs..) Ama böyle şeyler olmamıştı.
    2-TOTS kartlı yeni oyuncularım oyunda ters etki mi yapıyor ?? Yapay zeka adaleti sağlamak için kendi mi devreye giriyor..
    3-Dün hayatımda ilk kez kart açılımı yapmak için, bi oyunun ek içeriğine para verip Fifa points almıştım. Acaba fifa öyle bir yazılım yazmış olabilir mi? Satın alma işlemi yapan kişinin, maçlarını provake edip, sürekli yenilmesini ve hırslanıp acaba tekrar para harcayıp oyuncu vs alır mı diye bi sistem geliştirmiş olabilirler mi? Çünkü daha önce hiçbirşey almadığımda bişey olmuyordu. Para harcayınca oyun bi anda sapıttı.

Son ihtimal, sabahtan beri oynadığım için bu saatlerde psikolojim ve reflekslerim bozulmuş olabilir mi

• Finalde biraz zorlandık ama hallettik çok şükür..

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdoan -- 29 Mayıs 2017; 12:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: single_factor

iki türlü. Birincisi; weekend lig ödülleri zengindir. Sürekli oynayabiliyorsanız çok iyi kadrolar kurarsınız.

ikincisi ise; Hileci bol elbette, adam DNF trainer kullanarak 1. lige çıkıp weekend lige biletini beleşe alıyor.
    Hile ile dizmiş Ronaldo dan - Robben e kadar bulabileceğin en yüksek kartları. ama oynamayı bilmedikleri için herkes bunları yeniyor.

benim kadrom da fena değil. her hafta da weekend ligdeyim. ama ronaldolar messiler dizecek kadar olamadık hiç. ayrıca o kadrolara karşı gayet iyi oynayabiliyorum ama sonuçta adam rakip ne kadar kötü oynarsa oynasın, 98 lik ronaldoyla bir yardırıyor ceza sahasından yapıştırıyor her türlü gol. o yüzden ne kadar iyi olursam olayım pek de şansım olmuyor. bir de utanmadan gol tekrarını izletiyor kendi becerisiymiş gibi 7 yaşındaki çocuğu oynat o da atar o oyuncularla.

• olcaycukur kullanıcısına yanıt
    Haha, ya zaten o da 7 yaşında çocuktur o golü seyrettiriyorsa eminim.
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Fut champ da 3 maç yaptım saat 10-12 arasında. ikisinde bağlantı koptu ve birinde bahsettiğiniz o takılmayı yaşadım. oyun dondu ve birden videoyu hızlı ileri sararmışsınız gibi 8-10 sn ileri gitti.
    Az önce online chat ile konuştum; Lokal bir sıkıntı olduğunu söylediler, oluşan problem nedeni ile 2x Premium Gold pack gönderdi. şu anda oynamayacağım, sıkıntı devam ediyor olabilir. Boşuna kalan haklarımı kaybetmeyeyim. final maçında DNF yersem 10X Mega paket verse sinirimi yatıştıramaz.

TOTY kartlar için momentum devreye şöyle giriyor (benim görüşüme göre) biraz önceki paylaşımıma bakabilirsiniz, önceki maçımda benim raitingim 77, rakip 90 dı. Sanırım sistem aradaki güç farkını azaltmak için yüksek olanı biraz sabote ediyor.

Bunun dışında kadro "Oyuncu talimatları" bölümünde defans özelliklerinde "ölçülü top kesme" seçeneğini kullanmanızı tavsiye edebilirim. Çünkü "agresif kesme" seçeneğinde oyuncu top yakınında ise deli dana gibi ileri çıkmaya çalışır, Eğer oyunla ilgili gecikme sorunu mevcutsa ve oyun şekli de organize ise defans hattı 4 kişi birden rakip atağa kalktığında öne çıkar işinizi daha da zorlaştırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 29 Mayıs 2017; 13:3:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Dün gece PS4 forumunda bunu paylaşmıştım. Burada da fikirlerini almak isterim deneyimli arkadaşların;

Hocam biri cevaplarsa sevinirim. Yoksa kafayı yemek üzereyim, anlam veremediğim şeyler oluyor.
    Ben daha 1 ay önce Fifa oynamaya başladım. Önceden Pesciydim. Neyse bugün son 4 maçta yaşadıklarımı tarif edemiyorum. Daha önce de çok yenildim ama bu son maçlarda olanlar normal değil.
    Oyuncular buz pistinde kayıyor gibiler. Hiçbiri topu kontrol edemiyor(Oyuncular dediğim de, Vidal, Sanches, Robben vs..) Karşıdaki 70 lik kaleci, benim 91 lik özel forvetimin(TOTS) karşı karşıya tüm şutlarını kurtarıyor. O senin beceriksizliğin demeyin, daha önce yüzlercesini çok daha zor pozisyonlarda atmıştım. Zaten normal bi durum olduğunu düşünsem buraya yazmazdım. Rakibin ise tüm şutları gol giriyor. Benim kalecim kıpırdamıyor bile (Leno-86)
    Normalde div1 deydim. Div 3 e düştüm. Orada çok daha kötü oynayanlara karşı bunları yaşarken sebebini öğrenmeye çalışıyorum.
    Oyun içindeki bu tip durumları da geçtim, hakem 3 dk uzatma veriyor. Aradan 2 sn geçmeden maçı bitiriyor. Son 2 maçtır böyle oldu.
    Momentum vs var biliyorum ama bu başka birşey. 4 maç üst üste olması doğal gelmiyor.

Oynadığım maçlardan birinde karşımdaki Türk idi. Maç bitince tebrik edip, maçta garip şeyler hissettin mi diye ona da sordum. Sadece bana mı öyle geliyor diye emin olmak istedim çünkü. O da anormal olduğunu söyledi.

Hıı bi de, oyunda bariz bir şekildei top hangi takımın ayağına geçse, bi anda oyun takılıp sonra devam ediyor. O takılma anında arka planda ne yapıyor belli değil. Top sürekli benim veya rakibin ayağındayken hiç takılmayıp, top diğer takıma geçince niye öyle şeyler oluyor çözemedim.

Yıllardır bu oyunu oynayıp, benzer şeyler yaşayanlar varsa bi aydınlatırsa sevinirim.
    Benim aklıma 3 ihtimal geliyor. Bazıları biraz ütopik belki ama;

1-Bundesliga kadrosunu yeni kurmuştum. Oyuncular birbirine alışık olmadığı için mi böyle oldu diyeceğim de, kimya 100. Teknik direktör de alman. Daha önce de yeni kadrolar kurmuştum(Premier lig, italya ligi vs..) Ama böyle şeyler olmamıştı.
    2-TOTS kartlı yeni oyuncularım oyunda ters etki mi yapıyor ?? Yapay zeka adaleti sağlamak için kendi mi devreye giriyor..
    3-Dün hayatımda ilk kez kart açılımı yapmak için, bi oyunun ek içeriğine para verip Fifa points almıştım. Acaba fifa öyle bir yazılım yazmış olabilir mi? Satın alma işlemi yapan kişinin, maçlarını provake edip, sürekli yenilmesini ve hırslanıp acaba tekrar para harcayıp oyuncu vs alır mı diye bi sistem geliştirmiş olabilirler mi? Çünkü daha önce hiçbirşey almadığımda bişey olmuyordu. Para harcayınca oyun bi anda sapıttı.

Son ihtimal, sabahtan beri oynadığım için bu saatlerde psikolojim ve reflekslerim bozulmuş olabilir mi

Arkadaşım oyunun şöyle çok basit bir mantığı var. Bir süre iyi gidiyorsun sonra ne yaparsan yap dip yapıyorsun sonra tekrar iyi oluyor. 6 aydır oynuyorum internetteki momentum veya oyun mantığı açıklamaları örneğin fut points alımı özel kartlar yok altın oyuncu yok bronz kadro falan bunların gerçekten oyunda hiç bir önemi yok. Oyun şuna bakıyor. Oyunu ne kadar süredir oynuyorsun. EA senin oyunu çok fazla oynamanı istiyor. 2 ileri 1 geri bu şekilde gidiyor ve hissetmişsindir bir çok maçta bence maçtan önce sonuç belli ne olursa olsun gol atamıyorsun. Bir gol yiyeceksen berabere kalacaksan veya yenileceksen değil 11, 111 tane ronaldo'n da olsa o top bir şekilde kalene giriyor. Oyundan tam sıkılmaya başladığın an veya kızmaya başlayıp yeter bırakacağım dediğin an seri galibiyetler gelmeye başlıyor. Bilmiyorum aksini iddia edecek olan var mıdır? Oyunun başından beri böyleyim. div3 ten div5 e çakıldım aynı takım aynı kurgu maçlara başlarken ilk 5 dakikada sonucu anlıyorum. Şimdi seri galibiyetler başlayacak ve div3 belki 2 ye yükseleceğim eminim.

Ayrıca ekleme yapayım ilk 3 maç sonucu tahmini bir puan veriyor oyun biliyorsun. Böyle birşey niye var şunun için var orada zaten görüyorsun. 25-30 puan sezon sonu tahmini olan bir oyuncu normal şartlarda kesinikle çıkar veya şampiyon olur ama tahmin kısmın 10-13 bandındaysa ayvayı yedin demektir. ayrıca önde olduğun bir maçta bağlantın koptu veya birşey oldu gene ayvayı yedin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrygl -- 29 Mayıs 2017; 15:15:20 >

• Herkese selam bir sorum olacak.şu an paketlerden sadece almanya tots mu çıkıyor yoksa diğer totslar da varmı?

• 
Sayfa: önceki 716717718719720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.