Şimdi Ara

Killzone 3 Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
13.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

eskiden HAlo cular vardi simdi de Crysis ciler mi cikti :D neyse ki Killzone onune geleni Tokatlamaya devam eder...

Kardeşim mağarada felan mı yaşıyon? PC grafikleri ile konsolu mu karşlıştırıyorsun?
    Daha crysis 1 i bile konsollar kaldıramadığı için sadece pc platformuna çıkarmışlardı. Sen yarın bir gün 8bit nes oyunlarını da pc ile yarıştırırsın :D
  • Herkes GOTY demis oyuna , Ne is anlamadim.
    UC3 , Geow3
    Aklima direk bu ikisi geldi , Ama bu ikisininde KZ3 ü cok rahat geride birakacagindan eminim...
  • Kz3 goty'i falan alamaz uncharted 3 varken.Hele the last guardian çıkarsa hiçbirine bir şey kalmaz...
  • Uncharted 3' ın yanında diğerlerinin işi cidden zor. Ama Killzone yabana atmak olmaz. Daha detaylı incelemeyi bekliyoruz. Ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Uncharted 3' ın yanında diğerlerinin işi cidden zor. Ama Killzone yabana atmak olmaz. Daha detaylı incelemeyi bekliyoruz. Ellerinize sağlık

Asıl Gears of War 3 ve Crysis 2 varken diğerlerinin işi zor.
  • Hadi geow 3 neyse de cyrsis 2'nin ismi bile anılamaz unchartedin yanında..Boş hayaller kurmayalım..
  • inceleme icin ellerinize saglik. Vidyo incelemeyide full surumu cikinca bekliyorum takipcisiyim. Killzone 3 betasi teknik anlamda Killzone 2 onune gecemedi fakat ; Betadan sonra yeni gelen SS ler , vidyolar, gifler ve aciklamalar oyunun full surumde teknik anlamda cok cok daha iyi olucaginin bir gostergesi. Yeni gelen gorseller beta dan cok cok daha fazlasi, isiklandirmalar, kullanilan renk paleti, kaplamalar, fizik yeni gorsellerde Killzone 3 un full surumunde dahada iyi olucaginin belirtisi.

Bu arada Killzone 3, Uncharted 3, The Last Guardian, hepsi benim icin 2011 in GOTY kazanmis adlediyorum :) Muthis oyun projeleri birini birinden onde tutmak guc. Nevarki evet 2011 de bir tanesi GOTY ye ulasicak. Benin sahsi nacizane fikrim kimsenin sans bile tanimadigi aklina getirmedigi, 6 senedir uzerinde calisilan dunyada ilk defa Avatar Animasyon filiminde uygulanan teknigi bir oyuna basarili bir sekilde entegre eden hepimizi saskinliga ugraticak gercekcilige sahip L.A.Noire GOTY alir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55
    Hadi geow 3 neyse de cyrsis 2'nin ismi bile anılamaz unchartedin yanında..Boş hayaller kurmayalım..

Kendinizi fazla heveslendirmeyin.Gran Turismo icinde ayni seyleri soyluyordunuz.Ciktiginda yilin ilk 10'u icine bile giremedi.Crytek ise isini saglama almis gorunuyor.Odullu senaristi ve olaganustu gercekcilikteki cry engine 3 ile goty'e en yakin oyun olarak goruyorum.
  • birazda türkçe den bahsetseydin bi heyecanla onu bekliyoz sonuna geldik bişey yok. türkçe nasıl kullanılmıştı türkçemi oynadın türkçe desteği yokmuydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingofEvil

quote:

Hadi geow 3 neyse de cyrsis 2'nin ismi bile anılamaz unchartedin yanında..Boş hayaller kurmayalım..

Kendinizi fazla heveslendirmeyin.Gran Turismo icinde ayni seyleri soyluyordunuz.Ciktiginda yilin ilk 10'u icine bile giremedi.Crytek ise isini saglama almis gorunuyor.Odullu senaristi ve olaganustu gercekcilikteki cry engine 3 ile goty'e en yakin oyun olarak goruyorum.

Ne o dünyada ki oyun piyasasının kalbi bsc'de mi atıyor.Dünyanın ilk 10'unu bsc mi belirliyor.Hem o video çekildiğinde daha gt5 yeni çıkmıştı.Listede olmaması çok doğal karşılıyorum..Sen crysis 2'nin goty olmasını beklersen daha çok beklersin.O yüzden sen hayaller dünyasında yüzmeye devam et..

• türkçe destegi sanırım bizim ülkemizde yapiliyor.sadece türkce türkiyedeki oyunlarda olucak böyle olursa çok mantıklı olur cünkü yurt dışından gidip adam oyun almaz türkiyenin gercek rakamlari ortaya çıkar bence. O yüzden oyun cıktıgında belli olur türkçe destegi - ( ben böyle düşünüyorum yanlış olabilir)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KingofEvil

quote:

Ne o dünyada ki oyun piyasasının kalbi bsc'de mi atıyor.Dünyanın ilk 10'unu bsc mi belirliyor.Hem o video çekildiğinde daha gt5 yeni çıkmıştı.Listede olmaması çok doğal karşılıyorum..Sen crysis 2'nin goty olmasını beklersen daha çok beklersin.O yüzden sen hayaller dünyasında yüzmeye devam et..

Hatırlatmam gerekir ki o video Gt5 incelemesinden sonra çekilmişti.Oyun gayet güzel olmuş ama 5 yıllık koca bekleyişe değmemiş görünüyor.
    Bu arada Crysis 1 ve Warhead genel olarak 9.5 puan ortalamasını tutturmuş bir oyun.Serinin devamında da aynı performansını devam ettirecek gibi görünüyor.
    Uncharted 3 ve Gear of War'dan başka ciddi bir rakibi yok gibi.Tabii bir sürpriz olur da Diablo 3 bu sene çıkmazsa

• Konu Goty savaşına dönmüş resmen bu sene çıkacak kaliteli oyun sayısı çok kimse bence oyunları görmeden konuşmamalı, pişman olur gibime geliyor. Bu arada inceleme güzel ama arkadaşların dediği gibi tam video incelemesini bende bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubiilay

türkçe destegi sanırım bizim ülkemizde yapiliyor.sadece türkce türkiyedeki oyunlarda olucak böyle olursa çok mantıklı olur cünkü yurt dışından gidip adam oyun almaz türkiyenin gercek rakamlari ortaya çıkar bence. O yüzden oyun cıktıgında belli olur türkçe destegi - ( ben böyle düşünüyorum yanlış olabilir)

Yurt dışına giden adam zaten oyunu oynayacak kadar yabancı dil biliyor demektir.
    Bence oyunun alım yerini fiyatlar belirler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.