Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bu hesap ne kadar eder ona göre satıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdmaniac -- 24 Mayıs 2017; 14:25:13 >
  • http://www.futhead.com/17/squads/6505727/
    http://www.futhead.com/17/squads/6505889/
    yaklaşık 100-120k bütçe var hemen olmasada bu iki kadroya yakın kadrolar kurmayı planlıyorum önerisi olan var mı teşekkürler
    platform pc
  • Tots marcos alonso var baska kadrom yok satsam 500 bin coinse gider mi 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: horizont1905

Tots marcos alonso var baska kadrom yok satsam 500 bin coinse gider mi 😂

transfer markette var 450 500 k lardan gidiyor
  • hdmaniac H kullanıcısına yanıt
    Ps de 100tl civarı
    Xboxta 80 civarı
    Pcde 50 tl civarı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Ps de 100tl civarı
    Xboxta 80 civarı
    Pcde 50 tl civarı

bekledigimden düşük en iyisi satmamak gibi o kadar ugraştım bunlarla
  • quote:

Ps de 100tl civarı
    Xboxta 80 civarı
    Pcde 50 tl civarı

en iyisi ps4 coins karşılıgı satmak ya da
  • Belçika tots bile geldi TR gelmezse ayıp ederler.
    Sen bilirsin hocam 15milyonluk hesap 900tlden 6 milyonluk hesap 600tlden satıldı, bunlarda satılamaz kartlarda vardı, buna göre pay biçersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 460 k coins var bana 4 1 2 1 2 kadro kurabilir misiniz? Premier lig veyahut italya kadrosu olabilir eğer iyi oldu diyorsanız karma bi kadro da olabilir.Genel olarak orta sahada pas yapıp ara paslarıyla karşı karşıya kalıp gol atıyorum ona göre bi kadro yapabilirsiniz.
    Edit:Platform Xbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panacotta35 -- 24 Mayıs 2017; 21:59:55 >
  • quote:

Sen bilirsin hocam 15milyonluk hesap 900tlden 6 milyonluk hesap 600tlden satıldı, bunlarda satılamaz kartlarda vardı, buna göre pay biçersin

ps4 coins karşılıgı satarım yoksa satmam zaten
  • Bende kadroyu sattim tots marcos alonso cikti satsam direk 450 bin coins ne kadar ediyo mmoga sanirim 11 dolar veriyor ve yasala yakin 😂

• allah aşkına biri yardımcı olsun bu sene ilk defa ultimate team oynamaya başladım 200 maçı geçtim 5 lige kadar çıktım ama kadrom çöp 79 rating var millet nasıl kasıyor bu kadroları bir türlü çözemedim haftasonu ligine katılmaya çalışıyorum ödülleri güzel finale kadar geliyorum finalde ramoslar pogbalar 98 lik ronaldolar geliyor karşıma hiçbirşey yapamıyorum bana bir taktik verin pls
  • Arkadaşlar merhaba. Kadro içinde ki özel taktikleri kullanıyor musunuz? Yani oyuncuya özel talimat veya uzun top kontra atak gibi seçili taktikleri. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• Türkiye ligi kadrosu kurmuştum ama caner ve şener bekleri çok zayıf kaldı rakiplere karşı. Şu şekilde bir düzenlemeye gittim. Önerileriniz var mı?
    https://www.futbin.com/17/squad/4077250

Kanatlarda ters ayaklı oyuncu, orta sahada hızlı ve fizikli oyuncu kullanmayı tercih ediyorum. Sow, Selçuk,Casemiro yerine önerilere açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AgentZero3 -- 25 Mayıs 2017; 13:37:40 >
  • bu bağlantıyla fut champions bize hayal. yurtdışı çıkışı filtreleyen tt sağolsun. rakiplerden en az 2-3 saniye geriden geliyor oyun. div.2 de oynayan biri çeyrek finali geçemiyor yorumu size bırakıyorum.
  • quote:

bu bağlantıyla fut champions bize hayal. yurtdışı çıkışı filtreleyen tt sağolsun. rakiplerden en az 2-3 saniye geriden geliyor oyun. div.2 de oynayan biri çeyrek finali geçemiyor yorumu size bırakıyorum.

wifi den oynuyorsan ethernetten baglan öyle oyna o zaman pek sıkıntı çıkmıyor
    Sezonlarda sorun yok hocam p2p bağlantı olduğu için türkiye içi bulunca akıyor ama fut champions sunucularına bağlanınca mecbur yurtdışı çıkış yapıyor bağlantın o da kastıkça kasıyor elin oğlu etherneti takınca direk bağlanırken sen 3 ayrı filtreden geçiyorsun pingin 400-500lrre fırlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wabaris

http://www.futhead.com/17/squads/6505727/
    http://www.futhead.com/17/squads/6505889/
    yaklaşık 100-120k bütçe var hemen olmasada bu iki kadroya yakın kadrolar kurmayı planlıyorum önerisi olan var mı teşekkürler
    platform pc

BPL'de Costa yerine Alexis Sanchez'in 88'lik ST'sini öneririm. Ayrıca İlkay'da CDM vasfı yok. Uzun boylu bir CDM istiyorsan Matic Kante gibi hızlı kısa ama fizikli bir CDM istiyorsan İdrissa Gueye'yi öneririm. Yaya Toure dahi olur ama ilkay oranın oyuncusu değil. Defansa da Agression'ı yüksek stoperler tercih etmelisin. En etkili Stoperler Chris Smalling, Eric Bailly ve Koscielny. Sol bek için de Rose tercihin olmalı bence.

İtalya için Mandzukic eskisi gibi değil onun yerine biraz paraya kıyıp IFli Immobile alınabilir. Muriel'in de düz iflisini almak yerine doğum günü kartı olan mavi kartını alabilirsin 30k civarına çok gördüm. Stoperlere de Koulibaly ve Manolas ucuz ve en etkili çözümlerdir. Juventus stoperlerini alacak paran yoksa bu ikili uzun boyları hızları ve fizikleriyle 98'lik Messi ve Ronaldo harici kolay kolay adam geçirmezler.

• quote:

Sezonlarda sorun yok hocam p2p bağlantı olduğu için türkiye içi bulunca akıyor ama fut champions sunucularına bağlanınca mecbur yurtdışı çıkış yapıyor bağlantın o da kastıkça kasıyor elin oğlu etherneti takınca direk bağlanırken sen 3 ayrı filtreden geçiyorsun pingin 400-500lrre fırlıyor

orası öylede bende seninki gibi sıkıntılar yaşıyorum fut championsda gecikmeler yaşıyordum maç oynarken topa müdahale edicem derken golü yiyordum ethernetten baglanınca böyle sorunlar yaşamadım
  • 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.